Nā pāʻani huaʻōlelo Kelemania hou mai almancax

Welina mai i ka ALMANCAX FORUMS. Hiki iā ʻoe ke loaʻa nā ʻike a pau āu e ʻimi nei no KELEMANIA a me ka ʻōlelo Kelemānia ma kā mākou mau forum.
    MuhaяяeM
    Mea komo

    Hello,
    Haʻaheo ka hoʻokele almancax e hāʻawi iā ʻoe i 5 mau pāʻani huaʻōlelo Kelemania i hoʻomākaukau ʻia e ka mea hoʻomohala Java ʻo Murat İNAN.

    ʻOiai e leʻaleʻa me kēia mau pāʻani, e hoʻomaikaʻi ʻoe i kāu kīpē a me kāu Kelemania.

    E hoʻolauna mākou i kā mākou pāʻani iā ​​ʻoe i kēia manawa, e kaomi wale i ka inoa pāʻani (title) e pāʻani ai.

    1-) Pāʻani Anagram
    Ma kēia pāʻani, loaʻa iā ʻoe a nalowale paha nā helu ma ke koho ʻana i ka huaʻōlelo pololei o nā huaʻōlelo i hāʻawi ʻia ma ka hui ʻana i nā leka. E aʻo i nā huaʻōlelo ma ke kahakaha ʻana i loko o kou noʻonoʻo. E hoʻoholo i nā puʻupuʻu a hoʻonui i kāu mau huaʻōlelo i ka manawa like.
    Me kēia pāʻani e hōʻemi ʻoe i kāu mau kuhi ʻōlelo.

    2-) Pāʻani Huaʻōlelo Pōpeku
    Ma kēia pāʻani, ua noi ʻia ʻoe e koho i ke ʻano o ka huaʻōlelo e kū ana i ka waena waena. Pono ʻoe e hoʻolei i ka huaʻōlelo i ka pahuhopu kūpono me ka hoʻohana ʻana i nā kī pua. Inā pololei kāu koho, loaʻa iā ʻoe nā helu; inā hewa kāu koho, nalowale ʻoe i nā helu. E ʻimi i ka pahuhopu kūpono a mai kiʻi i kahi pahuhopu ponoʻī.

    3-) Pāʻani Huaʻōlelo Walking
    Bu oyunda ekranda aynı anda yürüyen pek çok kelime göreceksiniz. Siz sürekli en öndeki kelimeyi yazmalısınız. Her doğru harf için puan kazanacak, her yanlış harf içinse puan kaybedeceksiniz. Kelimelerden en az biri ekranın sol duvarına çarpınca seans bitecektir. Yeni seanslar için ekrana çift tıklamanız yeterli olacaktır. Her seansta rastgele seçilen sözcükler, rastgele seçilen konumlar… Bu eğlenceli oyunla hem sözcük öğrenecek hem de klavyeden yazma hızınızı geliştireceksiniz.

    4-) Pāʻani Hoʻāʻo Huaʻōlelo Animated
    Ma kēia pāʻani eʻikeʻoe i kekahi hua'ōlelo e iho mai ana mai luna mai aʻekolu mau koho koho i kohoʻia ma ka nānā. Ponoʻoe e kaomi i ka hua'ōlelo pololei me kāuʻiole. Hiki iāʻoe ke loaʻa nā helu ma kāu pāʻaniʻana i ka hua'ōlelo pololei a e lilo i nā mea i kaomiʻana i ka hua'ōleloʻole.

    5-) Pāʻani Huaʻōlelo Keyboard
    Ma kēia pāʻani, e ʻike ʻoe i kahi huaʻōlelo e iho ana ma ka pale mai luna a lalo. E hoʻokomo i kēia huaʻōlelo ma kāu kīpē. E loaʻa iā ʻoe nā helu no kēlā me kēia leka pololei a nalowale nā ​​helu no kēlā me kēia leka pololei. E aʻo ʻoe i nā huaʻōlelo a hoʻomaikaʻi i ka wikiwiki o kāu papa keyboard. Ke kikokiko ʻoe i ka huaʻōlelo pololei, e ʻike ʻia kahi huaʻōlelo hou ma ka pale. Makemake nui e aʻo a kākau wikiwiki..

    'Ōlelo Aʻo: I mea e pāʻani ai i nā pāʻani, pono e hoʻokomo ʻia ka mana hou o Java ma kāu kamepiula, inā ʻaʻole ʻoe e ʻike i kahi mea ʻē aʻe he ʻāpana e uhi ana i ka hapalua o ka pale.

    i kāu kamepiula Kaomi ma aneʻi e hoʻoiho i ka polokalamu Java a hoʻokomo i ka polokalamu āu i hoʻoiho ai.

    i hookiekie ae
    Mea komo

    Hazirlayanlarin eline koluna saglik, gercekten cok güzel olmus…

    Ama ben su yürüyen kelimeleri yazmak ta yetisemiyorum…
    Bunun hizi biraz düsürülse nasil olur…

    …pohihihi…
    Mea komo

    çok güzel olmuş ellerinize sağlık… okey:) gerçekten çok yararlılar mesela benim aklıma 3-5 kelime kaldı 2 dk.da :) tekrar teşekkürler… :)

    peppe
    Mea komo

    Mahalo iā ʻoe no kāu hana nui, he ala maikaʻi ia e aʻo ai.

    elifxnumx
    Mea komo

    Bence en güzeli Anagram ve Futbol Kelime Oyunu  kur;)
    Murat İNAN'a teşekkürlerimi sunuyorum..Danke sehr…!! ;)

    barisch
    Mea komo

    mükemmeL oLmuş…
    Ua pāʻani au i ka pāʻani mua, ʻoluʻolu loa a ʻoi aku ka maʻalahi o ka hoʻomanaʻo ʻana i nā huaʻōlelo ma Turkish / German ma kēia ʻano.
    ELinize sağLık  okey:)

    Michael ma
    Mea komo

    Gerçekten Çok güzel ama Sanırım Ben amatör kalıyorum özellikler hareketlilerde yetişmek çok zor oluyor…

    Yine de Sağol… ;)

    esma 41
    Mea komo

    Mahalo wau i nā poʻe a pau i hāʻawi mai.
    “Yürüyen kelimelerde  ” ben bile biraz zorlandim .  :) (ʻoiai-ʻo ka mea maʻamau ka wikiwiki o kaʻu keyboard)  ;D

    Akā naʻe, nani nā mea a pau.  ;)

    turad
    Mea komo

    ʻAʻole hiki iaʻu ke pāʻani. ʻAʻole wehe nā pāʻani, loaʻa iaʻu ka Java, no ke aha lā ʻaʻole ia e wehe?  :-

    MuhaяяeM
    Mea komo

    No ka laʻana, he aha kāu e ʻike ai ma ka pale?
    Ke ʻōlelo nei ʻoe aia ʻo Java, akā maopopo ʻoe ʻo ia ka mana hou loa?

    turad
    Mea komo

    ʻAʻole maopopo iaʻu inā ʻo ia ka mana hou loa, akā hoʻokomo wau iā ia. He aha ka mana hou o java?  :-

    turad
    Mea komo

    ʻAʻohe mea ma ka pakuhi. Keʻokeʻo, kala hina

    MuhaяяeM
    Mea komo

    ʻAe, ʻaʻole kāu Java ka mana hope loa, no laila ʻike ʻoe pēlā.

    E nānā ma aneʻi inā makemake ʻoe: https://www.java.com/tr/

    turad
    Mea komo

    Mahalo, e ke kumu, ʻo ia kēia manawa.

    polywoda
    Mea komo

    ʻIke wale wau i nā pāʻani. Kūpono loa no ke aʻo kūpono ʻana. Lana koʻu manaʻo e hoʻomau ʻo Mr. Murat.

    Aloha a ʻōlelo

    salman
    Mea komo

    E nā hoa aloha, ke kali nei au i nā hoa aloha e kūʻē i ka ankara ma ka lā 6 ʻApelila.

Hōʻike ʻia 15 pane - 1 a 15 (20 ka huina)
  • No ka pane ʻana i kēia kumuhana Pono ʻoe e komo.