Koi ʻia nā palapala no ka visa hānau hou ʻohana keiki

Welina mai i ka ALMANCAX FORUMS. Hiki iā ʻoe ke loaʻa nā ʻike a pau āu e ʻimi nei no KELEMANIA a me ka ʻōlelo Kelemānia ma kā mākou mau forum.
    fuk_xnumx
    Mea komo

    IMPORTANT: Pono e waiho i nā palapala i loko o ka leka uila

    2. [] Pono e hana i ke noi

    3. [] 10 passport kūpono i nā māhele 12 ma mua o nā makahiki
          No ka hoʻounaʻana i ka visa ma ka palapala passport, pono e loaʻa ma kahi o nāʻaoʻao 2 mauʻaoʻao ma nāʻaoʻao VISA.

    4. [] Inā he keiki, pono e hoʻopau pihaʻia nā keiki o ka pepa noi.
          Keiki e e hiki i loko o Tureke e noho oo hoomaonaia lakou.

    5. [3 mau paʻi kiʻi Biometric passport
          Nā kiʻi o ke kiʻi;
      * E hoʻokuʻuʻia ka 6 hope i loko o ka mahina e hoʻomaopopo i ka'ōnaehana hou loa
      * Ponoʻo 45 X 35 i nāʻano mm.
      * E pono e hoʻoponopono i nāʻaoʻao
      * Ke nānāʻia mai ke alo mai ka mua, e weheʻia kou poʻo aʻikeʻia nā maka a pau

    6. [] Nā 2 pūnaewele palapala hoʻolimalima visa
          2 Nā Pepa Noi no ka ʻAi Moku Noho, hoʻopiha piha ʻia, heluhelu ʻia ma ka ʻōlelo Kelemānia a kaulima ʻia ma ka lima kākau ponoʻī a ka mea noi. Hiki iā ʻoe ke komo i ka palapala me ka uku ʻole mai ka puka komo o ka ʻāpana visa a i ʻole mai ka ʻaoʻao o ka consulate ma mua o kāu noi.

    7. [] Nā kumu, nā palapala noho a me nā kope kopeʻelua o nā keiki a pau
       

    8. [Kikokikona kope o ka Pepa Haipule Kipuka a'Aiwi a me nā kiʻi kope o 2
    Hoʻoponopono kopeʻiaʻo 2 me ka hoʻopiha piha.
        (Hiki iāʻoe ke loaʻa mai ke kaʻina o ka lehulehu)

    9. [] Ke kaʻina o ka 'ae a Visa, 60 Euro
        Euro a pono e hoʻopihaʻia

    10. [Hoʻokaʻaʻike kope] o ka palapala e hōʻike ana i keʻano o ka piliʻana i ka'ōiwi EU
          No ka wahine: palapala male male, no nā keiki: hoʻopaʻa inoa hānau

    11. [] Kope o kahi ID a iʻole ka palapala passport o ka'ōiwi EU

    12. [Listen] E waiho i nā Paʻaho o Waimea i ka wā e loaʻa

    Pākuʻi:

    Eʻoluʻolu e hele mai i nā kauā kaulike 15 ma mua o kou manawa koho.
    Ma mua o ka noiʻana i ka keʻena visa, e pili i ka lawelawe UPS i loko o ka pā i loko o ka 'Oihana o ka visa a loaʻa nā' ike a pau e pili ana i ka hoʻihoʻi 'ia o kāu passport.
    Ke heleʻoe i ka noi e lawe i kāu kelepona. Mai lawe mai i nāʻeke nui, nā kamepiula, nā ukana,ʻaʻohe wahi e hiki iāʻoe ke waiho iā lākou.

    Ponoʻoe e lawe i nā palapala a pau a mākou i haʻi aku ai iāʻoe, akā, inā heleʻoe i ka palapala noi, hiki i ke konohiki ma ka pahu ke noi i nā palapala hou no nā kūlana kūikawā.
    I ka loaʻa ʻana o ka visa, nānā koke iā ʻoe i ka pololei o nā ʻike ma ka visa, i ka lā inoa kūpono a me ka inoa a me ka inoa o ka visa. Inā he hewa, e hoʻokaʻa koke koke ʻoe i ke keʻena visa.
     
    me ka manao pono,

    Ka Moku'āina Kelemānia a me kaʻike kūikawā

    cetinxnumx
    Mea komo

    Mahalo iāʻoe Tsk

    msmsrs mea
    Mea komo

    Ke noiʻia nei ke keiki ma o ka uku noiʻia nei? ʻAʻole wau e hoʻomanaʻo iā ia?

    fuk_xnumx
    Mea komo

    ua noiʻia ka mea maʻamau i loko o nā palapala i kākauʻia ma luna o kona kama'āina

    fuk_xnumx
    Mea komo

    maoli

    fuk_xnumx
    Mea komo

    ?

    I deflection
    Mea komo

    2010 mau mea i hana no nā visa hoʻonāhuiʻohana ma hope o Mei, hiki ke noiʻiaʻo 3 no 1 i ka Mei ma hope o ka hōʻoleʻiaʻana o ka makahiki 2010 e like me mākou i hoʻolālā ai iā 2011 i kēlā me kēia makahiki e like me kā mākou i hoʻolālā ai no kēlā me kēia manawa i noi mākou no nā manawa 12 ma o nā limahana, nā limahana a me nā mea mālama. Ua kaliʻo 13 3 no kekahi mau mahina a ua pau iā mākou ko mākou makahiki XNUMX.

    ʻO ka ʻoiaʻiʻo he kaikamahine kā mākou i kēia manawa. Na Allah e hāʻawi iā ʻoe i ke ola lōʻihi. I kēia manawa e hana mākou i ka noi 4 ma o kā mākou kaikamahine, akā ʻano pīhoihoi wau me ka makaʻu o RED e pili ana i nā palapala i noi ʻia.

    Wahi a kekahi i ka pono o ka passport a me ka hilinaʻi o ke keiki,ʻoiai kekahi'ōleloʻaʻole pono ka palapala hānau.

    Makemake wau e nīnau i nā hoaaloha me kaʻike e pili ana i nā manawa 3 a loaʻa kahi hōʻuluʻulu e hana no nā poʻe e like me aʻu ke hopohopo nei e loaʻa ka pilikia.

    I kēia pūʻulu Inā noi ʻia nā palapala i noi ʻia a kahi e hiki ai iā lākou ke lawe a hoʻopuka ʻia ua kākau ʻia iā ʻoe e ka wahine ma Kelemania. E maikaʻi ia.

    ʻO kahi laʻana: Ke kau inoa inoa heluna laʻana: (e lawe ʻia mai ka Administration Population).

    Ke kali nei i nā hoaaloha me ka wikiwiki.

    E hoʻomaikaʻi maiʻo Allah iāʻoe a pau.

    I deflection
    Mea komo

    E nā makamaka, ua kali au i ka pane no 1.5 mahina. Hiki i kekahi me ka ʻike ke pane mai i kaʻu leka ma luna? E ʻoluʻolu… Makemake mākou e hoʻonohonoho i kēia pule.

    fuk_xnumx
    Mea komo

    Ma hope o ka hānauʻana o ke keiki, pono e hōʻikeʻia ka pepaʻike me ka palapala hānau a me kahi kālekaʻike.

    I deflection
    Mea komo

    ʻO nā mea i lalo iho nei

    7. [] Nā kumu, nā palapala noho a me nā kope kopeʻelua o nā keiki a pau
        ʻO ka hua'ōlelo original a me ka 2 o ka unuhiʻana mai Sworn Translator i Amanc.

    (Pehea wau e loaʻa ai i kēia palapala noho mai ke keiki mai Kelemania?)

    10. [Hoʻokaʻaʻike kope] o ka palapala e hōʻike ana i keʻano o ka piliʻana i ka'ōiwi EU
          No ka wahine: palapala male male, no nā keiki: hoʻopaʻa inoa hānau

    (Ke hoʻopili neiʻo ia i ka Formula Aʻo ia he hōʻailona no ke kākauʻana? Pehea wau e loaʻa ai kēia mai ka German Administration Population Population?)

    ʻO kekahi o nā palapala i noiʻia e lilo ma ka pepa hānau hānau puka e paʻiʻia nā palapala hale noho makuahine a me nā keiki i'ōleloʻia e hele mai lākou i oʻu nei ma o ka fax a iʻole kopeʻia aiʻole e hoʻounaʻia mai ka leka hoʻomaopopo. Inā e hele mai nā kumu,ʻaʻole anei e makemake hou kaʻu wahine?

    Well, huikau au...

    A i ʻole e kuʻu hoaaloha, inā ʻike ʻoe a kākau ʻoe e lawe ʻia kēia palapala mai ka paia a e hoʻouna ʻia mai ka paia i ke ʻano, hauʻoli wau inā ʻoe e kākau.

    fuk_xnumx
    Mea komo

    ponoʻoe e hana i kope o kaʻike'ike'ī me ke keiki mai ka wahine a hoʻouna i ka pepa hānau e makemakeʻoe e hoʻouna i ke keiki me ka leka uila i nā pepa e makemakeʻia ana e pili ana i ke keiki, ka paʻi kiʻi o kaʻike kuhi me ka hoʻouluulu e mauʻia nei kekahiʻano o ka manaʻo i loko o kahi ikisinide

    dejavuxnumx
    Mea komo

    E nā hoaaloha, e ʻoluʻolu e hāʻawi mai i kahi pane ʻike, pōkole koʻu koho ʻana ma ke ʻākela. ʻO kaʻu keikikāne he 2 mau makahiki a ua hānau ʻia ma Turkey. I kēia manawa he kāne ʻelua kaʻu wahine a me kaʻu keikikāne.
    I kēia manawa ua hele mua lākou i Kelemania a noho lākou i laila. Ma muli o ka hāpai ʻana o kaʻu wahine, ua hele mua lākou i nā pule aʻe i ka papa ʻia ʻana o ka huakaʻi hele lewa.

    ʻO ka nīnau i pāhaʻi iaʻu ʻo ia e noi no ka ʻikepili wikiwiki

    E hānau ʻia wau ma Turkey, kā mākou noi ma o ka ʻohana Children Can son ke kumu o ka hōʻole ʻana e lawe?
    No laila ʻaʻole pono e hānau ʻia ke keiki i Kelemania, ʻeā?

    fuk_xnumx
    Mea komo

    He kamaʻāina Kelemania ke keiki, he mea nui he keiki Kelemania ke keiki, ʻaʻohe mea nui kahi i hānau ʻia ai ʻo ia, i kēia manawa ke noho nei ke keiki i Kelemania a loaʻa iā ʻoe kahi ʻohana e pili hou ana iā ia, ʻaʻole wau e manaʻo he pilikia i kēia.

    dejavuxnumx
    Mea komo

    Mahalo, ulu ʻoe e like me ka lāʻau Ufuk :))
    Ke hala ka manawa, pilikia nā kānaka. Mahalo ke Akua, aia kēia pūnaewele i hiki iā mākou ke hoʻomaʻemaʻe i nā hōʻailona nīnau i loko o ko mākou mau noʻonoʻo a ʻaʻole hoʻi e hoʻokaumaha loa… Mahalo hou iā ʻoe.

    oito8
    Mea komo

    E kuʻu hoaaloha, mai hopohopo, inā he kamaʻāina Kelemānia kāu keiki, hiki iā ʻoe ke kiʻi i kāu visa ma kaʻu keiki hānau ʻole a noho wau i Kelemania.

    Giland
    Mea komo

    Ua noi au ma ka lā 11.04.2014, e ʻike kākou i ka wā e hiki mai ai ka pane mai ka cofe :)

Hōʻike ʻia 15 pane - 1 a 15 (74 ka huina)
  • No ka pane ʻana i kēia kumuhana Pono ʻoe e komo.