ʻO A1 EXAM LETTER NEW

Welina mai i ka ALMANCAX FORUMS. Hiki iā ʻoe ke loaʻa nā ʻike a pau āu e ʻimi nei no KELEMANIA a me ka ʻōlelo Kelemānia ma kā mākou mau forum.
    sevimlihex i
    Mea komo

    Makemake au i nā leka e kōkua i nā hoaloha EMERGENCY?

    sevimlihex i
    Mea komo

    HELP HELP HOLP ONE ..

    reyyan i
    Mea komo

    Nui nā laʻana o nā leka hoʻāʻo A1 ma ka pūnaewele. E ʻike ʻoe inā ʻoe e ʻimi i ka ʻaoʻao hoʻokolohua A1. ʻAʻole hiki i ke ʻano like o nā kumuhana me ka huapalapala laʻana o nā loiloi hou. ʻOkoʻa nā nīnau o kēlā me kēia hoʻokolohua mai nā kumuhana leka.

    reyyan i
    Mea komo

    aloha hexe

    E ʻae ʻoe iaʻu e hana hou i ka manawa ʻelua e kōkua iā ʻoe, ua noi wau iā ʻoe e ʻimi i ka pūnaewele e ʻike i nā laʻana o nā leka hoʻāʻo A1 a ua ʻōlelo wau i ka hiki ʻole o nā poʻe leka i kēlā me kēia hōʻike A1 ke ʻano like me ke kumuhana leka i ka hōʻike mua. akā ʻaʻole ʻoe i ʻike iaʻu a i ʻole kaʻu e ʻōlelo aku ai iā ʻoe i kēia manawa. Kūleʻa ʻoe iaʻu! ʻĀ, ua pane ʻoe e like me kou ʻike nui! Ua kākau ʻoe i kahi leka e like me ka leʻaleʻa. Inā ʻoe i kākau i kēlā leka ma aneʻi, ʻaʻole i kaʻu pilikino, ʻae ua ʻike nui wau a ʻaʻole wau i ʻōlelo i kekahi mea aʻu e ʻike ʻole ai. 
    Aia wau ma kēia pūnaewele mai ka 2008 a ua kaʻana like wau i nā mea āpau aʻu e ʻike a aʻo ai e like me ka hiki. ʻAʻole pono ka rudeness. ʻAʻole hiki iā ʻoe ke hoʻouna iaʻu i kahi ʻōlelo pilikino me kahi huaʻōlelo lapuwale e like me kaʻu nani. ʻO wai ka mea ʻike iaʻu ʻike ma kēia pūnaewele. Ua hoʻāʻo wau e kōkua i ka mea hiki iaʻu i loko o ke kuhi o kaʻu ʻike. Ua aʻo wau i ka mea aʻu e ʻike ʻole ai ma kēia pūnaewele. Okeyyy !!!! [

    sevimlihex i
    Mea komo

    :)

    mürselxnumx
    Mea komo

    a1 ʻAʻole anei he mau leka i paʻi ʻia i ka mahina ʻo Kepakemapa 2015 No ke Akua, e ʻoluʻolu e kākau iā lākou inā mākou e kaʻana aku, he mea pono ia no ka poʻe e lawe i ka hoʻokolokolo a loaʻa i ka mea kākau nā pule he nui? 

    haribo1
    Mea komo

    Ke hāʻawi nei wau i ʻelua laʻana o nā leka, e nā hoaaloha. Ua puka ka leka mua i loko o ka hōʻike aʻu i lawe ai ma Kēkēmapa 08, a ʻo kahi lua kahi hiʻohiʻona o kahi leka i puka i nā hōʻike.

    ʻO ke kumu o Donnerstag nach Leipzig. Sie brauchen ein Zimmer für eine Nacht.
    ʻO Schreiben Sie a me das Gastehaus:
    -Warum schreiben Sie?
    -Preis Zimmer?
    -Ankunftzeit

    ʻo kekahi ʻē aʻe nō hoʻi

    Sie haben Ihre Freundin Anna lange nicht gesehen und möchten mit ihr essen gehen.
    ʻO Schreiben Sie exp:
    -Warum schreiben Sie?
    -Auwe. essen
    -treffen-wann

    E hele mai maʻalahi.

    beklemeyap Up
    Mea komo

    https://youtu.be/E89NOQ59AYQ    Ua loaʻa iaʻu kēia wikiō ma YouTube. Aia ma mua o 50 mau hiʻohiʻona no ka poʻe pono.

Hōʻike ʻia 7 pane - 1 a 7 (7 ka huina)
  • No ka pane ʻana i kēia kumuhana Pono ʻoe e komo.