Kelemāniaʻo ke kulanui hoʻonaʻauao

Welina mai i ka ALMANCAX FORUMS. Hiki iā ʻoe ke loaʻa nā ʻike a pau āu e ʻimi nei no KELEMANIA a me ka ʻōlelo Kelemānia ma kā mākou mau forum.
    MuhaяяeM
    Mea komo

    MEA HOU: O KA MEA E PILI ANA NEI MAI KA LAKOU HOU. MAHALO.

    Palena laepua, kekelē laepua a me ka Doctorate ma Kelemania: E hele i nā palena me ka NetDil Study Abroad Consultancy!

    Makemake ʻoe e aʻo ma ke kula nui ma Kelemania, kekahi o nā ʻāina he nui i ka honua i ke kahua o ke aʻo? A i ʻole ma hope o kou loaʻa ʻana i ke kekelē laepua ma Turkey e Kelemania i ke aʻo a kauka a kauka paha i kou ola āu e makemake ai e lei aliʻi ʻoe?

    Me ka hōʻoiaʻiʻo o NetDil, he kelepona wale nō a leka uila paha mākou i ka poʻe makemake e hele i nā palena a hoʻomoe i ke kumu o kahi ʻoihana akamai. No laila he aha kāu e manaʻo ai mai iā mākou?

    1. Ke noiʻi ʻana i nā manawa hoʻonaʻauao ma nā kula nui Kelemania e pili ana i ka ʻoihana hoihoi a waiho ʻia ma ke ʻano he faila aʻoaʻo
    • LYS’ye girmeden sadece lise diplomasıyla Almanya’da üniversite okumanın yolları
    • Teknik Üniversite ve Uygulamalı Yüksek Okul arasındaki farklar ve tercih kriterleri
    • Yüksek Lisans veya Doktora için danışman profesör bulunmasında yardım

    2. Ke kiʻi ʻana i kahi palapala hōʻoia no ke ʻae ʻia mai nā kula nui i mea e loaʻa ai kahi visa haumāna
    • Dil vizesi, üniversite eğitimine hazırlık vizesi ve üniversite eğitim vizesi arasındaki farklar ve tercih edilecek yolun belirlenmesi
    • Vize başvurusunda dikkat edilmesi gereken hususlar

    3. Ke kākau inoa ʻana i nā papa ʻōlelo e pili ana i ka mākaukau ʻōlelo, kahi ʻano o ke kākau inoa ʻana i ke kula nui
    • Üniversitelerin şartlı kabul için gerekli gördükleri dil seviyesinin araştırılması ve bu seviyeye gelmek için takip edilecek en uygun yolun belirlenmesi
    • Gerektiğinde, İstanbul’da NetDil Almanca güvencesiyle A1 sertifikasına hazırlık

    4. Ke noiʻi ʻana a me ka hoʻopili ʻana i nā ʻoihana / ʻona kahi e koi ʻia ai nā internship e nā kula ʻenehana a i ʻole nā ​​koleka noi.

    5. Ke ʻimi nei i nā manawa kūpono a me ka hāʻawi ʻana i ka pilina me nā poʻe / ʻoihana e pili ana i ka hoʻolimalima

    6. I kekahi mau kūlanakauhale, e hui ana ma ke kahua mokulele a lawe iā ʻoe i kou wahi noho

    Hiki iā ʻoe ke koho a hoʻohui i kā mākou lawelawe kūkākūkā e like me kāu mau pono. Lana ka manaʻo e hui me ʻoe i kā mākou hui ʻana a hiki iā mākou ke ʻike pono iā ʻoe a pane i kāu mau nīnau….

  • No ka pane ʻana i kēia kumuhana Pono ʻoe e komo.