ʻO A1 German Family Reunification Exam Course ma Istanbul

> Nā Kūkākūkā > Nā Kelemānia Kelemānia a me Kelemānia A1 Kōkua Hui Pūʻulu > ʻO A1 German Family Reunification Exam Course ma Istanbul

Welina mai i ka ALMANCAX FORUMS. Hiki iā ʻoe ke loaʻa nā ʻike a pau āu e ʻimi nei no KELEMANIA a me ka ʻōlelo Kelemānia ma kā mākou mau forum.
    MuhaяяeM
    Mea komo

    E NA LOA ALOHA A ME NA MAKAI, MA KE KUMU Almancax, Hāʻawi mākou iā ʻoe no nā makahiki he nui i ka GERMAN EDUCATION AND GERMANY VISA, PASSPORT, A1 EXAM, FAMILY REUNIFICATION, EDUCATION IN GERMANY. Mākou i mālama i ka hopena a waiho iā ia i kāu pane.

    E nā makamaka aloha, hana i ka noiʻi e pili ana i nā hopena A1 EXAM 80% o ia hōʻike ma mua o KAZANAMIYOR. ʻO ka noiʻi i hana ʻia e like me ka hopena ma TURKEY ʻo A1 ka hoʻokolokolo i hoʻomākaukau ʻia e ka helu COURSE o UNFORTUNATELY ʻekolu a ʻoi mau hoa aloha. ʻEkolu mau haʻiʻōlelo i ʻōlelo ʻia a ua hoʻouna ʻia. ʻAʻohe mea e hiki ke loaʻa ka uku o ke kālā i hāʻawi ʻia i ke ʻano, ua pau ke ʻano me ka ʻole o ke aʻo ʻana i loko o Kelemania. Nā ʻĀina e hōʻoia i ka hōʻike A1 a hāʻawi i nā hōʻike i kahi ala.

    ʻO nā mea like i TURKEY kahi i ʻike nui ʻia e GÖREBİLİRSİNİZ. ʻO nā hoaaloha DEĞERL SAMPLE NĀ KULA KAHI ka pono i hoʻomākaukau ʻia e GERMAN EXAM A1 i kā mākou FORUM MA TURKEY.

    No laila, hiki iā ʻoe ke kaʻana aku i nā ʻURlelo Kelemania maikaʻi āu i ʻike ai ma aneʻi.

    zilanxnumx
    Mea komo

    Aloha. ʻO ka ʻike ākea no Kelemania. Makemake au e nīnau iā ʻAseteria. E hauʻoli wau inā ʻoe e pane. Hauʻoli wau inā ʻoe e pane. He hui hou ʻohana kaʻu no Vienna. Ua hala 13 mau mahina. Ke ʻimi nei lākou i ka male mua o kaʻu hana i ka mākaʻi no 7 mau mahina. E nīnau e nīnau, kali iā ia, e hōʻole mākou, i ʻōlelo lākou, ua hala he 3 mau pule, ua hiki mai kekahi leka hoʻomaopopo, inā inā ʻaʻole e hōʻole ʻia kēia ʻano mākaʻi, inā ʻaʻole e hōʻole ʻia kēlā ʻano, ke kali nei mākou i kahi pane, ke manaʻo nei ʻoe ke kali nei mākou i kahi pane.

Hōʻike ʻia 1 pane (1 ka huina)
  • No ka pane ʻana i kēia kumuhana Pono ʻoe e komo.