LOA KA HOIKE I KA LA 29 O MAKIAKA, E HIKI MAI ANA NA HUNA I KA LA 0 O MAKI..

> Nā Kūkākūkā > Kaʻana likeʻana i ka German A1 Exam, A2, B1, KPDS Kelemānia, KPSS a me nā mea'ē aʻe o German > LOA KA HOIKE I KA LA 29 O MAKIAKA, E HIKI MAI ANA NA HUNA I KA LA 0 O MAKI..

Welina mai i ka ALMANCAX FORUMS. Hiki iā ʻoe ke loaʻa nā ʻike a pau āu e ʻimi nei no KELEMANIA a me ka ʻōlelo Kelemānia ma kā mākou mau forum.
    Cansucuj
    Mea komo

    E nā hoaaloha, ua lawe au i ka hoʻokolokolo ma Ankara ma Malaki 29, 13:30..
    KE NOHO AU I KAYSERİ.. I keia la, Malaki 30, LOAA MAI KA HUNAHUNA I KA APOPO. AOLE O'U MAKEMAKE E MAKAU ANA IA OE, AKA, HE KIEKE LOA, ME KA POE O NA HOIKE I LAWE IA I KA HAAWINA A ME KA'U HANA MA KA HOME. .
    HE 60 KA BASE SCORE, AKA, UA PALII LOA AU IA'U IA AU A MAKEMAKE E LOAA I KEKAHI MEA 90, OIA KO'U PUHAU.. I KE KAHIAKA O MARAKI 29, oiai e kali ana no ka heluhelu ia ana o ko makou mau inoa ma kahi hoao, e hele ana au. MAKE I KA HUI NO KA MEA I KOE NA MINI NO KA HA'A'ANA I KA HOIKE AU I HOOMAKAUKAU AI NO KA MANAWA LOA.
    MAILA I 'Ōlelo AʻE AʻE, INA I KUAI "80", UA LAVA :) Ma kahi o 30 poʻe i lawe i ka hōʻike, 4 mākou mau hoa, maikaʻi loa iaʻu ke loaʻa iā lākou, loaʻa iā mākou kekahi mau kākoʻo mai kekahi i kekahi. :) ALOHA MAKOU ;)..

    HE 4 NA MEA HANA I KA HO'A'O ( DEUTSCHER FRAU ) HOAKAKA KEKAHI O LAUA MA TURKIKA I KA MEA E HANA AI I KA HOIKE A PAU A laila hoʻomaka mākou me ka ʻāpana HÖREN...
    MALAPALA LOA NA LEO AKA PONO E HOIKE :) '''O KO'U MAKA'U LOA UA HIA MANEI'' :) I KA HOPE O HÖREN, I A'U IA I LOA MAI IA "70", UA LAKO. :)

    I keia la, ua loaa ia'u ka leka e hiki mai ana ka hopena o ka hookolokolo ma ka la apopo, ke olelo nei au, ua loaa ia'u he 60. :) :) NO laila UA HAULE E like me ka mea i hanaia.. :P

    HOPE E LOA MAI KA NUI..

  • No ka pane ʻana i kēia kumuhana Pono ʻoe e komo.