ʻO 2020 visa kali a me nā wahi

Welina mai i ka ALMANCAX FORUMS. Hiki iā ʻoe ke loaʻa nā ʻike a pau āu e ʻimi nei no KELEMANIA a me ka ʻōlelo Kelemānia ma kā mākou mau forum.
    ua kaikamahine
    Mea komo

    Aloha e,
    Makemake au e kākau ma lalo o kēia poʻomanaʻo me nā hoaaloha e kali nei a loaʻa nā visa 2020.
    Ua noi au me ka'u keiki ma ka la 17 o Sepatemaba. Ua manaʻo lākou ʻaʻole lawa ka uku o kaʻu wahine a hōʻole lākou iaʻu a me kaʻu keiki. He kamaaina Tureke kaʻu wahine a loaʻa iā ia kahi palapala noho ʻole. Ua hoʻopiʻi mākou ma o ka loio ma ka hoʻomaikaʻi ʻana i ko mākou kūlana a ke kali nei mākou. Lana ka manaʻo e hoʻololi maikaʻi.
    Makemake au i ka hoʻomanawanui i ka poʻe a pau e kali nei.

    nsyyn
    Mea komo

    Aloha kākou, ua noi wau mai Istanbul ma 15.01.2020 a ua hele kahi leka i kaʻu wahine i kēia lā. Ua noi kaʻu wahine i kahi uku uku mahina a me ka ʻaelike hoʻolimalima, a na kaʻu kāne e hoʻihoʻi ia i kēia lā a hele pilikino. ʻO kēia ka hihia noʻu, ma ke ala, he wahine Kelemania kaʻu wahine.

    stuttgartcocuk
    Mea komo

    Aloha kākou, ua noi wau mai Istanbul ma 15.01.2020 a ua hele kahi leka i kaʻu wahine i kēia lā. Ua noi kaʻu wahine i kahi uku uku mahina a me ka ʻaelike hoʻolimalima, a na kaʻu kāne e hoʻihoʻi ia i kēia lā a hele pilikino. ʻO kēia ka hihia noʻu, ma ke ala, he wahine Kelemania kaʻu wahine.

    Ma hea e noho ai kāu wahine? Aia kahi wikiwiki wikiwiki MashaAllah ..

    nsyyn
    Mea komo

    Ma hea e noho ai kāu wahine? Aia kahi wikiwiki wikiwiki MashaAllah ..

    Augsburg da oturuyor. Evet çok hızlı dönüş yaptılar. tahminen inşallah 3 5 güne kadar pasaportum elime gecer diye düşünüyorum.

    nsyyn
    Mea komo

      Aloha kākou, e kākau hou wau i nā mea āpau. Ua noi wau mai Istanbul mai ma 15.01.2020. Ua hoʻouna ʻia kahi leka i kaʻu wahine ma 31.01.2020. Ua hōʻea kaʻu visa 05.01.2020 :) Ua hala 21 mau lā i ka huina. ʻO kaʻu wahine he kamaʻāina Kelemania. Noho ʻo ia ma Augsburg. A makemake wau e kuhikuhi e kōkua nui ke consulate a me nā lālā o nā haole a ke hoʻāʻo nei lākou e hoʻopuka i kahi wisa i ka wā hiki. ʻOiai aia he mau palapala i nalo a ʻaʻohe mea i hoʻopihapiha ʻia me ka wahaheʻe hoʻopunipuni.

    Bekleyen herkesin inşallah vizesi hemen çıkar hepimizi allah kavuştursun. 

    stuttgartcocuk
    Mea komo

    Aloha. Ua loaʻa iaʻu kahi manawa ma ka Consulate Istanbul ma Ianuali 2, 2020. Ua holo maikaʻi ka hālāwai, ua pau kaʻu mau palapala. ʻO kaʻu wahine he kamaʻāina Kelemania. Ua ʻōlelo lākou i kou wā i hele ai i Stuttgart Foreigners Office e ʻike ai i ke kūlana ma Ianuali 21, e hāʻawi ʻoe i ka ʻike i ka loaʻa ʻana o ka faila ma Ianuali 6 a kali. ʻAʻole i hana ʻia. Makemake au i nā hoaaloha ʻike e kōkua iaʻu. Pehea ka lōʻihi e hiki ai iaʻu ke kali?

    Aia kekahi hoʻomaikaʻi? Ua noi mākou i stuttgar ma Ianuali 20, Ankara. Leka e aʻo i ke kūlana.

    stuttgartcocuk
    Mea komo

    Aloha. Ua loaʻa iaʻu kahi manawa ma ka Consulate Istanbul ma Ianuali 2, 2020. Ua holo maikaʻi ka hālāwai, ua pau kaʻu mau palapala. ʻO kaʻu wahine he kamaʻāina Kelemania. Ua ʻōlelo lākou i kou wā i hele ai i Stuttgart Foreigners Office e ʻike ai i ke kūlana ma Ianuali 21, e hāʻawi ʻoe i ka ʻike i ka loaʻa ʻana o ka faila ma Ianuali 6 a kali. ʻAʻole i hana ʻia. Makemake au i nā hoaaloha ʻike e kōkua iaʻu. Pehea ka lōʻihi e hiki ai iaʻu ke kali?

    Ua noi mākou iā stuttgar, 20 Ianuali ankara. Hoʻouna mākou i leka uila e aʻo i ke kūlana. Aia kekahi hoʻomaikaʻi iā ʻoe?

    phoenix34
    Mea komo

    Henüz bir gelişme yok. Eşim yabancılar dairesine gittiğinde buraya gelmenize gerek yok herhangi bir evrak vs. istersek sizinle iletişime geçeriz demişler. Yabancılar dairesi telefonlara cevap vermiyor, mail e belki bir cevap alabilirsiniz. Stuttgart göçmenlerin yoğun yaşadığı bir bölge. Bekliyoruz valla. Inşallah yakın bir zamanda vizelerimiz çıkar

    hamburg26
    Mea komo

    Aloha ahiahi,
    ʻO wau kekahi i hui pū me ʻoe e kiʻi i kahi visa hoʻohui hou ʻohana 2020. Inā loaʻa, makemake wau i kahi manawa i ka march 5. i ke kuhina nui. Inā he mau hoaaloha kā mākou i loaʻa i kahi visa mai Hamburg a i ʻole loaʻa nā manaʻo, hiki iā lākou ke hoʻomaopopo iā lākou?

    NUAsman
    Mea komo

    pu kekahi,

    Ua noi wau mai Ankara ma ka 29 Ianuali. Ke kali nei mākou.

    stuttgartcocuk
    Mea komo

    Ua noi wau ma luna o 20 mau keiki Ianuali, ua pau nā palapala. ʻAʻole i hoʻouna ʻia kahi leka i kaʻu wahine, a ʻaʻole hoʻi i loaʻa nā leka uila. A ke hele nei kaʻu passport i ke ala i kēia lā. Manaʻo ʻoe he hiki ke hōʻole ʻia? ʻO kaʻu kāne hoʻi he kamaʻāina Kelemania.

    ua kaikamahine
    Mea komo

    Ua noi wau ma luna o 20 mau keiki Ianuali, ua pau nā palapala. ʻAʻole i hoʻouna ʻia kahi leka i kaʻu wahine, a ʻaʻole hoʻi i loaʻa nā leka uila. A ke hele nei kaʻu passport i ke ala i kēia lā. Manaʻo ʻoe he hiki ke hōʻole ʻia? ʻO kaʻu kāne hoʻi he kamaʻāina Kelemania.

    Hi a pau,
    Inā he kamaʻāina Kelemania kāu kāne, mai makaʻu ʻaʻole lākou e hōʻole. E ʻōlelo maikaʻi kākou me kou mau maka.
    Ben cocugumla bekliyorum. Vize reddi almıştım maas yetersiz görüldü. Avukat aracılığı ile itirazda bulunduk kasimda. Esim iş degisikligi yaptı ve iki aylik maas bordrosunu istedi yabancilar subesi. Onu da gondedik bekliyoruz bakalım bu sefer onay verirler inşallah.  Beklemek çok zor hele cocukla beklemek daha bir zor. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.

    stuttgartcocuk
    Mea komo

    Ua hōʻea kaʻu visa i nā kāne. Ua hala 23 mau lā. Ma o ke keiki kāne. ʻAʻole hele kaʻu wahine, ʻaʻole hele ka leka, ʻaʻole makemake lākou i kekahi mea. Ua hele pololei kaʻu visa. E hele ka mea i loaʻa nā manaʻo maikaʻi i ka poʻe e kali ana i ka mila, ke hiki wawe.

    ua kaikamahine
    Mea komo

    Ua hōʻea kaʻu visa i nā kāne. Ua hala 23 mau lā. Ma o ke keiki kāne. ʻAʻole hele kaʻu wahine, ʻaʻole hele ka leka, ʻaʻole makemake lākou i kekahi mea. Ua hele pololei kaʻu visa. E hele ka mea i loaʻa nā manaʻo maikaʻi i ka poʻe e kali ana i ka mila, ke hiki wawe.

    Hayırlı olsun kardesim Allah bize de nasip eder inşallah.

    phoenix34
    Mea komo

    Ua hōʻea kaʻu visa i nā kāne. Ua hala 23 mau lā. Ma o ke keiki kāne. ʻAʻole hele kaʻu wahine, ʻaʻole hele ka leka, ʻaʻole makemake lākou i kekahi mea. Ua hele pololei kaʻu visa. E hele ka mea i loaʻa nā manaʻo maikaʻi i ka poʻe e kali ana i ka mila, ke hiki wawe.

    Lana 'iʻo ka manaʻo. Na ke Akua e wehe aʻe i kou ala. Ua nīnau paha ʻoe i ke kūlana o kāu visa ma ke keʻena haole ma Stuttgart? Aia kekahi hale ʻē aʻe i hiki iā mākou ke kiʻi i ka ʻike?

Hōʻike ʻia 15 pane - 16 a 30 (1,303 ka huina)
  • No ka pane ʻana i kēia kumuhana Pono ʻoe e komo.