kahi pilikino kaiapuni

Welina mai i ka ALMANCAX FORUMS. Hiki iā ʻoe ke loaʻa nā ʻike a pau āu e ʻimi nei no KELEMANIA a me ka ʻōlelo Kelemānia ma kā mākou mau forum.
    Tutay
    Mea komo

    ua komo paha wau akā ʻaʻohe mea e kamaʻilio pū me aʻu :-
     
    Manaʻo wau ua ʻōlelo lākou i kāna mea e kamaʻilio nei; ʻakaʻaka maoli ʻo Dama ke kamaʻilio ʻo ia i kahi ʻōlelo a ka poʻe ʻike ʻole. ;D ;D

    yazyagmuruxnumx
    Mea komo

    No laila ʻoe e hele ai i kā lākou pae me ka nui o turkan, i ka hala ʻana o ka manawa, e aʻo mākou ma ke kamaʻilio ʻana a kākau paha.

    Tutay
    Mea komo

     
      Pololei ʻoe, akā kamaʻilio nui lākou a hāʻawi wau i koʻu manaʻolana i kēia manawa! E hala ana kēia mau kau aʻo Kelemania i kekahi mau mahina. :-
      lawa, makemake wau e kamaʻilio i kēia manawa ;D

    ka diabolo21
    Mea komo

     
      Pololei ʻoe, akā kamaʻilio nui lākou a hāʻawi wau i koʻu manaʻolana i kēia manawa! E hala ana kēia mau kau aʻo Kelemania i kekahi mau mahina. :-
      lawa, makemake wau e kamaʻilio i kēia manawa ;D

    ʻAe, makemake wau e kamaʻilio pū me kēlā, e like inā ʻoe e hakakā e like me kēia
    Makemake wau e hemo i koʻu koʻikoʻi āpau i kēia manawa
    boleeeeeeeeeeeeeeee
    ich bin diabolo
    boööööööööö
    666
    felan  ;D
    a laila ich bin ein türke
    Ke hoʻohiki nei wau inā ʻike mākou e pili ana i ke kumuhana, hoʻomau mau wau i ka ʻōlelo. :)

    yazyagmuruxnumx
    Mea komo

    ugur insallah olur kardesim kafani takma

    Tutay
    Mea komo

    ka diabolo du bist sehr komisch. ;D ;D

    ich auch…
      E aʻo wau i ka Kelemania no laila e kamaʻilio wau no 2 mau lā me he mea lā e hoʻi hou wau i ka lāhui ..
    e ʻike ka poʻe pehea e kamaʻilio ai ... e hoʻi ʻoe i ka carpmisa āpau ;D ;D

    yazyagmuruxnumx
    Mea komo

    Turkan Ua like ʻoe me ke kaikamahine kūpaʻa, ke ʻike nei au e manaʻo ana nō ʻoe. Ke ʻū nei ʻoe i kēia Kelemania, e ke kaikaina.

    kalamana ekrem
    Mea komo

    Manaʻo wau hiki iā mākou ke hoʻonā i kēia ʻōlelo me ka ʻae o Allah. Inā hiki iā mākou ke hāʻawi iki iā mākou iho i kēia pūnaewele a hoʻohui i kekahi mea iā mākou iho i kēia pūnaewele, no ke aha e kamaʻilio ʻole ai e like me lākou. He aha kā mākou e hemahema ai iā lākou?

    Nazira
    Mea komo

    :)

    Tutay
    Mea komo

    ya ich möchte bisey sagen: D ʻōlelo ʻokoʻa nā poʻe āpau ma kēia loulou.
      Cogu isvicreden?  zaten yarim yamalak biliyorum.. ;D

      Ua hoʻoholo wau ʻaʻole noʻu kēia wahi ;D ;D

    kalamana ekrem
    Mea komo

    turkan ʻAʻole wau maopopo i nā pilikia i huikau ai kou poʻo. Manaʻo wau i kā mākou i kākau ai ma aneʻi, ukali nā luna o ka pūnaewele. Inā aia kekahi kuhi hewa, ʻo ka poʻe ʻike e hoʻoponopono nei.
    ???

    Tutay
    Mea komo

    He aha kou hewa ..
    ʻIke ʻoe, ua hāʻawi ʻo Yazyaguru i kahi loulou i ka hoʻomaka o kēia kumuhana?
    'Lelo wau e pili ana iā ia ʻaʻole pili i ka pūnaewele!
                                            ʻOi pilikia  ;)

    kalamana ekrem
    Mea komo

    entschuldigung Sie bitte! :-[

    Tutay
    Mea komo

    ʻO Egal! ;)

    yazyagmuruxnumx
    Mea komo

    Pololei ʻo Turkan, akā hoʻohana ʻo swiss i kahi ʻōlelo i hele mai mai ka german satin, no laila ʻōlelo lākou āpau i ka ʻōlelo Kelemania, e hoʻāʻo wale lākou e ʻōlelo i ka ʻōlelo Kelemania me lākou e pane aku lākou iā ʻoe e ka mea ʻē a laila ua kuʻi ʻoe i ʻelua manu me kahi kikoʻī maikaʻi ʻole, i kekahi lā e ʻike ʻoe i kou ala i ka piko nui a lilo ʻoe i kamaʻāina loa me kēlā ʻōlelo he kanaka koʻu kaikaina. ʻokoʻa nā ʻōlelo ʻelua i kahi ola ʻokoʻa loa  ;D

Hōʻike ʻia 15 pane - 1 a 15 (46 ka huina)
  • No ka pane ʻana i kēia kumuhana Pono ʻoe e komo.