Loaʻa Loaʻa e Hoʻomanaʻo i nā'Ōlelo

Welina mai i ka ALMANCAX FORUMS. Hiki iā ʻoe ke loaʻa nā ʻike a pau āu e ʻimi nei no KELEMANIA a me ka ʻōlelo Kelemānia ma kā mākou mau forum.

    Aloha wau ʻo Bilal
    Noho wau i Kelemania no kekahi manawa. Ke aʻo nei wau i ka ʻōlelo Kelemania ma ke kula. a e haʻi wau iā ʻoe pehea wau i hoʻomaikaʻi ai.
    ʻOiai e nānā ana i ke kīwī a heluhelu paha i kahi puke, e hoʻāʻo e unuhi i kekahi o nā huaʻōlelo āu e lohe ai a heluhelu paha i ka German. ʻAʻole wau i hana maʻamau, akā haʻi ʻole wau ma ka ʻōlelo Kelemānia. Manaʻo wau he mea maikaʻi kēia :).

    Mai hoʻāʻo e hoʻopaʻanaʻau i nā huaʻōlelo he nui i ka noho hoʻokahi ʻana e hoʻopaʻanaʻau i nā huaʻōlelo. E nānā i kahi huaʻōlelo ke luuluu. A hoʻopili iā ia i nā huaʻōlelo āu i ʻike ai. E hana hou i kēlā hua ʻōlelo i 5 mau manawa me ka ʻatikala. E hoʻohana me nā mākala āpau āu e ʻike ai i ka ʻōlelo. hana hou 5 mau manawa no ka manawa hope loa.

    ʻO ka maʻamau, e kamaʻilio me ka mea Kelemania a i ʻole he kanaka ʻōlelo Kelemania i kahi lā ke hiki ʻole iā ʻoe ke loaʻa. Inā he huaʻōlelo āu e maopopo ʻole ai, e noi a nānā i ka puke wehewehe ʻōlelo a hoʻopili i ka hana hoʻopaʻanaʻau.

    A aʻo i ka nui Grammatic e like me kou hiki.

    Manaʻo wau ua kōkua wau. nau:) nau :)

  • No ka pane ʻana i kēia kumuhana Pono ʻoe e komo.