ʻO 2019 visa kali a me nā wahi

Welina mai i ka ALMANCAX FORUMS. Hiki iā ʻoe ke loaʻa nā ʻike a pau āu e ʻimi nei no KELEMANIA a me ka ʻōlelo Kelemānia ma kā mākou mau forum.
    ysmnxnumx
    Mea komo

E nā hoaaloha, ua noi au no ka hui hou ʻana o ka ʻohana mai Izmir ma Kepakemapa 30th. Aia he helu 4-helu ma lalo o ka barcode ma ka ʻaoʻao ʻākau o ka pepa A6 i hāʻawi ʻia ma hope o ka ninaninau. ʻO kēia ka mea āu i kapa ai i ka helu hoʻopaʻa inoa? A hiki i kekahi ke kākau i ko lākou ʻike, e ʻoluʻolu? naby :)

ysmnxnumx
    Mea komo

Auē, e kala mai, ehia ka nui o ka loaʻa kālā a kāu wahine?

ua kaikamahine
    Mea komo

Ua ʻike mākou ʻo ia ka uku haʻahaʻa akā ua lawa. E hoʻopiʻi mākou i kēia manawa, manaʻolana wau ʻaʻole ia e hoʻihoʻi. No ka mea, luuluu loa au :(

ysmnxnumx
    Mea komo

Rabbim yardım etsin biran önce kavuş eşine çocuğunla birlikte inşallah gerçekten çok üzüldüm. İçini rahat tut çözer avukat bu durumu.

ua kaikamahine
    Mea komo

İnsallah çözülür  :cryla:

ysmnxnumx
    Mea komo

Laki wau, ua noi anei ʻoe i loio, aia kekahi holomua?

ua kaikamahine
    Mea komo

Bu hafta itiraz edicez insallah. Orada Avukat bulmak da mesele arkadaşım. Inşallah itiraza da red gelmez. Önce şartlarımızı duzeltmemiz lazım. Umarım tekrar başvuru yapmak zorunda kalmam. Çünkü tekrar Ankara'ya gitmek hem zahmetli hem masraflı. Usandim vallahi.
    Aia kekahi nūhou e pili ana i kāu visa?

ysmnxnumx
    Mea komo

Inā hiki iaʻu, e paʻi au i ka visa a hāʻawi aku iā ʻoe. ʻAʻohe kani a hanu mai iaʻu. ʻAʻole maopopo iaʻu inā ua hoʻouna ʻia nā palapala a i ʻole, etc. Hoʻouna kaʻu wahine i nā leka uila, ʻaʻole lākou e pane, kelepona wau akā ʻaʻole lākou e pane. I ka pōkole, ua lohi au i kēia.

ua kaikamahine
    Mea komo

'Ōlelo lākou, ma hope a ma hope paha, ma mua aʻe.
    Senin vize onaylanır inşallah.
    Ya cidden içimde heves falan kalmadı. Sadece cocuguma üzülüyorum 1 senedir babasız büyüdü. Herkese baba diyor :'(
    E ʻike kākou i ka hopena, ʻaʻohe oʻu hoʻomanawanui hou.

ysmnxnumx
    Mea komo

ʻAʻohe hoʻomanawanui i koe. Manaʻo wau ʻaʻole lākou i hana nui i ka pilikia.

ua kaikamahine
    Mea komo

He kūʻē ka mea a lākou i hana ai i nā pono kanaka.
    Ua noi au no kahi visa mākaʻikaʻi ma mua a ua hōʻole lākou ma lalo o ka Paukū 9.
    Ua ho'āʻo au no nā mahina. No ka palapala A1, ua noho au ma ka hale a ua aʻo au i ka pō a kakahiaka, hele au i Ankara a hāʻawi i ka hōʻike.
    He mau mea paakiki keia no ke kanaka me na keiki.
    Hele hou au i Sepatemaba a noi aku me ke keiki. E kali, e kali, pau mau i ka hoka. E manaʻoʻiʻo mai iaʻu, ʻaʻohe oʻu ikaika i koe. ʻO kaʻu hana, kaʻu kālā a me koʻu manawa ua pau. :( ʻO ia kāna i hoʻāʻo ai e hana ma laila. ʻAʻole maopopo iaʻu, e ʻike kāua i ka hopena o mākou.

ysmnxnumx
    Mea komo

Na ke Akua e hoʻopōmaikaʻi iā ʻoe, ma hea ʻoe i noho ai?

ysmnxnumx
    Mea komo

ʻAuhea ʻoe ma Kelemānia? Ke kelepona mai nei kaʻu wahine a ʻaʻole hiki ke kelepona mai iaʻu. Laki loa ʻoe

ysmnxnumx
    Mea komo

Ua hoʻouna ʻia koʻu passport i kēia lā, manaʻolana wau ʻaʻole ia e hilahila iaʻu, akā aia kekahi mea penei: ʻAʻole i loaʻa i kaʻu wahine kahi leka.

ysmnxnumx
    Mea komo

Arkadaşlar nihayet vizem geldi izmirden 30 eylülde başvurdum 15 kasım kargoya  verildi 18 kasım yani bugün bana ulaştı. Berline gidiyorm yabancı şube ne eşimi aradı ne mektup yolladı hiçbir şekilde iletişime geçmedi. Birden kargo mesajı geldi. Allah bekleyenlere sabır versin  güzel haberler alın inşallah

ua kaikamahine
    Mea komo

Hayırlı olsun ysmn0 senin adına cok sevindim. Darısı bana inşallah. Dilerim her şey gönlünce olur. Eşinle mutluluklar dilerim.

Hōʻike ʻia 15 pane - 16 a 30 (34 ka huina)
  • No ka pane ʻana i kēia kumuhana Pono ʻoe e komo.