Makemake kekahi i kahi kūlana maikaʻi ma German i Ankara?

> Nā Kūkākūkā > Nā Kelemānia Kelemānia a me Kelemānia A1 Kōkua Hui Pūʻulu > Makemake kekahi i kahi kūlana maikaʻi ma German i Ankara?

Welina mai i ka ALMANCAX FORUMS. Hiki iā ʻoe ke loaʻa nā ʻike a pau āu e ʻimi nei no KELEMANIA a me ka ʻōlelo Kelemānia ma kā mākou mau forum.

    Aloha e nā hoa,
    E hele kuʻu kaikaina ʻo Nisanlisi i kahi papa Kelemania ma Ankara. Aia kekahi aʻo maikaʻi a kūpono kūpono e hiki ai iā ʻoe ke ʻōlelo? Noho ʻo ia ma Etimesgut.
    Ua maopopo iā mākou he mea nui loa ke koho ʻana i ka papa a hauʻoli mākou inā hiki iā ʻoe ke kōkua iā mākou.

    Ma ka pule

    cemcakar
    Mea komo

    ʻO ka papa wale nō e hele i Ankara ka pass gula, manaʻo wau ua lanakila wau i ka hōʻike ma Ankara, ua lanakila wau i ka hōʻike, ʻo ka poʻe i puka mai ka hōʻike me ka nānā pono e nīnau mau i nā nīnau i ka hoʻokolokolo, a laila ua aʻo lākou iā lākou i ka papa e hana wale nei lākou no ka hōʻike.


    Mahalo a nui loa no kēia ʻike. E hoʻomaka koke wau e ʻimi.

    3,14
    Mea komo

    –> Kizilayda Tömer Dersanesinde gitmistim, tavsiye edebilirim.

    Mahalo no ka ʻōlelo aʻo :)

    3,14
    Mea komo

    –> Rica ederim. Oraya kaydolursan mutlaka kasarli tostlarindan ye, bol kasar koyuyorlar, cok lezzetli oluyordu. Ilk aklima gelen o oldu zaten. :haha:

    ALLAH razi olsun.  yaril:) yaril:) buda önemli tabiki  ;D

    3,14
    Mea komo

    –> Allah senden de razi olsun. :D E hoʻouna iaʻu ma ka leka uila :D


    InsAllah mai kā mākou ʻōlelo hoʻopaʻi. Minamina ʻaʻole wau e ʻono iaʻu iho  :-  Ke ʻimi nei wau i ka Nisanli a koʻu kaikaina.

    3,14
    Mea komo

    –> O zaman o yesin. :D

    ebsb
    Mea komo

    https://www.goethe.de/ins/tr/ank/lrn/deu/deindex.htm arkadaşların önerdikleri diğer kursların fiyatları nedir bilmiyorum ama benim önerdiğim kursun fiyatı biraz pahalı ama imkanın varsa goethe gönder sadece sınav için değil almanya ya geldiği zaman en azından sağlam bir temeli olur tek vasıtayla gidip gelebilir ama eğer maddi imkanın kısıtlı ise sadece sınava yönelik olan kurslar biraz daha uygun olur

    reyyan i
    Mea komo

    Paipai nui wau i ka GERMAN CULTURE ma Ankara. ma kahi like i ka hōʻike. Ke hoʻomākaukau nei lākou i hoʻokahi a i hoʻokahi nīnau nīnau. ʻAʻohe papa ʻē aʻe ma ka moʻomeheu Kelemania. ʻo ka hapanui o nā limahana he german nō ia. Me kēia papa, ʻaʻohe oʻu ʻike i ka Kelemania i kēlā manawa, hoʻomākaukau lākou i loko o 2 mau mahina a ua kūleʻa wau me nā helu 98 mai ka hōʻike.
    i na kuhina. ʻelua a ʻekolu paha mau hale ma hope o ka hale kūʻai Zara ma Red Crescent.

    ro
    Mea komo

    Eveettt ua lawe wau i ka hōʻike ma laila :) ʻO nā Kelemania akā ʻōlelo nui lākou i ka Turkish, pūʻiwa wau :)  ne sansli büyük sehirlerde yasayanlar en azindan kurs imkani var…ben sinava girdigimde dagda calisiyordum kurs yok kaynak yok aahhh ah aklima geldi de :)  bos dersim oldugunda oturup almanca calisiyordum…bütün gün nöbet tut ders anlat ayni gün yola cik sabah ankaraya in,indigin gibi kosturarak sinav yerini ara bul uykusuzluk yorgunluk…ne günler yasamisim :D  No laila inā ua lanakila wau i kēia mau ʻano, ʻaʻole makaʻu kekahi i kēia hōʻike :)  Rabbim herkesin yardimcisi olsun…bende Tömer ve Alman kültür merkezini cok duydum gercekten…

    reyyan i
    Mea komo

    Eveettt ua lawe wau i ka hōʻike ma laila :) ʻO nā Kelemania akā ʻōlelo nui lākou i ka Turkish, pūʻiwa wau :)  ne sansli büyük sehirlerde yasayanlar en azindan kurs imkani var…ben sinava girdigimde dagda calisiyordum kurs yok kaynak yok aahhh ah aklima geldi de :)  bos dersim oldugunda oturup almanca calisiyordum…bütün gün nöbet tut ders anlat ayni gün yola cik sabah ankaraya in,indigin gibi kosturarak sinav yerini ara bul uykusuzluk yorgunluk…ne günler yasamisim :D  No laila inā ua lanakila wau i kēia mau ʻano, ʻaʻole makaʻu kekahi i kēia hōʻike :)  Rabbim herkesin yardimcisi olsun…bende Tömer ve Alman kültür merkezini cok duydum gercekten…

    He hana paʻakikī paha kāu. Ua laki au e pili ana ia. ʻO ka moʻomeheu Kelemania a me ka consulate kahi kokoke loa i koʻu hale. no laila ʻaʻohe oʻu pilikia. He paʻakikī e hoʻokaʻawale i ka poʻe e hana ana i ka moʻomeheu german pololei ʻo türkmü german. He Tureke maikaʻi kā lākou. :)  Makemake wau e hiki iā mākou ke hoʻohana i ka ʻōlelo Kelemānia ma ke ʻano he ʻōlelo makuahine e like me lākou. ʻO ke koho ma waena o ka lokomaikaʻi a me ka moʻomeheu german, akā, paipai wau i ka moʻomeheu Kelemania.

    Na ke Akua e hoʻopōmaikaʻi iā ʻoukou. Ua kōkua nui ʻoe. ʻAe, i nā kūlanakauhale nui nani, aia nā papa a me nā koho ʻelua. I nā kūlanakauhale liʻiliʻi, inā loaʻa ka laki nui, pono ʻoe e hele. Ua hele wau i loko o kēia kaʻina hana me kaʻu wahine a he hana paʻakikī loa ia. Mahalo i ke Akua, ua hala ka pilikia o ka hoʻokolokolo a ua hiki i nā kaʻina hana visa.  :( :( :( :( :(
    Na ke Akua e kōkua mai a kōkua i kā mākou ʻōlelo.

    ro
    Mea komo

    haklisiniz…üstelik sinava girmek icin kapida beklerken Ankara da  benim moralimi okadar bozdular ki hepsi kursa gitmis,biz kursa gittigimiz halde zor ögrendik nasil güvendin kendine diye…ama Allah cok büyük :) 

    insallah vizenizi de en kisa zamanda alirsiniz :)

Hōʻike ʻia 15 pane - 1 a 15 (19 ka huina)
  • No ka pane ʻana i kēia kumuhana Pono ʻoe e komo.