Hana maʻamau i ka wahine

Welina mai i ka ALMANCAX FORUMS. Hiki iā ʻoe ke loaʻa nā ʻike a pau āu e ʻimi nei no KELEMANIA a me ka ʻōlelo Kelemānia ma kā mākou mau forum.
    DERDEST35
    Mea komo

    ʻO ka mea mua, aloha kākou. Ma mua o ka heluhelu ʻana i kaʻu ʻatikala, ke noi aku nei au iā ʻoe e ʻoluʻolu e hoʻomaʻemaʻe iā ʻoe iho i kou mau manaʻo a ʻaʻole e hōʻeha a hoʻonāukiuki iaʻu ...

    ʻO ka mea mua, he ʻōpiopio loa au a ʻimi au i kahi asylum ma Kelemānia me ka ʻike ʻole i ke ʻano o ka asylum. Eia naʻe, makemake wau e kuhikuhi aku ʻaʻole wau i hoʻowahāwahā a hōʻino paha i ko mākou ʻāina ma kekahi ʻano, a i ʻole e ʻōlelo i kahi huaʻōlelo ma ke ʻano pilikanaka-eonomic-political.

    A laila male wau i hoʻokahi mahina i hala. ʻO kaʻu noi i nā hoaaloha kōkua a ʻike a pau e heluhelu nei i kaʻu ʻatikala e ʻoluʻolu e haʻi mai iaʻu inā loaʻa kahi ala.
    ʻO kaʻu hoaaloha, aʻu i male ai, he Kelemānia a he ausbildung. ʻAʻole au makemake e noho ma ʻaneʻi, ʻelua alanui ma waena o ko mākou hale a me ka hale o koʻu makuakāne. ʻAʻole ia e hana a piliwaiwai. Ke hoʻāʻo nei ʻo ia e hoʻohana iaʻu a hoʻopili i ke koʻikoʻi psychological. No ka ʻike pū ʻana o kaʻu wahine iā ia, ua hoʻoholo mākou e neʻe i kekahi kūlanakauhale ʻē aʻe ma ke ʻano he hoʻoholo like. Akā ʻo kāna ausbildung e pale i kēia. ʻO kaʻu nīnau, inā loaʻa iaʻu kahi hana ma kekahi kūlanakauhale ma kahi mokuʻāina ʻē aʻe, pono anei iaʻu e ʻae mai nā wahi āpau e hana ai ma laila? Inā pono, ma hea wau e kūʻai ai a ʻae lākou? Inā ʻaʻole koi ʻia ka ʻae, e pilikia paha kēia no ke kau i ka wā e hiki mai ana? E hele mai nō kaʻu wahine i laila ma hope o ka pau ʻana o kāna ausbildundu. Mahalo ma mua no kou manawa waiwai.

    fuk_xnumx
    Mea komo

    Pono ʻoe e nīnau i ke keʻena haole, akā manaʻo wau ʻaʻole pilikia ia. Akā, ua lohe au i ka ʻike e pono i kekahi poʻe me ke kūlana hanohano ke loaʻa ka ʻae ma mua o ka hoʻololi ʻana i ke kūlanakauhale, no laila ʻaʻole au i noiʻi inā he ʻoiaʻiʻo a ʻaʻole paha.

    DERDEST35
    Mea komo

    Pono ʻoe e nīnau i ke keʻena haole, akā manaʻo wau ʻaʻole pilikia ia. Akā, ua lohe au i ka ʻike e pono i kekahi poʻe me ke kūlana hanohano ke loaʻa ka ʻae ma mua o ka hoʻololi ʻana i ke kūlanakauhale, no laila ʻaʻole au i noiʻi inā he ʻoiaʻiʻo a ʻaʻole paha.

    Mahalo nui iā ʻoe no kāu ʻōlelo waiwai. Manaʻo wau ʻaʻole lākou e pilikia ...

    heartless
    Mea komo

    Aloha oe, oiai ua hele au ma ke ala like me oe, e hai pololei aku au ia oe. ʻAʻole hiki iā ʻoe ke hana i kāu mea e ʻōlelo ai me ka ʻole o ka ʻimi ʻana i ka huakaʻi me ka ʻole o ka ado. ʻAʻole hiki iaʻu ke wehewehe i nā kikoʻī, akā lōʻihi ka manawa. ʻO kaʻu i ʻōlelo ai. Huli huakaʻi like

    DERDEST35
    Mea komo

    Aloha oe, oiai ua hele au ma ke ala like me oe, e hai pololei aku au ia oe. ʻAʻole hiki iā ʻoe ke hana i kāu mea e ʻōlelo ai me ka ʻole o ka ʻimi ʻana i ka huakaʻi me ka ʻole o ka ado. ʻAʻole hiki iaʻu ke wehewehe i nā kikoʻī, akā lōʻihi ka manawa. ʻO kaʻu i ʻōlelo ai. Huli huakaʻi like

    Aloha nui, mahalo nui no kāu ʻōlelo koʻikoʻi. ʻO kaʻu pahuhopu ʻaʻole ʻo ka ʻimi ʻana i ka huakaʻi. ʻO kaʻu makemake wale nō ka home maluhia a me ka male hauʻoli.

Hōʻike ʻia 4 pane - 1 a 4 (4 ka huina)
  • No ka pane ʻana i kēia kumuhana Pono ʻoe e komo.