Makemakeʻoe e aʻo i ka'ōlelo Kelemānia a hele i ka manawa o ka hōʻike A1?

> Nā Kūkākūkā > Nā Kelemānia Kelemānia a me Kelemānia A1 Kōkua Hui Pūʻulu > Makemakeʻoe e aʻo i ka'ōlelo Kelemānia a hele i ka manawa o ka hōʻike A1?

Welina mai i ka ALMANCAX FORUMS. Hiki iā ʻoe ke loaʻa nā ʻike a pau āu e ʻimi nei no KELEMANIA a me ka ʻōlelo Kelemānia ma kā mākou mau forum.
    memduh
    Mea komo

Aloha kākou, ʻo Memduh GÜNGÖR kēia.

İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde ikamet etmekteyim. 2 ay önce Almancax aracılığı ile Elif Hoca ile tanıştım. çok fazla kurs ile görüşme yaptım ama hiç biri samimi gelmedi. zaten başarıları da ne kadar basit bir eğitim verdiğini açıklıyor. Uzun görüşmelerden sonra Elif Hocamdan ders almaya başladım ve 23 Aralık 2011'de A1 sınavına girdim. Dün sonuçları geldi ve 2 ay önce bir kaç kelime bile almanca bilmezken 74 puan alarak tek sınavda başardım. Elif Hocam o kadar güzel bir ders veriyo ki akılda kalıcı, ayrıca çok güzel kaynakları ve doneleri mevcut. Aynı doğrultuda ezberci bi eğitim değil tamamen öğretici bir eğitim veriyor. Benim evim ile Ders aldığım yer arası 2,5 – 3 saatlik yol ve ben her seferinde gidiş dönüş 6 saat toplu taşıma araçları ile yolculuk yaptım. VAKİT UZAYACAĞINA YOL UZASIN dedim ve kesinlikle de doğru yaptım. TEşEKKÜRLER HOCAM, TEşEKKÜRLER ALMANCAX… istanbul da kurs arayanlar boşuna dolanmayın Elif Hocam bi tane bu konuda ve tanımıyorum başka eğitimci.

MALALO O KE KUMU O NA HUAOLELO VISUAL. (ʻO kaʻu hōʻike mua kēia a manaʻoʻiʻo iaʻu, ua nui koʻu pīhoihoi, ʻaʻohe aʻu aʻo ma mua. Mahalo i kaʻu kumu ʻo Elif, ua hala koʻu makaʻu a ua kūleʻa wau. ʻAʻole ia he kumu wale nō, akā ʻo ko mākou kaikuahine pū kekahi.
    HOPE HOPE HOP ,,,,,

a1.jpg

mutim2
    Mea komo

Nā hoʻolaha maikaʻi no elif hoca :)

memduh
    Mea komo

Reklam değil kardeş inan gerçekler yazılıyor. Ben bizzat kendisinden eğitim aldım. Hem hocam heb ablam oldu Rabbim Razı olsun dualarımı esirgemem heleki sınav günü büyük kurumlardan ders alıpta 3. kez giren bi çok insan vardı. en iyi eğitimi aldım diyenin yanında profesör kaldık nerdeyse….

mutim2
    Mea komo

Dogrudur dostum ne mutlu sana… insallah hep kalbine göre güzel insanlar cikar karsina..

netalman ma
    Mea komo

Hello,

ʻAʻole hiki iaʻu ke kūʻē no ka mea ua hala koʻu inoa, makemake wau e kākau. :) Ma mua o kaʻu hoʻolaha, ke hoʻāʻo nei kēia mau hoaaloha e hiki mai ana e hoʻomaikaʻi iā almancax ma kēia ala no ka mea no lākou mai almancax a - nā poʻe āpau e ʻike - he wā paʻakikī a paʻakikī kēia manawa a hiki i ka poʻe ke hoʻomaopopo i ke kala o ka hana ma hope o ka lawe ʻana i kahi papa a me ka lawe ʻana i kahi hōʻike. Ke hoʻāʻo wale nei lākou e kōkua i kekahi i kekahi i ʻole e hana hewa.

Bence burada teşekkür edilmesi gereken biri varsa almancax yetkilileridir ki Onlar ben de dahil hiç kimseden bir çıkar gütmeden tamamen Allah rızası için yanımızda olmuşlardır. Benim yaptığım gerçekten de çok bir şey yok ben sadece yapmam gereken görevimi yerine getirdim. Doğru olan bu. Burası öğretmen ve öğrenci herkesin yararlandığı ve yardımlaştığı bir platform. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Selam ve Saygılarımla…

mutim2
    Mea komo

Hello,

ʻAʻole hiki iaʻu ke kūʻē no ka mea ua hala koʻu inoa, makemake wau e kākau. :) Ma mua o kaʻu hoʻolaha, ke hoʻāʻo nei kēia mau hoaaloha e hiki mai ana e hoʻomaikaʻi iā almancax ma kēia ala no ka mea no lākou mai almancax a - nā poʻe āpau e ʻike - he wā paʻakikī a paʻakikī kēia manawa a hiki i ka poʻe ke hoʻomaopopo i ke kala o ka hana ma hope o ka lawe ʻana i kahi papa a me ka lawe ʻana i kahi hōʻike. Ke hoʻāʻo wale nei lākou e kōkua i kekahi i kekahi i ʻole e hana hewa.

Bence burada teşekkür edilmesi gereken biri varsa almancax yetkilileridir ki Onlar ben de dahil hiç kimseden bir çıkar gütmeden tamamen Allah rızası için yanımızda olmuşlardır. Benim yaptığım gerçekten de çok bir şey yok ben sadece yapmam gereken görevimi yerine getirdim. Doğru olan bu. Burası öğretmen ve öğrenci herkesin yararlandığı ve yardımlaştığı bir platform. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Selam ve Saygılarımla…

Mahalo i kēia, ua aʻo mākou ʻo wai ʻoe i loko o kā mākou kumu Elif, makemake wau e kūleʻa ʻoe ..

netalman ma
    Mea komo

ʻO Danke schön.  :)  Na ke Akua e hoʻopōmaikaʻi iā 'oe.

fotoademxnumx
    Mea komo

Elif hocam iyiki bu site sayesinde size gelmişim ve tek seferde hiç almanca bilmememe rahmen geçmenin mutlulugunu yaşadım sizden ve almancaxdan allah razı olsun ne mutluki burdaki diger arkadaşlara tavsiye ettigim ve kendiminde tek seferde başardıgı kurs olan elif hocamı kesinlikle hem maddi hem manev olarak tavsiye ediyorum

lā hoʻāʻo 01.20.2012
        hopena: 83
    Aloha nui iā Adam Demir

Guru
    Mea komo

Pehea mākou e hoʻopau ai i ka papa ma 4 mau wiki me ke kūleʻa? E kala mai, akā naʻe ma kāu pūnaewele ʻaʻole ia e ʻōlelo kahi o ka papa. ʻaʻole hilinaʻi ʻoe. hoʻolaha holoʻokoʻa.

netalman ma
    Mea komo

Ua hōʻoia mākou me nā palapala a mākou i hilinaʻi ai no nā makahiki, nā kiʻekiʻe kiʻekiʻe i loaʻa i ka hōʻike, a ʻaʻohe haumāna i kū i ka hōʻike.

ʻAʻole pono iā ADDRESS e kākau i kā mākou KUMU MANAʻO WAIWAI WALE NO MAU, KĀNĀWAI, KULA O TURKEY 'AOHE MAKAHIKI na kā mākou.

Inā ʻaʻole e hele mai kēlā iā ʻoe, hiki iā ʻoe ke noi iā mākou i nā mana o ka ʻaoʻao āu e hele nei i -GERMANCAX!

MuhaяяeM
    Mea komo

Pehea mākou e hoʻopau ai i ka papa ma 4 mau wiki me ke kūleʻa? E kala mai, akā naʻe ma kāu pūnaewele ʻaʻole ia e ʻōlelo kahi o ka papa. ʻaʻole hilinaʻi ʻoe. hoʻolaha holoʻokoʻa.

ʻIke ʻia ma nā helu helu ʻaʻohe haumāna i hāʻule i ka hōʻike A1 i kēia manawa.

Guru
    Mea komo

mantıklı olursak dünyanın hıc bır yerınde yuzde yuz başarı garantisi verilemez. nasıl olur da her kursiyer sınavı geçiyor. daha internet sitesinde verilmiş bir adres bile yok. tek araçla ulaşım diyor ama belirtilen yer göztepe. nasıl ulasılacaksa hayret =)

dielosch
    Mea komo

Pehea ʻo Muharrem Admin kahi e hiki ai iā ʻoe ke hāʻawi i ka ʻike e pili ana i kēia papa?

MuhaяяeM
    Mea komo

mantıklı olursak dünyanın hıc bır yerınde yuzde yuz başarı garantisi verilemez. nasıl olur da her kursiyer sınavı geçiyor. daha internet sitesinde verilmiş bir adres bile yok. tek araçla ulaşım diyor ama belirtilen yer göztepe. nasıl ulasılacaksa hayret =)

Hāʻawi ʻia kahi hōʻoia kū hoʻokahi haneli pākēneka, ʻike maopopo ʻia ka helu kūleʻa. Maopopo leʻa nā manaʻo.
    Aia iā ʻoe inā i kahi kūlana maikaʻi ʻole paha.

MuhaяяeM
    Mea komo

Pehea ʻo Muharrem Admin kahi e hiki ai iā ʻoe ke hāʻawi i ka ʻike e pili ana i kēia papa?

Aloha dielosch, ua hele lōʻihi ʻoe no ka manawa lōʻihi, ʻoluʻolu i ke kolamu. :)
    ʻO ka papa Kelemania ma Istanbul no kā mākou kumu, ʻo Elif, kekahi o nā kumu aʻo almancax, a he kiʻekiʻe kiʻekiʻe loa kona helu. :)

Guru
    Mea komo

Manaʻo wau he ʻelike ko kēia pūnaewele me ka wahine ʻo Elif, ʻaʻole maopopo iaʻu. Ua hālāwai au me elif iaʻu i ka Pōʻalima. ʻO kāu pūnaewele i kahi ʻano ʻokoʻa loa ma ka Pōʻalima wale nō. No ke aha wau e kāhea ai no ke ala kikoʻī. ʻO Ustellik Elif wahine ponoʻī i ʻōlelo ma ke kelepona he keʻena kaʻu. Ua kāhea wau i ke keʻena goethe, ʻaʻole lākou i ʻike i kahi ʻano like. No laila ʻaʻole wau e kamaʻilio e pili ana i ka noiʻi aʻu

Hōʻike ʻia 15 pane - 1 a 15 (20 ka huina)
  • No ka pane ʻana i kēia kumuhana Pono ʻoe e komo.