I Laki hea mai Kelemania, a hiki i Tureke a me ka hale waiwai poʻe i ua ikaika waiho aku ia mākou hiki mai 'oe i?

> Nā Kūkākūkā > Ke Kumu Nui ma Germany a me nāʻAla'Elepa > I Laki hea mai Kelemania, a hiki i Tureke a me ka hale waiwai poʻe i ua ikaika waiho aku ia mākou hiki mai 'oe i?

Welina mai i ka ALMANCAX FORUMS. Hiki iā ʻoe ke loaʻa nā ʻike a pau āu e ʻimi nei no KELEMANIA a me ka ʻōlelo Kelemānia ma kā mākou mau forum.
    kadirxnumx
    Mea komo

    Aloha e nā hoaaloha hiki iaʻu ke hilinaʻi i ke kumukūʻai kūpono hiki ke hōʻea i kēlā kiʻi makemake ʻo saglamsina e lawe mai i kā lākou waiwai o ka hale mai Kelemania a i ʻole nā ​​hui āu i ʻike ai i ka turkiyede bi transport?

    nesnil
    Mea komo

    Ke kāhea aku nei wau, inā ʻike kekahi, e hauʻoli mākou inā haʻi lākou iā mākou.

    kadirxnumx
    Mea komo

    Ben arastirdim masraflar metreküp üzeri hesapliyorlar ve getirdikleri esyanin tsinmasinada br cok firma garanti vermiyor aldigin esyalar ve nakliye + vergisi ayni hesaba geliyor o yüzden bende vazgectim buradan aldim ben tafsiye etmem sahsen cok büyük fark olmuyor buradan alma imkanin varsa garanti olur…

    ʻO Sheyma
    Mea komo

    Ua ʻike ʻoe i kahi ʻoihana a keʻimi nei paha ʻoe? Ua lawe wau i kaʻu mau mea ma o kahi hui ma Istanbul. Inā makemake ʻoe ia, hiki iaʻu ke mākaʻikaʻi ma o nā faile a ʻike i ka helu a me nā ʻōpala o ka hui.
    Inā ʻaʻole koʻikoʻi nui kāu mau mea, mai hoʻāʻo e lawe iā lākou, e manaʻoʻiʻo iaʻu, pipiʻi nui lākou. Inā hiki iā ʻoe ke kūʻai aku, kūʻai ma laila a e loaʻa nā mea kūpono hou aʻe ma aneʻi. Eia naʻe, ke ʻōlelo nei wau i ke kālā e uku ai e lawe i kāu noiʻi i luna a i lalo paha e hana i kāu moʻokāki e like me ia.

    k.uguz
    Mea komo

    Aloha. Ua ʻōlelo wau e kākau wau no laila ke nānā nei ʻoe. Ua neʻe wau me kahi hui i kapa ʻia ʻo utr international house-to-house e neʻe ana i ʻelua mau mahina i hala a hauʻoli loa wau. Paipai pū kekahi wau iā ʻoe. Ua hoʻoponopono wau i ka loulou i lalo.

Hōʻike ʻia 4 pane - 1 a 4 (4 ka huina)
  • No ka pane ʻana i kēia kumuhana Pono ʻoe e komo.