Hoʻokuʻuʻia ka papahana Kelemānia

Welina mai i ka ALMANCAX FORUMS. Hiki iā ʻoe ke loaʻa nā ʻike a pau āu e ʻimi nei no KELEMANIA a me ka ʻōlelo Kelemānia ma kā mākou mau forum.
    MuhaяяeM
    Mea komo

    E nā lālā aloha a me nā malihini kipa, ua pau kā mākou papahana hoʻolaha Huahana Manuahi, a mākou e hana nei no 2 mau makahiki paha.
    Makemake mākou e mahalo i kēlā me kēia i hōʻike i ka hoihoi i kā mākou huahana

    ʻO kā mākou Kelemānia Hoʻonohonoho Hoʻonohonoho, kahi o kahi DVD Hoʻonohonoho Kelemania me ka hiki o 7 CD a me 23 Kāleka Huaʻōlelo Kelemania (600 mau huaʻōlelo a me 60 lauana kamaʻilio), hāʻawi ʻia aku no ke kūʻai aku ma lalo o ke kumukūʻai mākeke, a hiki i kā mākou mau lālā a me nā mea kipa ke loaʻa. e hoʻonohonoho i ka uku ʻana ma lalo o ke kumukūʻai mākeke. I kēia manawa, loaʻa wale ke koho uku ma ka puka a hoʻomaka koke ʻia nā ʻōnaehana uku ʻē aʻe.

    ʻO kā mākou huahana hou i kēia manawa i ka wā hoʻomākaukau, a e noho koke mākou me ʻoe me nā hoʻolaha a me nā huahana maikaʻi loa.

    me ka manao pono

    3,14
    Mea komo

    –> Çok yakında alternatif ödeme derken, ne kadar yakında Muharrem bey? :) Yeni DVDleri çok merak ediyorum. Öncekileri de zaten halama verdim. Madurum ??? ;D

    –> Bir mesaj atmadan önce birkaç defa düşünmeyi adet etmelliyim sanırım. :-X

    cemalettin
    Mea komo

    selamlar muharrem bey bana ulasırsanız sevınırım acıl bu mail adresim  cemalettin_karabas@hotmail.com 

Hōʻike ʻia 2 pane - 1 a 2 (2 ka huina)
  • No ka pane ʻana i kēia kumuhana Pono ʻoe e komo.