Hiki iaʻu ke lawe i kaʻu mau keiki i Kelemānia

Welina mai i ka ALMANCAX FORUMS. Hiki iā ʻoe ke loaʻa nā ʻike a pau āu e ʻimi nei no KELEMANIA a me ka ʻōlelo Kelemānia ma kā mākou mau forum.
    SEA2019 COLOGNE
    Mea komo

    E ʻae wau e hōʻuluʻulu mua i nā HOA 1 MAKAHIKI ʻO wau i loko o Kelemania e ka ʻohana hui pū i kaʻu male ʻana i kaʻu kaikamahine ILA GELDINIZ mua i kaʻu male ma Turkey Hana wau ma VOLLZEIT ma aneʻi ʻAʻole wau e kōkua mai i ka mokuʻāina He aha kaʻu e hana ai e lawe i kaʻu mau keiki? He aha nā ʻano?

    heartless
    Mea komo

    E hele i ke keʻena haole, nānā lākou i ke kūlana loaʻa kālā, a pēlā aku. Hiki iā ʻoe ke hōʻike, hiki iā ʻoe ke lawe maʻalahi, inā huli nā keiki i 18, ʻaʻole hiki iā ʻoe ke lawe mai. Makemake wau e ʻike pū ʻoe i kēlā.

    SEA2019 COLOGNE
    Mea komo

    Maikaʻi loa ka loaʻa ʻana o kā mākou uku, manaʻo wau i ka loaʻa kālā o 3100 euro, akā makemake wau e aʻo i kahi mea ʻē aʻe āu e makemake ai inā makemake wau e hoʻomākaukau iā ʻoe e hele ma ona home sq bakiyolarm haohao a i ʻole auslandebehor nā lālā haole o aneʻi i kahi pono e noi i ka konsolosluktanm mai turkiyede

    heartless
    Mea komo

    No hea mai. Pono wau e noi, kaʻu ʻike. ʻAʻole, ua lawa kāu uku. Nānā lākou i ka nui o ke keʻena, inā ʻaʻole wau e hoʻomanaʻo pono, he 15 mau mika kūlike kēlā me kēia kanaka, ʻaʻole maopopo iaʻu no ka lawa o kahi hale 70 mika mika.

    ʻO Miacollogne
    Mea komo

    Hōʻike i ke kūlana ma Jugendam, e haʻi lākou iā ʻoe i ka mea e pono ai

    omerumuten
    Mea komo

    Grundsätzlich ist es unerheblich, ob der in Deutschland lebende Ehepartner die deutsche Staatsangehörigkeit besitzt oder selbst Ausländer mit Aufenthaltserlaubnis ist. ʻO Wenn derjenige hier lebende Ehepartner / Kind deutsch ist, ist der Zuzug im Ergebnis einfacher.

    ʻO ka maʻamau, ʻaʻole koi ʻia e kiʻi i ka hoʻohui ʻana o ka ʻohana mai ke keiki, ʻaʻole koi ʻia e loaʻa kahi palapala noho.

    kanun olarakta genelde su paragrafta  “§ 29 AufenthG – Familiennachzug zu Ausländern” yazili olanlara bagli kalmak zorunda kaldiklarindan yasal hak olarakta bu sekilde önün acik olur.Tabi ki bu yasal haklarinla birlikte onlarda türkiyede cocuklarin tüm velayet haklarina kadar belgelerini mutlaka isterler.

Hōʻike ʻia 5 pane - 1 a 5 (5 ka huina)
  • No ka pane ʻana i kēia kumuhana Pono ʻoe e komo.