ʻO nā haʻiʻōlelo a ka Pelekikena Turkish German Forum, Political Scientist Bülent Güven

> Nā Kūkākūkā > Cafe almancax > ʻO nā haʻiʻōlelo a ka Pelekikena Turkish German Forum, Political Scientist Bülent Güven

Welina mai i ka ALMANCAX FORUMS. Hiki iā ʻoe ke loaʻa nā ʻike a pau āu e ʻimi nei no KELEMANIA a me ka ʻōlelo Kelemānia ma kā mākou mau forum.
    Anonim
    malihini

    E nānā iā Haber 7 TV channel, nā hoaaloha, ke kamaʻilio ʻia nei ka xenophobia ...

    ka iini ana
    Mea komo

    ʻO ka Pelekikena o ka Forum Turkish-German
    Nā ʻecheslelo a ka ʻEpekema Political ʻo Bülent Güven

    ʻAʻole i ʻae ʻo Kelemania he ʻāina malihini ia a hiki i nā makahiki 1990. I ka wā i kū ai ʻo Kelemania i kēia ʻoiaʻiʻo, manaʻo lākou he kaiāulu malihini mākou, ʻoiai inā ʻaʻole lākou i ʻae ia. Ke hele nei i ke kula i ka manawa like ʻo mākou kekahi o nā hana hewa. Noho ʻo istiyoruz.türk i kā lākou kültürümüzü, ma laila ua hoʻonohonoho ʻia nā hui Tureke o nā hana āpau i Turkey etti.paralel i ka hui (ʻo ka hui Tureke e wehe wale e holo i nā Turks) ola görüyorum.herşe iā ia iho kahi ala i ka hoʻohui i waena o lākou i ʻike ʻia e like me ʻaʻole i extroverted. I kekahi mau āpana, noho ka hapa nui o nā Tureke a i ʻole nā ​​haole. Ua hana lākou i kahi kulekele hale i hoʻokumu ʻia ai nā poʻe āpau. Hoʻomaka ke kula me ka ʻike ʻole i kahi ʻōlelo haole koʻikoʻi a hoʻomaka nā pilikia. Inā ua hana hewa kekahi keiki ma laila, ua noho i Kelemania, kiaʻi i kāna kīwī v Akā hoʻopiʻi wale ʻia ka hewa i nā mākua, eia nō naʻe, aia ka hewa ma Kelemania. Ke ʻeleʻele nei ʻo Kelemania i kona kiʻi ponoʻī. Pessimistic mau ka poʻe Kelemania, ʻike lākou i ka ʻaoʻao hakahaka o ke kīʻaha. Akā he ʻāina ikaika ia ma ka hoʻokele waiwai. . Aia ma mua o 50000 Turks e aʻo nei ma nā kula nui i nā moʻomeheu ʻelua inā hāʻawi ʻia ka manawa kūpono. Waiwai no ka mea ulu ia.

    Ua hoʻāʻo wau e hōʻike i ka mea hiki iaʻu ..

Hōʻike ʻia 1 pane (1 ka huina)
  • No ka pane ʻana i kēia kumuhana Pono ʻoe e komo.