He aha ka manaʻo o Kommen Sie zurecht i ka ʻōlelo Kelemania?

> Nā Kūkākūkā > Nā'ōlelo hoʻohālike German > He aha ka manaʻo o Kommen Sie zurecht i ka ʻōlelo Kelemania?

Welina mai i ka ALMANCAX FORUMS. Hiki iā ʻoe ke loaʻa nā ʻike a pau āu e ʻimi nei no KELEMANIA a me ka ʻōlelo Kelemānia ma kā mākou mau forum.
    burcos
    Mea komo

    hola

    Kūleʻa nui wau i kēia ʻōlelo Kelemania a ʻoiai ʻaʻole wau i ʻike i ke ʻano, paʻakikī ka pane ʻana iā ia. Hiki i kahi wehewehe kikoʻī ke hāʻawi ʻia?

    Mea kūʻai: Kommen Sie zurecht?

    Mea kūʻai aku: (inā ʻae pono ia e ʻōlelo ʻaʻole, inā ʻaʻole ia e ʻōlelo ʻe.)

    Ke manaʻo wau iā ia ma ka Turkish, ʻaʻohe oʻu manaʻo. Huhū wau no ka Kelemānia

    esma 41
    Mea komo

    zurechtkommen – basa cikmak , hakkindan gelmek 

    Eger yardima ihtiyaciniz yok ise  – E kāhea iā ia ʻo Ja ich komme zurecht.

    Inā makemake ʻoe i kōkua no laila ʻaʻole hiki iā ʻoe ke hana me nā ʻoihana  :)

    Nein, ich komme nicht zurecht pono ʻoe e ʻōlelo.

    E haʻi i ka nīnau a noʻonoʻo .. Hiki iā ʻoe ke hana me (kekahi mea) e nīnau ai ka mea kūʻai aku?

    ʻAe, hiki iaʻu (e like me ka ʻōlelo ʻana ʻaʻole oʻu pono i ke kōkua).

    He aha ka mea nui i ka ʻōlelo aʻe zurechtkommen kelimesidir … yani bas etmek , hakkindan gelmek .

    Pono ʻoe e pane e pili ana.

    elmasxnumx
    Mea komo

    Hāʻawi nā kula ʻōlelo Pelekane i ke aʻo ʻana i ka ʻōlelo maikaʻi e like me ke aʻo ʻana i kahi leo kūmau.

    elmasxnumx
    Mea komo

    E hele maoli nā haumāna ʻōpio, a ke hele mau lākou, e hōʻoia ʻia ka maikaʻi.

Hōʻike ʻia 3 pane - 1 a 3 (3 ka huina)
  • No ka pane ʻana i kēia kumuhana Pono ʻoe e komo.