ʻO ka laikini Keʻena a me ka uea

Welina mai i ka ALMANCAX FORUMS. Hiki iā ʻoe ke loaʻa nā ʻike a pau āu e ʻimi nei no KELEMANIA a me ka ʻōlelo Kelemānia ma kā mākou mau forum.
    Feneristt
    Mea komo

    Hi hoaaloha, au i ka nīnau i ana ia ia, nolaila ua puni i ka Radar i ekolu pule aku nei ma ke ala, hele mai la kekahi palapala i mai iaʻu, no laila, hele aku la au me ka 3 cubic alanui 100, au i haohao ia kekahi makahiki koʻu Tureke i loko o ka mea, ua koʻu Keaukaha ka laikini, e hele mai i loko o Kelemānia I hoʻololi, a hana au i kaʻu probeseit, no ka mea, o ua koʻu laikini Makemake wau e aʻo inā haʻalele ʻia wau.

    fuk_xnumx
    Mea komo

    ʻAʻohe mea no ka laikini, mai hopohopo e hāʻawi aku i kāu laikini akā 1 mahina

    yenicerixnumx
    Mea komo

    Hi hoaaloha, au i ka nīnau i ana ia ia, nolaila ua puni i ka Radar i ekolu pule aku nei ma ke ala, hele mai la kekahi palapala i mai iaʻu, no laila, hele aku la au me ka 3 cubic alanui 100, au i haohao ia kekahi makahiki koʻu Tureke i loko o ka mea, ua koʻu Keaukaha ka laikini, e hele mai i loko o Kelemānia I hoʻololi, a hana au i kaʻu probeseit, no ka mea, o ua koʻu laikini Makemake wau e aʻo inā haʻalele ʻia wau.

    ʻAʻohe probezeitis. Wahi a ka helu, ua loaʻa i loko o kaortsortsdaysan he 200 euro kahi hoʻopaʻi, 2 mau wahi a me 1 ka laikini kaʻa kaʻa.
    außerorts daysan 160 euro hoʻopaʻi 2 mau kāleka 1 mau laikini kaʻa.

Hōʻike ʻia 2 pane - 1 a 2 (2 ka huina)
  • No ka pane ʻana i kēia kumuhana Pono ʻoe e komo.