dvd mele

Welina mai i ka ALMANCAX FORUMS. Hiki iā ʻoe ke loaʻa nā ʻike a pau āu e ʻimi nei no KELEMANIA a me ka ʻōlelo Kelemānia ma kā mākou mau forum.
    quaresmatiqu i
    Mea komo

    ʻO ka mea mua, makemake wau e mahalo aku iā almancax no ka pā dvd a me nā kāleka huaʻōlelo. Maikaʻi nā kāleka huaʻōlelo, hoʻomākaukau mākaukau ke kinona hua a me nā kala o nā huaʻōlelo. Maikaʻi loa a wehewehe maopopo ʻia nā haʻawina ma ka DVD, akā aia kekahi pilikia. Ke kuhi wau i ka DVD i loko o ke kamepiula, wehe wehe ka papa kuhikuhi nui a hoʻomaka kahi mele e pāʻani ma aneʻi a ke komo wau i kahi haʻawina, hoʻomau ke mele ʻana o kēlā mele no ka wehe wehe ʻia ʻana o ka haʻawina mai ka papa kuhikuhi. No laila, pono wau e pani i ka papa kuhikuhi. E hauʻoli wau inā ʻike ʻoe i kahi hopena i kēia pilikia. Mahalo.

    MuhaяяeM
    Mea komo

    ʻAe, ua mālama mākou i ka lōʻihi o ke mele ʻoi aku ka lōʻihi, akā e hoʻopaʻa ʻia kēia pilikia i kā mākou DVD hou.
    Aia ma kahi o 600 mau huaʻōlelo i loko o kā mākou kāleka huaʻōlelo a ua kākau hewa mākou i ka ʻatikala, koe wale nō ʻaʻohe pilikia, ua pau kā mākou kāleka huaʻōlelo i kēia manawa, e hoʻokuʻu ʻia kā mākou kāleka huaʻōlelo hou i ʻOkakopa a hoʻonui ʻia ka helu o nā kāleka a me nā huaʻōlelo. i kā mākou huahana hou.
    I ka pōkole, ke hoʻomaikaʻi mau nei mākou i kā mākou huahana a me ka ʻike, ke hana nei e hōʻemi i ka uku hoʻouna āu e uku ai.
    Mahalo iāʻoe no kou hoihoi.

Hōʻike ʻia 1 pane (1 ka huina)
  • No ka pane ʻana i kēia kumuhana Pono ʻoe e komo.