Ua hoʻi mai ʻo 3,14 a e hoʻi paha ia?

> Nā Kūkākūkā > Cafe almancax > Ua hoʻi mai ʻo 3,14 a e hoʻi paha ia?

Welina mai i ka ALMANCAX FORUMS. Hiki iā ʻoe ke loaʻa nā ʻike a pau āu e ʻimi nei no KELEMANIA a me ka ʻōlelo Kelemānia ma kā mākou mau forum.
    3,14
    Mea komo

Selam arkadaslar öncelikle hepinizin bayramini kutlarim. Kendimi cok özlettim sanirim, sinava hazirlanmistim. Icinizden, “ne sinavi, ne sinavi?” diyenler olacagindan onu da söyleyeyim. :) -Einstufungstest für das Studienkolleg! Ua loaʻa iaʻu ka hopena o ka hōʻike ma kēia lā, e nā hoaaloha. Ua hala wau i ka hoʻokolokolo. :) Studienkolleg, yani Üniversite hazirlik icin 4 aylik süren ve sonunda da DSH(Die Deutsche Sprachprüfung für den Hochschulzugang) sinavi olan bu kursa kaydimi bugün yaptirdim, 13 Ekim'de de Allah'in izni, hepinizin bol sans ve basarilar dilekleriyle insallah basliyorum. Bu aralar siteye girmem sıklaşacak mı? Bunun cevabi maalesef hayir. Sebebi Interkültürel Tiyatro Günleri Frankfurt 2008 (Interkulturelle Theatertage 2. – 12.10.). Günes Tiyatrosu'nun da hazirligini üstlendigi bu organizasyonda bana (yani bana ve bir de kuzenime) da görevler düstü. Gelen tiyatroculari havaalanindan almak, onlarla ilgilenmek, gidecek olanlari hava alanina götürmek, oyunlardaki hazirliklar vb. isleri yapmamiz ve ayrica benim oyunlardan birisinin alt yazisini ayarlamam gerektiginden yaklasik 10 gün sitemize giremeyecegim. Sadece sitemize degil, belki internete bile girecek zaman bulamayabilirim. Beni hos görün. :)

“So” arkadaslar, yakinda tekrar görüsmek üzere, kendinize ve dostlariniza iyi davranin. Iyi bayramlar…  :)

…pohihihi…
    Mea komo

noho ʻoe :) 10 günden bişey olmaz onur abi sonuçta 10 gün sonra burdasın alkis:)
    Hauʻoli wau ua hala ʻoe i ka hoʻokolokolo :)

pō2
    Mea komo

Selam arkadaslar öncelikle hepinizin bayramini kutlarim. Kendimi cok özlettim sanirim, sinava hazirlanmistim. Icinizden, “ne sinavi, ne sinavi?” diyenler olacagindan onu da söyleyeyim. :) -Einstufungstest für das Studienkolleg! Ua loaʻa iaʻu ka hopena o ka hōʻike ma kēia lā, e nā hoaaloha. Ua hala wau i ka hoʻokolokolo. :) Studienkolleg, yani Üniversite hazirlik icin 4 aylik süren ve sonunda da DSH(Die Deutsche Sprachprüfung für den Hochschulzugang) sinavi olan bu kursa kaydimi bugün yaptirdim, 13 Ekim'de de Allah'in izni, hepinizin bol sans ve basarilar dilekleriyle insAllah basliyorum. Bu aralar siteye girmem sıklaşacak mı? Bunun cevabi maalesef hayir. Sebebi Interkültürel Tiyatro Günleri Frankfurt 2008 (Interkulturelle Theatertage 2. – 12.10.). Günes Tiyatrosu'nun da hazirligini üstlendigi bu organizasyonda bana (yani bana ve bir de kuzenime) da görevler düstü. Gelen tiyatroculari havaalanindan almak, onlarla ilgilenmek, gidecek olanlari hava alanina götürmek, oyunlardaki hazirliklar vb. isleri yapmamiz ve ayrica benim oyunlardan birisinin alt yazisini ayarlamam gerektiginden yaklasik 10 gün sitemize giremeyecegim. Sadece sitemize degil, belki internete bile girecek zaman bulamayabilirim. Beni hos görün. :)

“So” arkadaslar, yakinda tekrar görüsmek üzere, kendinize ve dostlariniza iyi davranin. Iyi bayramlar…  :)

Sinavi kazanmana cok sevindim alkis:) clap:) Onur  dance:) halayy:)
    Na ke Akua e wehe i kona ala, ma ke ala, sagu i ka mea āu i hoʻomaopopo ai :)
    Görüsmek üzere yapman gerekli olan diger faliyetlerinde basarilar kolaygelsin … okey:) byby:)

dielosch
    Mea komo

ʻoiaʻiʻo he mea aloha ʻoe :D Hauʻoli wau ua hala ʻoe i ka hoʻokolokolo :D çok ciddi oldu ya neyse :haha:

turad
    Mea komo

tebrikler onur sinavi kazanmana cook sevindim  alkis:)  alkis:)
    Ua hala mākou iā ʻoe, akā ke kali nei mākou iā ʻoe e lōʻihi

smail o
    Mea komo

Selam arkadaslar öncelikle hepinizin bayramini kutlarim. Kendimi cok özlettim sanirim, sinava hazirlanmistim. Icinizden, “ne sinavi, ne sinavi?” diyenler olacagindan onu da söyleyeyim. :) -Einstufungstest für das Studienkolleg! Ua loaʻa iaʻu ka hopena o ka hōʻike ma kēia lā, e nā hoaaloha. Ua hala wau i ka hoʻokolokolo. :) Studienkolleg, yani Üniversite hazirlik icin 4 aylik süren ve sonunda da DSH(Die Deutsche Sprachprüfung für den Hochschulzugang) sinavi olan bu kursa kaydimi bugün yaptirdim, 13 Ekim'de de Allah'in izni, hepinizin bol sans ve basarilar dilekleriyle insAllah basliyorum. Bu aralar siteye girmem sıklaşacak mı? Bunun cevabi maalesef hayir. Sebebi Interkültürel Tiyatro Günleri Frankfurt 2008 (Interkulturelle Theatertage 2. – 12.10.). Günes Tiyatrosu'nun da hazirligini üstlendigi bu organizasyonda bana (yani bana ve bir de kuzenime) da görevler düstü. Gelen tiyatroculari havaalanindan almak, onlarla ilgilenmek, gidecek olanlari hava alanina götürmek, oyunlardaki hazirliklar vb. isleri yapmamiz ve ayrica benim oyunlardan birisinin alt yazisini ayarlamam gerektiginden yaklasik 10 gün sitemize giremeyecegim. Sadece sitemize degil, belki internete bile girecek zaman bulamayabilirim. Beni hos görün. :)

Makemake wau iā ʻoe, e kuʻu kaikunāne, ʻoiaʻiʻo, hoʻokipa mākou iā ʻoe.

i hookiekie ae
    Mea komo

Sinavi sen kazanmayacaksin da ben mi kazanacagim… ;D ;)
    Bugüne  kadar senin elinden ne kurtulmus ki, bu sinavda kurtulsun… 8) ;D
    Sendeki Almanca bende olsa Prof. olurum bee…  8)

Neyse Allah Basarilarinin devamini artirsin Onur… Amin… byby:)

esma 41
    Mea komo

Welina mai e kuʻu ipo aloha.

3,14 'ōleloʻo ia: “Kendimi oi aku özlettim sanirim”

He haʻahaʻa a pololei hoʻi i ka mea āna e kāhea ai  ;D Mahalo wau inā kou ʻanakē?  ;D

Geldigine sevindim…  ;)

3,14
    Mea komo

–> 3,14 artık daha sık sizlerle. alkis:) Herkes gelsin hadii özlüyorum sizi… utanan:)

Hōʻike ʻia 8 pane - 1 a 8 (8 ka huina)
  • No ka pane ʻana i kēia kumuhana Pono ʻoe e komo.