ʻO ka ʻike pili e pili ana i kā mākou pūnaewele a me kā mākou Forum & He aha kēia almancax?

> Nā Kūkākūkā > Nā Nūhou a me nā hoʻolaha e pili ana i nā huahana a me nā lawelawe o Almancax > ʻO ka ʻike pili e pili ana i kā mākou pūnaewele a me kā mākou Forum & He aha kēia almancax?

Welina mai i ka ALMANCAX FORUMS. Hiki iā ʻoe ke loaʻa nā ʻike a pau āu e ʻimi nei no KELEMANIA a me ka ʻōlelo Kelemānia ma kā mākou mau forum.
    MuhaяяeM
    Mea komo

    Aiaʻo Almancax he mau miliona o nā palapalaʻaoʻao ma nāʻano likeʻole a me nā mea likeʻole no ka mea o nā mea hoʻohana a pau.
    Hiki iā ʻoe ke ʻike i ka ʻike e pono ai no ka ʻōlelo ʻōlelo haole ma almancax.

    almancax, e like me ka laulā ka maʻiʻo o ka waihona, he eʻauʻau kai lumi e e hiki ke hana i na 'ōlelo ke hoʻohana, nā haumāna i ka'ōlelo i ka hiehie lealea a me ka hoʻonaʻauao ikea ai oaio, e hoao i ka lealea ia lakou iho i ko lakou hoʻokomo-Koʻo.

    me almancax; Oe ke hoʻomaka mai kūikawā e aʻo Kelemānia, e hiki hoʻomōhala kou na ike, schoolwork, a imi i ka pono 'ikepili no kou noiʻi, Kelemānia, oe ke hana, e hiki ke aʻo mea e kahaha no e pili ana i Kelemānia a me Hawaii, hiki ke hoʻoponopono i ka Kelemānia ho'āʻo ma ke pāʻani lealea, e hiki eʻauʻau kai. I ka pōkole, hiki iāʻoe ke komo i kekahiʻanoʻikepili āu eʻimi nei i ka'ōlelo Siamani, kahi e hiki ai iāʻoe ke hoʻomaikaʻi hou iāʻoe iho.

    Eia hou, hiki iā ʻoe ke kiʻi i ka ʻikepili e pili ana iā Kelemania i kā mākou kolamu, e ʻike i ka ʻike e pili ana i ka naʻau, ke kula laepua, ke haumāna puka, ke kahu, nā manawa kauka puka ma Kelemania, hoʻomākaukau no nā hōʻike e like me A1, A2, a kiʻi i ka ʻike mai nā hoaaloha i lawe mua a lanakila i kēia mau hōʻike. passports no ka poʻe e manaʻo e hele, nā kaʻina visa, nā hana hoʻohui ʻohana, ke kau ʻana i nā kau, ka ʻae hana ma Kelemania, me ka hoʻohana ʻana i ka laikini mai Turkey, hiki i kahi kaʻina huakaʻi huakaʻi hiki ke lawe i ka ʻike i kahi mea nui e hele ana ma ke ʻano he haumāna ma Kelemania a mai ka ʻike yararlanabilirsiniz.y i Hiki iā ʻoe ke kaʻana like i kāu ʻike ma kēia mau pilikia a hāʻawi i ka ʻike kūpono no nā poʻe hoʻomaka.

    almancax forums;
    'Ike, ka hoʻonaʻauao, kūkākūkā, kaʻana, haʻawina, ka mahalo, ka noiʻi, kūpaʻa i lawe mai i loko o ka pola i hiki kau a pau ano o ka' ike!

    almancax forums;
    Ua kākauʻia a hoʻoheneheneʻia nā haʻawina German,
    Nā'ōlelo'ōlelo German,
    Ka poʻomana German, nā moʻolelo, nā'ōlelo hoʻohālikelike, ka idioms,
    Nā hana maʻamau,
    Ka nūpepa German,
    Ke mele German,
    Nā nīnau a me nā pane e pili ana i ka mele,
    ʻO ka puke wehewehe'ōlelo Hawaiʻi a me nā helu kūmole kūpono,
    a me nā palapala i nāʻano likeʻole likeʻaʻole hiki ke kākauʻia maʻaneʻi.
    No kaʻike hou aku, ponoʻoe e nānā i nā paukū'ē aʻe o ka hālāwai almancax.

  • 'Ka 'ike nui e pili ana i kā mākou Paena a me ka Forum & He aha kēia almancax?' Ua pani ʻia ke kumuhana i nā pane hou.