Nā pāʻani huaʻōlelo a me nā kiʻi Kelemānia no nā kelepona paʻalima mai almancax

> Nā Kūkākūkā > Nā Nūhou a me nā hoʻolaha e pili ana i nā huahana a me nā lawelawe o Almancax > Nā pāʻani huaʻōlelo a me nā kiʻi Kelemānia no nā kelepona paʻalima mai almancax

Welina mai i ka ALMANCAX FORUMS. Hiki iā ʻoe ke loaʻa nā ʻike a pau āu e ʻimi nei no KELEMANIA a me ka ʻōlelo Kelemānia ma kā mākou mau forum.
    MuhaяяeM
    Mea komo

    ʻO kekahi hana hou a me kahi lawelawe maikaʻi mai ka hoʻokele almancax a me ka mea hoʻomohala Java Murat İNAN!

    Kāpena Pūnaewele

    Kalikimaka E pili ana i ka'ōlelo Kelemānia (Kelepona)

    4ng5ijh3puvkrp7whw4.png

    Hiki i ka mea hoʻohana keʻike i kahi hua'ōlelo i ka waena waena. ʻO nā kiʻekiʻe a me nā haʻahaʻa haʻahaʻa e hāʻawi i nā koho kūpono no kēia hua'ōlelo. Ināʻo ka hua'ōlelo kiʻekiʻe ka pane pololei, hoʻohana ka mea hoʻohana i ka polo i luna me ka kī arrow UP. Inā pololei ka kīʻuʻuku, hoʻohana ka mea hoʻohana i ka polo me ka kī ALT arrow. Ma nā pane pololei, hiki i ka mea hoʻohana ke loaʻa nā pane aʻo nā pane kūponoʻole.

    No ke kiʻiʻana i kēia kēmu no ka mea maʻamau eʻoluʻolu e kaomi ma kahi ae wehe i ka download download a hoʻokuʻu i kāu i kāu polokalamu kelepona.

    Nā'ōlelo hua'ōlelo'ōlelo German (Scrolling) (no ka kelepona)

    iv5i6cnyf24o2n2cj32m.png

    Hiki i ka mea hoʻohana keʻike i hoʻokahi hua'ōlelo a me kāna mau paukū 2. Inā he pane pololei ka hua'ōlelo ma ka hema, hoʻohana ka mea hoʻohana i ka kī LEFT o ke kelepona. Inā he pololei ka mea'ē aʻe, hoʻohana ka mea hoʻohana i kaʻaoʻao kuhikuhi pono. Loaʻa nā koho i nā pane pololei.

    No ke kiʻiʻana i kēia kēmu no ka mea maʻamau eʻoluʻolu e kaomi ma kahi ae wehe i ka download download a hoʻokuʻu i kāu i kāu polokalamu kelepona.

    Nā Pale Kikena Palani (no ke kelepona pūnaewele)

    Ua hoʻopukaʻia nā'ōlelo Helemania a me ka'ōlelo Turkish. E kiʻi i kāu polokalamu kelepona, e aʻo i nā hua'ōlelo German hou ma kahi āu e makemake ai.

    No ka hoʻoukaʻana i kēia kiʻi kuʻuna eʻoluʻolu e kaomi ma kahi ae wehe i ka download download a hoʻokuʻu i kāu i kāu polokalamu kelepona.

    Nā Pale Kikena Grik (no kaʻikeʻana mai ka pūnaewele)

    Ua hoʻopukaʻia nā'ōlelo Helemania a me ka'ōlelo Turkish. E nānā i kēia paʻi eʻoluʻolu e kaomi ma kahi

    esma 41
    Mea komo

    Mahalo no nā pāʻani pūʻani.
    E hāʻawi mai i kahi kāhea iaʻu.

    ʻO Emegi ke olakino o nā mea a pau i māʻalo aʻe.  ;)

    pō2
    Mea komo

    Mahalo nui iāʻoe no nā'ōlelo German German Scrubber.

    ʻAʻole loaʻa i kahi manawa kahi alicama cebime  :)

    Ua hoʻoiho koke wau i ka Pāʻālua Huaʻōlelo Kelemania i ke kelepona, mahalo nui iā ʻoukou i ka poʻe nāna i hāʻawi mai.

    Nānā pū wau ma ke kelepona, akā me he mea lā ua wikiwiki loa ia. A i ʻole hele mai kaʻu banami pēlā.
    He manaʻo maikaʻi loa ia, akā maoli nō ;)

    cehennemherif
    Mea komo

    danke schön clap:)

    kūʻokoʻa
    Mea komo

    ʻAʻole hiki iāʻoe ke hoʻohui i kekahi mea'ē aʻe mai kēia mau pāʻani pūʻali
    bunları bitirdik  utanan:)

    MuhaяяeM
    Mea komo

    Ua loaʻa ka memo :)

    3,14
    Mea komo

    –> Emeğinize sağlık Adminim.

Hōʻike ʻia 8 pane - 1 a 8 (8 ka huina)
  • No ka pane ʻana i kēia kumuhana Pono ʻoe e komo.