Nā hua'ōlelo hua'ōlelo German Word 2

> Nā Kūkākūkā > Nā'ōlelo hoʻohālike German > Nā hua'ōlelo hua'ōlelo German Word 2

Welina mai i ka ALMANCAX FORUMS. Hiki iā ʻoe ke loaʻa nā ʻike a pau āu e ʻimi nei no KELEMANIA a me ka ʻōlelo Kelemānia ma kā mākou mau forum.
    mc45
    Mea komo

    Eia, he papa inoa o nā huaʻōlelo Kelemania i piha me nā huaʻōlelo 1650 i ka huina. Aia he huina o nā papa inoa 3 i māhele ʻia i nā pae he 3. Lana ka manaʻo i kāu hoʻouka ponoʻī. Aia nā huaʻōlelo i nā papa inoa i ka ʻōlelo Pelekania. Mai hoʻopunipuni, hoʻoiho iā ia. Inā ʻaʻole ʻoe e anuanu a loaʻa ke kūlike Tureke o nā huaʻōlelo, e pepehi ʻoe i nā manu ʻelua me kahi pōhaku iki. E noʻonoʻo pono i kēia mau ʻōlelo, a ke haʻi aku nei wau iā ʻoe wale nō, me koʻu mau makahiki o ka ʻike.

    https://rapidshare.com/files/270160156/Kelime_Listeleri.rar

    amedxnumx
    Mea komo

    huaʻōlelo articelism

    mc45
    Mea komo

    Mai hopohopo ʻo Artikelli, mai noʻonoʻo wale i nā huaʻōlelo, nā huaʻōlelo, nā adjectives a pēlā aku. Aia nā mea i loko akā ʻaʻole hoʻokaʻawale akā kāwili ʻia

    nanac
    Mea komo

    ʻAʻole hiki iaʻu ke kiʻi i kāu ʻike. ʻAʻole hiki iaʻu ke hoʻouka. E ʻoluʻolu e kōkua. Mahalo.

    ua make ka loulou

    kemalxnumx
    Mea komo

    ua ist das mann?

    kekee_54
    Mea komo

    Mahalo

    PuSu61
    Mea komo

    hoʻolauna.

    jaded
    Mea komo

    E mālama i ka loulou Dieser ist. (Make kēia loulou)

    kākāʻōlelo
    Mea komo

    ua make ka loulou

    hatca1210
    Mea komo

    Ehia mau ʻano nui aʻu i hoʻāʻo ai?

    EL-TURCO
    Mea komo

    ua ist das mann?

    masAllah ua aʻo kaʻu hoaaloha i ka waha o ke alanui me ka ʻole o ke aʻo ʻana i ka Kelemania .. ʻAʻole wau e paipai i nā ʻōlelo me ka mann ma ka hopena o ka huaʻōlelo i ka poʻe aʻo hou o Kelemania.

    E mālama i ka loulou Dieser ist. (Make kēia loulou)

    ʻaʻole paʻa iā tod kū pono.

    Balotelli
    Mea komo

    teşekkürler  okey:)

Hōʻike ʻia 12 pane - 1 a 12 (12 ka huina)
  • No ka pane ʻana i kēia kumuhana Pono ʻoe e komo.