ʻO German A1 Exam Family Reunification Course ma Antalya (ʻEkolu Hoʻohui ʻŌlelo)

> Nā Kūkākūkā > Nā Kelemānia Kelemānia a me Kelemānia A1 Kōkua Hui Pūʻulu > ʻO German A1 Exam Family Reunification Course ma Antalya (ʻEkolu Hoʻohui ʻŌlelo)

Welina mai i ka ALMANCAX FORUMS. Hiki iā ʻoe ke loaʻa nā ʻike a pau āu e ʻimi nei no KELEMANIA a me ka ʻōlelo Kelemānia ma kā mākou mau forum.
    MuhaяяeM
    Mea komo
    99,9% Ka helu kūleʻa mai Antalya Üçartı Haole ʻlelo Haole

    ʻO ka Languageçartı haole ʻōlelo haole, aia ia ma ka moku ʻo Dokuma o Antalya a paipai ʻia e almancax, e ʻumeʻume i ka nānā me ke kūlana kiʻekiʻe kiʻekiʻe loa. ʻO ka helu kūleʻa o ka hoʻomaʻamaʻa o nā mea hoʻomaʻamaʻa e aʻo ana ma ka Languageçartı Haole ʻ Courselelo Haʻawina, e hāʻawi mau nei i nā papa Hoʻohui Hoʻohui ʻohana Kelemania, kokoke loa iā 100%.

    ʻO ka mea hoʻokumu a me ka luna o ʻekolu mau papa ʻōlelo, ʻo Unal OZDAL, ko mākou kumu Kelemania, hele pinepine i nā papa ʻo Goethe a nui kona ʻike e pili ana i ka hōʻike A1. He ʻoi aku kona ʻike ma mua o kāna ʻoihana i loko o nā ʻoihana no nā makahiki he nui. Hāʻawi ʻia ka papa ʻelua i FREE no ka uku i nā mea hoʻomaʻamaʻa i kūleʻa ʻole i ka hoʻāʻo ʻana akā ua hāʻule ʻole kā lākou hōʻike. Hoʻonohonoho kā mākou kumu Ünal i nā papahana kūikawā no ka poʻe e hoʻomākaukau ana no ka hōʻike A1 a hoʻohana i nā mea aʻo ʻano like ʻole. No ka ʻike kikoʻī, e ʻoluʻolu hoʻokaʻaʻike i ka papa me ka hoʻohana ʻana i ka ʻike pili ma lalo.

    Nui nā wikiō haʻawina Kelemania i paʻi ʻia ma ka pūnaewele i hoʻomākaukau ʻia a hoʻopuka ʻia e Ünal ÖZDAL, ke Kumu Kelemānia ma Üçartı Foreign Language Course. paʻi ʻia ma nā pūnaewele kaʻana like e like me Facebook a me YouTube a loaʻa nā kiʻi kiʻekiʻe. ʻO kāna mau wikiō Ke nānā ʻoe, e ʻike ʻoe i ke aʻo ʻana o kā mākou kumu ʻo Ünal ma ke ʻano nani a e aʻo ʻoe me ka hauʻoli.

    Hiki hiki ke kiʻi i kā mākou kumu Ünal ÖZDAL a me Antalya Üçartı Haole ʻ Languagelelo Haole ma unalozdal.net.

    Inā ʻoe e ʻimi nei i kahi papa Kelemania ma Antalya, mai hoʻoholo me ka nānā ʻole ʻana i nā haʻawina wikiō o courseçartı papa ʻōlelo haole Kumu Kelemania Ünal ÖZDAL. ʻO nā wikiō papa Kelemania i hoʻomākaukau ʻia e Ünal e hāʻawi iā ʻoe i ke kuhi e pili ana i ke kūlana kiʻekiʻe o ke aʻo.

    E hoʻopili aku e aʻo e pili ana i nā hōʻemi kūikawā a me nā manawa kūpono no nā lālā almancax.

    ʻO Antalya Üçartı Haʻawina ʻ Foreignlelo Pili ʻ Informationlelo Pili:

    Wahi kūkahi: ʻO ka ulana hele ʻana ma ke kahua kūʻai Pōʻaono / ANTALYA

    Kelepona: 0 242 346 36 66 – 346 37 77

    99,9% Ka helu kūleʻa mai Antalya Üçartı Haole ʻlelo Haole

    ʻO ka Languageçartı haole ʻōlelo haole, aia ia ma ka moku ʻo Dokuma o Antalya a paipai ʻia e almancax, e ʻumeʻume i ka nānā me ke kūlana kiʻekiʻe kiʻekiʻe loa. ʻO ka helu kūleʻa o ka hoʻomaʻamaʻa o nā mea hoʻomaʻamaʻa e aʻo ana ma ka Languageçartı Haole ʻ Courselelo Haʻawina, e hāʻawi mau nei i nā papa Hoʻohui Hoʻohui ʻohana Kelemania, kokoke loa iā 100%.

    ʻO ka mea hoʻokumu a me ka luna o ʻekolu mau papa ʻōlelo, ʻo Unal OZDAL, ko mākou kumu Kelemania, hele pinepine i nā papa ʻo Goethe a nui kona ʻike e pili ana i ka hōʻike A1. He ʻoi aku kona ʻike ma mua o kāna ʻoihana i loko o nā ʻoihana no nā makahiki he nui. Hāʻawi ʻia ka papa ʻelua i FREE no ka uku i nā mea hoʻomaʻamaʻa i kūleʻa ʻole i ka hoʻāʻo ʻana akā ua hāʻule ʻole kā lākou hōʻike. Hoʻonohonoho kā mākou kumu Ünal i nā papahana kūikawā no ka poʻe e hoʻomākaukau ana no ka hōʻike A1 a hoʻohana i nā mea aʻo ʻano like ʻole. No ka ʻike kikoʻī, e ʻoluʻolu hoʻokaʻaʻike i ka papa me ka hoʻohana ʻana i ka ʻike pili ma lalo.

    Nui nā wikiō haʻawina Kelemania i paʻi ʻia ma ka pūnaewele i hoʻomākaukau ʻia a hoʻopuka ʻia e Ünal ÖZDAL, ke Kumu Kelemānia ma Üçartı Foreign Language Course. paʻi ʻia ma nā pūnaewele kaʻana like e like me Facebook a me YouTube a loaʻa nā kiʻi kiʻekiʻe. ʻO kāna mau wikiō Ke nānā ʻoe, e ʻike ʻoe i ke aʻo ʻana o kā mākou kumu ʻo Ünal ma ke ʻano nani a e aʻo ʻoe me ka hauʻoli.

    Hiki hiki ke kiʻi i kā mākou kumu Ünal ÖZDAL a me Antalya Üçartı Haole ʻ Languagelelo Haole ma unalozdal.net.

    Inā ʻoe e ʻimi nei i kahi papa Kelemania ma Antalya, mai hoʻoholo me ka nānā ʻole ʻana i nā haʻawina wikiō o courseçartı papa ʻōlelo haole Kumu Kelemania Ünal ÖZDAL. Kaomi ma aneʻi e nānā i nā wikiō papa Kelemania i hoʻomākaukau ʻia e Ünal. (wehe i ka puka aniani hou)

    ʻO Antalya Üçartı Haʻawina ʻ Foreignlelo Pili ʻ Informationlelo Pili:

    Wahi kūkahi: ʻO ka ulana hele ʻana ma ke kahua kūʻai Pōʻaono / ANTALYA

    Kelepona: 0 242 346 36 66 – 346 37 77

    antalya-germanca-course.jpg

    Mahalo wau i ke kumu Unal ..

    hect0r
    Mea komo

    Mahalo iā ʻoe, maikaʻi loa kēia kumuhana, makemake wau i ia ʻike. ʻAʻole anei ia e hana nei ma Antalya? Eia kekahi, hiki iaʻu ke nīnau i nā nīnau aʻu?

    Sdinç
    Mea komo

    ʻAʻole maopopo iaʻu ʻo Ünal Hodja ponoʻī, akā ua pōmaikaʻi wau mai nā wikiō hui hou ʻana o ka ʻohana. I ka ʻoiaʻiʻo, i koʻu hiki ʻana aku iā ia mai ke kelepona ma ka pūnaewele, aʻu e haʻohaʻo nei inā e hoʻohana mau ana ʻo ia, hoʻi mai ʻo ia iaʻu a pane hoʻomanawanui i kaʻu mau nīnau āpau. Ua loaʻa iaʻu kahi ʻike kūpono loa ma ke ʻano he lālā o ka pūnaewele Tekno Kelemania. Mahalo.

    Aykutsan
    Mea komo

    aloha, me ka hoʻohui, hiki iaʻu ke ʻōlelo i ke kula ʻōlelo sdm ma istanbul

Hōʻike ʻia 4 pane - 1 a 4 (4 ka huina)
  • No ka pane ʻana i kēia kumuhana Pono ʻoe e komo.