ʻO A1 EXAM LETTER NEW

Welina mai i ka ALMANCAX FORUMS. Hiki iā ʻoe ke loaʻa nā ʻike a pau āu e ʻimi nei no KELEMANIA a me ka ʻōlelo Kelemānia ma kā mākou mau forum.
    sevimlihex i
    Mea komo

    Makemake au i nā leka e kōkua i nā hoaloha EMERGENCY?

    sevimlihex i
    Mea komo

    HELP HELP HOLP ONE ..

    reyyan i
    Mea komo

    Nui nā laʻana o nā leka hoʻāʻo A1 ma ka pūnaewele. E ʻike ʻoe inā ʻoe e ʻimi i ka ʻaoʻao hoʻokolohua A1. ʻAʻole hiki i ke ʻano like o nā kumuhana me ka huapalapala laʻana o nā loiloi hou. ʻOkoʻa nā nīnau o kēlā me kēia hoʻokolohua mai nā kumuhana leka.

    reyyan i
    Mea komo

    aloha hexe

    E ʻae ʻoe iaʻu e hana hou i ka manawa ʻelua e kōkua iā ʻoe, ua noi wau iā ʻoe e ʻimi i ka pūnaewele e ʻike i nā laʻana o nā leka hoʻāʻo A1 a ua ʻōlelo wau i ka hiki ʻole o nā poʻe leka i kēlā me kēia hōʻike A1 ke ʻano like me ke kumuhana leka i ka hōʻike mua. akā ʻaʻole ʻoe i ʻike iaʻu a i ʻole kaʻu e ʻōlelo aku ai iā ʻoe i kēia manawa. Kūleʻa ʻoe iaʻu! ʻĀ, ua pane ʻoe e like me kou ʻike nui! Ua kākau ʻoe i kahi leka e like me ka leʻaleʻa. Inā ʻoe i kākau i kēlā leka ma aneʻi, ʻaʻole i kaʻu pilikino, ʻae ua ʻike nui wau a ʻaʻole wau i ʻōlelo i kekahi mea aʻu e ʻike ʻole ai. 
    Aia wau ma kēia pūnaewele mai ka 2008 a ua kaʻana like wau i nā mea āpau aʻu e ʻike a aʻo ai e like me ka hiki. ʻAʻole pono ka rudeness. ʻAʻole hiki iā ʻoe ke hoʻouna iaʻu i kahi ʻōlelo pilikino me kahi huaʻōlelo lapuwale e like me kaʻu nani. ʻO wai ka mea ʻike iaʻu ʻike ma kēia pūnaewele. Ua hoʻāʻo wau e kōkua i ka mea hiki iaʻu i loko o ke kuhi o kaʻu ʻike. Ua aʻo wau i ka mea aʻu e ʻike ʻole ai ma kēia pūnaewele. Okeyyy !!!! [

    sevimlihex i
    Mea komo

    :)

    mürselxnumx
    Mea komo

    a1 2015 eylül ayında çıkan mektuplar yokmu Allah aşkına ne olur yazarsanız bizlerde paylaşırsak  sınva girecekler için baya faydalı oluır hemde yazan bol dua alır 

    haribo1
    Mea komo

    Ke hāʻawi nei wau i ʻelua laʻana o nā leka, e nā hoaaloha. Ua puka ka leka mua i loko o ka hōʻike aʻu i lawe ai ma Kēkēmapa 08, a ʻo kahi lua kahi hiʻohiʻona o kahi leka i puka i nā hōʻike.

    ʻO ke kumu o Donnerstag nach Leipzig. Sie brauchen ein Zimmer für eine Nacht.
    ʻO Schreiben Sie a me das Gastehaus:
    -Warum schreiben Sie?
    -Preis Zimmer?
    -Ankunftzeit

    ʻo kekahi ʻē aʻe nō hoʻi

    Sie haben Ihre Freundin Anna lange nicht gesehen und möchten mit ihr essen gehen.
    ʻO Schreiben Sie exp:
    -Warum schreiben Sie?
    -Auwe. essen
    -treffen-wann

    E hele mai maʻalahi.

    beklemeyap Up
    Mea komo

    https://youtu.be/E89NOQ59AYQ    youtube'da buldum bu videoyu. Ihtiyaci olanlar icin 50 den fazla örnek var.

Hōʻike ʻia 7 pane - 1 a 7 (7 ka huina)
  • No ka pane ʻana i kēia kumuhana Pono ʻoe e komo.