A1 huikau papa;

Welina mai i ka ALMANCAX FORUMS. Hiki iā ʻoe ke loaʻa nā ʻike a pau āu e ʻimi nei no KELEMANIA a me ka ʻōlelo Kelemānia ma kā mākou mau forum.
    aser_xnumx
    Mea komo

    Aloha e nā hoaaloha; ua hoʻomaka wau e hana i ka noiʻi no ka hōʻike a1 ma ka Pūnaewele. Ke nānā nei wau i nā papa āpau a puni Mersin-Adana-Hatay. Ua ʻōlelo nā kāne ua hoʻomākaukau hoʻomākaukau lākou no A1 a hiki i ke kiʻekiʻe o ka loaʻa ʻana o ka palapala hōʻoia i 20 mau lā
    ʻO nā hoaaloha i loaʻa ka palapala A1 a hele i nā papa… Ke haʻi nei kēia mau kula i ka ʻoiaʻiʻo me kā lākou mau koi, hiki iā lākou ke loaʻa?
    Ke hoʻomaka nei me ka pīʻāpā, hoʻomaka wau e hoʻopaʻa i ka ʻōlelo Kelemania no ka awelika o ka hapalua hola i ka lā.
    E ʻoluʻolu e kaʻana i kou mau manaʻo ma ke kumuhana.

    hoomaikai

    aser_xnumx
    Mea komo

    E nā hoaaloha, pili kēia kumuhana i kēia lā.

    aser_xnumx
    Mea komo

    E nā hoaaloha, mai hele i kekahi ma ia ʻano papa, e ʻoluʻolu e kaʻanalike i kāu ʻike.

    Mahalo…

    reyyan i
    Mea komo

    Pili loa kēia i kāu hoʻoikaika a me ka hoʻoholo paʻa. ʻOiaʻiʻo, inā makemake ʻoe, e kōkua ia iā ʻoe i kāu papa. E aʻo ka papa i ke ʻano o ka hōʻike A1 a hāʻawi i kahi hoʻokolokolo hoʻokolokolo. E aʻo i nā huaʻōlelo he nui. No ka laʻana, e kiʻi i kahi puke liʻiliʻi a kākau i nā huaʻōlelo Kelemania ma ka ʻōlelo Turkish. E mālama i kēia puke me ʻoe i nā manawa a pau a e nānā mau. Aia nā laʻana leka ma ka pūnaewele, e kiʻi i ka ʻike mai laila. Loaʻa iā Goethe Institut nā laʻana hōʻike. E nānā pono. E pōmaikaʻi nui ʻoe i kēia. Hāʻawi wau iā ʻoe i ka loulou. Pōmaikaʻi iā ʻoe.
    https://www.goethe.de/lrn/prj/pba/bes/ft1/mat/trindex.htm

    aser_xnumx
    Mea komo

    Aloha, mahalo nui loa no kou hoihoi.

Hōʻike ʻia 4 pane - 1 a 4 (4 ka huina)
  • No ka pane ʻana i kēia kumuhana Pono ʻoe e komo.