ʻO 2020 visa kali a me nā wahi

Welina mai i ka ALMANCAX FORUMS. Hiki iā ʻoe ke loaʻa nā ʻike a pau āu e ʻimi nei no KELEMANIA a me ka ʻōlelo Kelemānia ma kā mākou mau forum.
    ua kaikamahine
    Mea komo

Aloha e,
    Makemake au e kākau ma lalo o kēia poʻomanaʻo me nā hoaaloha e kali nei a loaʻa nā visa 2020.
    Ua noi au me ka'u keiki ma ka la 17 o Sepatemaba. Ua manaʻo lākou ʻaʻole lawa ka uku o kaʻu wahine a hōʻole lākou iaʻu a me kaʻu keiki. He kamaaina Tureke kaʻu wahine a loaʻa iā ia kahi palapala noho ʻole. Ua hoʻopiʻi mākou ma o ka loio ma ka hoʻomaikaʻi ʻana i ko mākou kūlana a ke kali nei mākou. Lana ka manaʻo e hoʻololi maikaʻi.
    Makemake au i ka hoʻomanawanui i ka poʻe a pau e kali nei.

Aloha
    Kulaktan dolma gereksiz ve abartılı o kadar sözler dolanıyor ki ortalıkta…
    E hoʻomaopopo ʻoe i kaʻu e ʻōlelo nei ke nīnau ʻia ʻoe i ka noi visa.
    Aia he 14 mau makahiki ma waena oʻu a me kaʻu wahine. ʻO ka makahiki he hōʻailona wale nō ia o nā helu, a ʻike wau i kēia i koʻu hui ʻana me kaʻu wahine. A hiki i kēlā manawa o ko mākou ola, ua ʻike mākou ke ʻimi wale nei mākou kekahi i kekahi, a ua male mākou i 6 mau mahina ma hope o ko mākou hui ʻana.
    Nīnau ka poʻe o ke consulate i ka ʻokoʻa makahiki i mea e maopopo ai ʻo ka male ma waena o ʻolua ka male maoli. E like me kaʻu i ʻōlelo ai ma mua, ʻaʻole nānā ke consulate i ka ʻokoʻa makahiki, akā ʻo ka manaʻo ma hope o ka ʻokoʻa makahiki. Ma hope o kou hōʻike pono ʻana iā ʻoe iho, ʻaʻole pili ka ʻokoʻa makahiki ma waena o kekahi iā ʻoe.
    Inā hilinaʻi ʻoe i kou pilina me kāu wahine, ʻaʻohe kumu e makaʻu ai.

ayaxnumx
    Mea komo

Aloha
    Kulaktan dolma gereksiz ve abartılı o kadar sözler dolanıyor ki ortalıkta…
    E hoʻomaopopo ʻoe i kaʻu e ʻōlelo nei ke nīnau ʻia ʻoe i ka noi visa.
    Aia he 14 mau makahiki ma waena oʻu a me kaʻu wahine. ʻO ka makahiki he hōʻailona wale nō ia o nā helu, a ʻike wau i kēia i koʻu hui ʻana me kaʻu wahine. A hiki i kēlā manawa o ko mākou ola, ua ʻike mākou ke ʻimi wale nei mākou kekahi i kekahi, a ua male mākou i 6 mau mahina ma hope o ko mākou hui ʻana.
    Nīnau ka poʻe o ke consulate i ka ʻokoʻa makahiki i mea e maopopo ai ʻo ka male ma waena o ʻolua ka male maoli. E like me kaʻu i ʻōlelo ai ma mua, ʻaʻole nānā ke consulate i ka ʻokoʻa makahiki, akā ʻo ka manaʻo ma hope o ka ʻokoʻa makahiki. Ma hope o kou hōʻike pono ʻana iā ʻoe iho, ʻaʻole pili ka ʻokoʻa makahiki ma waena o kekahi iā ʻoe.
    Inā hilinaʻi ʻoe i kou pilina me kāu wahine, ʻaʻohe kumu e makaʻu ai.

gerçekten iyiki bu siteyi görmüşüm iyiki sizi takip etmişim gerçekten benim gibi insanları gördükçe cok daha huzurlu oluyorum cok daha emin adımlar sağlam adımlar attığımın farkına varıyorum gerçekten keşke daha önce tanımak kaynaşmak bazı konularda Bilgi edinmek gibi bir fırsatımız olsaydı çünkü çevremizde bizim gibi cok az insan var be hep eksil bazı durumlar kalıuor kendini anlatmak gibi seni anlayacak kimsenin olmaması gibi şimdi cok daha iyim gerçekten çok teşekkürler buradayım ve bütün süreçleri takip edip ve kendi sürecim başladığında hepsini paylaşacağım burada inşallah sizde vizenizi alır eşinize kavuşursunuz 🙏🙏 ya:)

: kulekele:

Cns24
    Mea komo

Herkese merhaba bugün 83.günüm ve  yabancılar şubesinden eşimi aramışlar kağıtlarım gitmiş pazartesi günü arayıp randevu alıp istenen evrakları götürecek. halayy:)  Bundan sonraki süreç nasıl oluyor bilgisi olan var mi?

muratnadj e
    Mea komo

Ma kahi o 3 mau pule, ma ke kūlanakauhale hea e noho ai kāu wahine? I ka lā like ʻo ʻoe a me aʻu koʻu lā 85th.

Cns24
    Mea komo

Ma kahi o 3 mau pule, ma ke kūlanakauhale hea e noho ai kāu wahine? I ka lā like ʻo ʻoe a me aʻu koʻu lā 85th.

Noho kaʻu wahine ma frankfut gißende. Aia kekahi hoʻomaikaʻi i kāu kūlana?

muratnadj e
    Mea komo

I ka lā 44, ua hele kaʻu wahine a nīnau inā ua hele mai kaʻu mau palapala mai ka lālā haole, ua ʻōlelo lākou ua hōʻea nā palapala, e kali wale no ka nūhou mai iā mākou, ka leka etc.

Cns24
    Mea komo

I ka lā 44, ua hele kaʻu wahine a nīnau inā ua hele mai kaʻu mau palapala mai ka lālā haole, ua ʻōlelo lākou ua hōʻea nā palapala, e kali wale no ka nūhou mai iā mākou, ka leka etc.

İşin en zor süreci de hiç haber alamadan beklemek bence. Insallah hayırlısıyla sizin vizede onay alır

muratnadj e
    Mea komo

ʻAe, minamina, hoʻomanawanui au, akā ʻānō ua kaumaha wau. Kali, kali, e ʻike kākou i ka mea e hiki mai ana.

Cns24
    Mea komo

ʻAe, minamina, hoʻomanawanui au, akā ʻānō ua kaumaha wau. Kali, kali, e ʻike kākou i ka mea e hiki mai ana.

Ua kaumaha wau i kekahi mau lā, makaʻu hoʻi, e lōʻihi ana ke kaʻina hana, maopopo iaʻu iā ʻoe.

Helincik
    Mea komo

Merhabalar! Aranızda yeniyim. 21 Şubat tarihinde aile birleşimi üzerinden konsoloslukta görüşmemi yaptım. Görüşme benim için biraz zor geçti. Veznedeki kadın ilk etapta yaş farkını sorun etti. Sonrasında biraz yumuşadı. Tam 1 hafta oldu. UPSden baktım ve kargoya verilmemiş henüz. Gideceğim yer küçük bir yer. Umuyorum ki en kısa sürede belgelerim yabancılar dairesine ulaşır. Hepimiz için şans ve sabır diliyorum kur;) Gelişmeleri yazacağım

muratnadj e
    Mea komo

He hou ʻoe, e nānā pehea ka nui o nā lā, ke kali nei wau i koʻu lā he 85 a kali mākou. ʻAʻole nui nā mea e hana ai, pono mākou e hoʻomanawanui, lana koʻu manaʻo e hoʻopuka koke ʻia kāu visa.

Aloha helincik,
    ʻO ka mea mua, hoʻokipa iā mākou.
    ʻAʻole wau e manaʻo e kali ana ʻoe e like me kaʻu i manaʻo ai (4 mau mahina) no ka mea ua ʻōlelo ʻoe heʻuʻuku kāu huakaʻi. Eia nō naʻe, e noʻonoʻo mau ʻoiai aia ka hana i ka lima o nā luna ma laila, hoʻolōʻihi paha lākou i ke kaʻina hana.
    Eia nō naʻe, nānā lākou i ka poʻe i loaʻa ka ʻokoʻa makahiki a i ʻole nā ​​mea e male i ka lua o ka male, a ʻo ka mea maʻamau, ke lōʻihi nei ke kaʻina. Ehia ka makahiki i waena o ʻolua a me kāu kāne, ka mea a ka lawehala e hana ai i kahi pilikia? Ma muli o ka nui o ka makahiki ma waena oʻu a me kaʻu kāne, akā i ka wā e nīnau ʻia ana au, ua nīnau ka luna e pili ana i kēia kūlana a ʻaʻole ia i haʻi hou aku me ka pane aʻu i hāʻawi ai.
    Hoʻomaka kāu hana nui mai kēia manawa. Aia kahi ala lōʻihi i mua ou e hele ai ʻoe me ke ahonui. Ke heluhelu wau i kāu leka, ua noʻonoʻo wau no Nowemapa no kahi manawa lōʻihi a ʻike wau e hele nei mākou i nā hana paʻakikī.
    Makemake wau iā ʻoe i ka nūhou maikaʻi.
    Nāu

Oncelikle hoşbuldum ve güzel dilekleriniz için teşekkür ediyorum. Eşimle aramızda 15 yaş var. Sizin işiniz gerçekten gereğinden çok fazla uzamış. Ve size çapraz sorgu yapılmayacağını düşünüyorum. Çünkü böyle durumlarda ilk olarak başvuru sahibini e-mail yoluyla konsolosluğa çağırdıklarını biliyorum. Böyle bir durum yoksa gönlünüzü ferah tutun. Bu arada sabrınız için tebrik ediyorum  ya:) Bugün 11. Günüm… Tıkırtı yok. Hepimiz için hayırlısı olsun  byby:)

Hōʻike ʻia 15 pane - 46 a 60 (1,303 ka huina)
  • No ka pane ʻana i kēia kumuhana Pono ʻoe e komo.