Pehea e aʻo ai i Kelemania

Welina mai i ka ALMANCAX FORUMS. Hiki iā ʻoe ke loaʻa nā ʻike a pau āu e ʻimi nei no KELEMANIA a me ka ʻōlelo Kelemānia ma kā mākou mau forum.
    ozzzyj
    Mea komo

Merhabalar, su an aile birleşimi vizesi bekleyen biri olarak aranızda bilgi sahibi olan biri varsa diye sormak istedim, Devlette 7.5 yıldır İngilizce Öğretmeniyim ama istifamı verecegim Almanya’ya geldigimde.. daha once biraz arastırmakla beraber tam bir bilgi bulamadım, biraz da kafam karıstı acıkcası…
    Almanya’da özel okulda veya kurumda ingilizce öğretmenlik yapmam icin ne yapmam lazım? Sadece diploma denkliği ile oluyor mu? Yada benim alanım icin bu dalda diploma denkliği oluyor mu? Bilenler yardım edebilirse cok sevinirim🙏🏻 Çok çok tesekkürler hepinize  alkis:)

fuk_xnumx
    Mea komo

Ke hoʻomaopopo nei wau i ka luna a me ka luna e hele mai iā Kelemānia e haʻalele iki i kahi manaʻo nui loa, manaʻo wau,

ozzzyj
    Mea komo

Ke hoʻomaopopo nei wau i ka luna a me ka luna e hele mai iā Kelemānia e haʻalele iki i kahi manaʻo nui loa, manaʻo wau,

Pono wau e haʻalele no ka hoʻohui hou ʻana o ka ʻohana

yenicerixnumx
    Mea komo

Pono wau e haʻalele no ka hoʻohui hou ʻana o ka ʻohana

Ma aneʻi e hoʻohana lākou i kahi hana ʻokoʻa iki i kumu. No laila, paipai wau iā ʻoe e kiʻi i ka ʻike e pili ana i ka anerkennung ma mua o ka hiki ʻana mai i aneʻi.
    https://www.anerkennung-in-deutschland.de/html/de/

ʻO kēia ka pūnaewele. Hiki iā ʻoe ke ʻōlelo ma ka ʻōlelo Pelekania. E kiʻi i ka ʻike ac kelepona a hoʻopili pū i kāu diploma i ka wā hiki loa. A laila hiki iā ʻoe ke hana ma kahi āu e makemake ai.

Hōʻike ʻia 3 pane - 1 a 3 (3 ka huina)
  • No ka pane ʻana i kēia kumuhana Pono ʻoe e komo.