SELAMUN ALEYKUM KAU HUAOLELO 17 MARCH VISA APPLICANTS ??

Welina mai i ka ALMANCAX FORUMS. Hiki iā ʻoe ke loaʻa nā ʻike a pau āu e ʻimi nei no KELEMANIA a me ka ʻōlelo Kelemānia ma kā mākou mau forum.
    ümmetimuhammed
    Mea komo

    17 Malaki 2015 Ua noi wau no kahi visa ma ke Keʻena Consulate Kelemania ma Izmir. I ka wā i hele aku ai kaʻu kāne a nīnau, hele mai kāna mau palapala me ka uila, ʻōlelo lākou ʻaʻole i hele mai i ka leka uila, a he 32 mau lā, he maʻamau kēia? He makaʻāinana Tureke kaʻu wahine, he uku maikaʻi kāna, ʻaʻohe pilikia, ʻaʻole i loaʻa iā ia ke kōkua mokuʻāina
    wahi ʻo Dusseldorf
    He mau kaikaina paha kaʻu e kōkua mai iaʻu i kēia?
    Na ke Akua e hoʻopōmaikaʻi iā ʻoe ..

    heidi 078
    Mea komo

    Aloha oe e ke kaikaina, ua lilo wau i lālā. E ʻae ʻoe iaʻu e haʻi aku iā ʻoe ʻo kaʻu palapala noi o 19 Malaki ua nalowale wale nā ​​palapala ua hoʻopau wau ia ma Malaki 26 i kaʻu papa inoa, hāʻawi wau iaʻu, ʻo koʻu hopena ʻo REMSCHEID, pili loa wau iā Düsseldorf, ua hele au i Kelemānia i kekahi mau manawa ma mua o koʻu ʻohana ma laila. Ua hui lākou, ua hala kaʻu mau palapala, ʻaʻole lākou i nānā ʻia, akā ʻaʻole lākou i hoʻokolokolo hou ʻia, ʻōlelo lākou ua nui loa ke noi no ka puʻuhonua, makemake mākou hoʻouna iā ʻoe i kahi leka i ka hiki wawe, ke kali nei mākou.

    ümmetimuhammed
    Mea komo

    Aloha, mahalo nui loa
    He kamaʻāina Kelemania ʻoe?
    a mai ke kūlanakauhale hea ʻoe i noi ai?
    Hele mai kaʻu wahine ma ka uila akā haʻi ʻia ʻo ia ʻaʻole i loaʻa nā pepa iā Izmir i kēia manawa.
    ʻLelo ʻia ka pilikia ma Izmir

    heidi 078
    Mea komo

    E ʻoluʻolu, he kamaʻāina Turkish kaʻu wahine a he hana maʻamau kāna me 8 hola a me kahi hana hou i ka hopena pule, ʻaʻole i loaʻa iā ia ke kōkua mokuʻāina a hiki i kēia manawa, ʻo ka Consulate Kelemania ma Ankara koʻu wahi e noi ai. Ua hoʻopaneʻe ʻo Izmir. Ua hele ʻo ia i Kelemania, manaʻo wau ua loaʻa iā ia kahi visa i 5 mau lā, he kamaʻāina Kelemania kāna wahine. Ma hope o 17 mau lā, e mālama kāu wahine i kāu mau palapala, ua ʻōlelo ʻo ia he wahi liʻiliʻi kāu e hele ai. ʻaʻole e liʻuliʻu. E ʻike kākou, ke kali nei mākou.

    ümmetimuhammed
    Mea komo

    laki maikaʻi e pili ana iā mākou, inshaALLAH, pono ke ahonui a me ka hilinaʻi
    Mahalo a nui loa no kāu kōkua. Inā loaʻa kahi hoʻomaikaʻi, e ʻoluʻolu e kākau.
    E mālama

    heidi 078
    Mea komo

    Ne demek rica ederim, bi yardımım olduğunu sanmıyorum ama bilgi paylaşımı bizim durumumuzda olanlara iyi geliyor biraz.üye olmadan önce bi süre ben de yazılanları okumuş takip etmiştim,gerçi her yazılana takılmak anlamsız çünkü herkesin durumu ve bulunduğu konum başka…tabi gelişmelerden birbirimizi haberdar edelim..bol şans kardeş,Allah hepimize sabırlar ve kolaylıklar versin.

    ümmetimuhammed
    Mea komo

    Aloha kākou e nā hoahānau
    Inā loaʻa kahi hoʻomaikaʻi e ka noi ʻana iā Malaki, e ʻoluʻolu e ʻike iā mākou ma aneʻi pū kekahi. E kōkua kekahi i kekahi no ka pono o ke Akua.
    E hāʻawi mai kuʻu Haku i ke ahonui i koʻu poʻe hoahānau āpau e kali ana.
    AMINA

    erddinc
    Mea komo

    Sa. Ehia mau lā ma hope o ka noi, hoʻouna ʻia i ka leka uila. Loaʻa i kekahi ka ʻike e pili ana i kēia kumuhana.

    nīnī
    Mea komo

    Sa. Ehia mau lā ma hope o ka noi, hoʻouna ʻia i ka leka uila. Loaʻa i kekahi ka ʻike e pili ana i kēia kumuhana.

    Ua noi kaʻu wahine mai izmir ma 11 Malaki. Ua hana ʻia nā martts 17 i loko o ka ʻōnaehana. Ua hōʻea nā palapala i ke keʻena o nā haole ma 30 Malaki.

    erddinc
    Mea komo

    Ua noi kaʻu wahine mai izmir ma 11 Malaki. Ua hana ʻia nā martts 17 i loko o ka ʻōnaehana. Ua hōʻea nā palapala i ke keʻena o nā haole ma 30 Malaki.

    Ke hana lohi nei lākou i ka manawa pūnaewele, i ka ʻōnaehana: $

    ümmetimuhammed
    Mea komo

    ʻO ke kūlanakauhale hea ʻo ia i noi ai i ka lā 11 Malaki?
    a ʻo kāu wahine i ke kūlanakauhale hea
    no ka mea he mea nui kēia na mākou e loaʻa ai ka ʻike, mahalo nui.

    nīnī
    Mea komo

    ʻO ke kūlanakauhale hea ʻo ia i noi ai i ka lā 11 Malaki?
    a ʻo kāu wahine i ke kūlanakauhale hea
    no ka mea he mea nui kēia na mākou e loaʻa ai ka ʻike, mahalo nui.

    ʻAe, he kamaʻāina Kelemania wau, ua kākau wau i kaʻu kāne, ua noi ʻo ia mai Izmir, eia ʻo limburg a..heshes state ... akā ʻo kā mākou hana me he mea lā lōʻihi. :(

    heidi 078
    Mea komo

    Birbirimzi bilgilendirelim şeklinde konuşmuştuk en son mektup bugün gelmiş,üç aylış maaş bordrosu,sınırsız iş sözleşmesi olduğunu gösteren iş yerinin dolduracağı evrak,ev sahibinin doldurması gereken evrak,pasaport…hoşçakalın ,kandiliniz mübarek olsun

    ümmetimuhammed
    Mea komo

    Na ke Akua e kōkua mai iā kākou āpau
    E InshaALLAH, ke waiho nei kēia mau mea āpau i loko o ko mākou noʻonoʻo e like me nā hoʻomanaʻo momona i kēia manawa koke

    nīnī
    Mea komo

    Aloha kaikuaʻana,
    He nīnau ninaninau kāu, pehea ia? He aha kā lākou i nīnau ai?

    erddinc
    Mea komo

    InshaʻAllah ua holo maikaʻi nā mea āpau.

Hōʻike ʻia 15 pane - 1 a 15 (21 ka huina)
  • No ka pane ʻana i kēia kumuhana Pono ʻoe e komo.