Nā'ōlelo Siamani, nā memo, nā'ōlelo nani i ka'ōlelo Kelemānia

> Nā Kūkākūkā > Nā'ōlelo Pelekania, nā'ōlelo maikaʻi, nā poems, nā moʻolelo, nā'ōlelo German > Nā'ōlelo Siamani, nā memo, nā'ōlelo nani i ka'ōlelo Kelemānia

Welina mai i ka ALMANCAX FORUMS. Hiki iā ʻoe ke loaʻa nā ʻike a pau āu e ʻimi nei no KELEMANIA a me ka ʻōlelo Kelemānia ma kā mākou mau forum.
    nalanw
    Mea komo

    Hier könnt ihr eure sms schicken die euch gefällt ..
    Nā lekaʻana:

    wünsche ich dir Ein Leben, welches ist no laila, wie make keiki heisse, welches ist no laila, klar wie der Schnee, unverfälscht und welches ist kaula kāohi herzlichen Glückwunsch zum geburstag.

    Ke makemake nei wau iāʻoe e ola mālie a maikaʻi e like me ka hau ... e like me ka mahana.


    Inder Küche? IM kata? No ka mea,ʻo X XUMUM ka mea i hōʻoia i kēia manawa,ʻo ia hoʻi ka hoʻouka kaua!


    Ma ka papa kuke kuke? 40 la me ka hana nui (ka hopena) kī e hoʻomanaʻo ai kahi kahi hope loa ... He lā hauʻoli lā ..


    Nā memo e aloha ana

    Alohaʻoe e ke keiki Sonne-die bist du!
    E hoʻokūkūʻia e ka Luna Nui!
    No ka mea, no ka mea nui loaʻo Liebe-und die bist du!
    No ka mich bist du einfach alles


    Hoʻokahi wale nō lā ...ʻoʻoe!
    He mahina wale nō ... ..ʻoʻoe!
    He hoʻokahi wale nō aloha nui ... .. manaʻo
    ʻOʻoe nā mea a pau (noʻu nā mea a pau)

    MAKAHI ...... i ka Hoffnung i ka mir
    MAKAHI ......
    MAKAHI ...... e hōʻoia i ka manawa
    Meine Liebe
    Makemakeʻo ia i ka hala ma UNENDLICHKEIT ::


    WAITING ... ... me ka manaolana
    WAITING ... .. kou sparkle
    WAITING ...... kahi e kali ana iāʻoe
    Askim
    Ke kali nei au no ka wa pau ole

    nalanw
    Mea komo

    HE KANAWAI ANA I KA MEA ANA I ANA I KAHI KENNENLERNTE WAR DER SCHÖNSTE IN MEAN LEBEN .... : - *

    ʻO ka lā aʻu iʻike ai iāʻoe ka lā maikaʻi loa o koʻu ola.

    ʻO ICH LIEBE DICH UND WILL DICH NICHT VERLIEREN
    DU BIST MEIN LEBENLANG MA MEINEM HERZ

    Aloha wau iāʻoe a makemakeʻole wau e nalowale
    I koʻu olaʻana,


    DU BIST WIE EIN TEIL VON MIR
    ʻO ICH GEORGE EWIG DIR

    Ua likeʻoe me kahi'āpana
    no kou loea mau loa ...

    No ka mea, no ka mea, no ka mea, no ka mea, no ka mea, no ka mea, no ka mea, uaʻikeʻiaʻo ia.

    ʻO nā hoa e like me nā hōkū,ʻaʻoleʻoe iʻike mau wale akāʻikeʻoe e pono mau lākou i ka eger

    nalanw
    Mea komo

    De Liebe und e lalana ana ia erfüllt Sehnsüch mai o ka 'ike no e geheims und fürʻImera Wünsche.ich tausani DEIN

    ʻO kāu aloha a me kou aloha e hoʻokō nei i kaʻu mau moemoeā nui

    Manche Menschen machen Wel Wel, ke noi aku nei au iāʻoe ...

    kekahi poʻe e hana wale i ke ao nei me ko lākou poʻe ...

    e kaomi einem verrückten dich zu küssen aber,
    ka mea kanu einem kuss niemals dich verrückt honeychen

    ʻO ka meaʻona e honi iāʻoe, akā
    Mai hōʻoluʻoluʻoe i kahi honi

    nalanw
    Mea komo

    Ich wünsche DR: Freude ka jedem Tag, Engel auf einem Weg jedem, Ein Licht und ma jeder dunkelheit einen Menschen, der liebt dich, denn es Du i verdienter.

    Makemake wau e hauʻoli ʻoe i kēlā me kēia lā, kahi ʻānela i kēlā me kēia alanui, kahi kukui i kēlā me kēia pouli a me kahi kanaka e aloha iā ʻoe no ka mea he kūpono ʻoe ia ..

    Nazira
    Mea komo

    Wenn Du jemals ganz alleine bist,
    a me nā mea e pili ana einen Ausweg siehst,
    dann sende eine Träne zu mir,
    Ua hala loa aku ka denn egal,
    hi helfe

    I hoʻokahi manawa a hoʻokahi wale nō koe,
    aʻaʻohe wahi e mālama ai,
    e hoʻouna mai i kahi mele
    ʻO nā mea i hana ma mua,
    E kōkua wau.

    Nazira
    Mea komo

    ʻO Hab grad ein Anruf aus dem Himmel bekommen,
    ʻO Sie vermissen einen Engel,
    Keine Angst ich hab Dich nicht verraten!

    Ua hele mai ke kelepona iaʻu mai ka lewa mai,
    kayipmis ka anela,
    Au ia i ka makaʻu no oe aku.

    nalanw
    Mea komo

    Schlaf meine Engel.Träume von mir in dieser Nacht.Den dann träume ich von dir und hole dich im Traum zu mir

    Eʻike wau i nā moe oʻoe i nehinei, eʻike wau iāʻoe i nā moeʻuhane o ka lā ananahi aʻo wau e lawe iāʻoe ma ka moeʻuhane i ka pō.

    ʻO ka manaʻoʻo könnte, ich würde fliegen, e noho ma ka'āpanaʻo Armen zu liegen

    Ua makemake wau e lele Eger, i hiki iāʻoe ke hiamoe me kou mau lima

    :-[Komm zu mir,zieh deine Hose und deine Unterwäsche aus.Setzte dich auf mich drauf und geniess es,bis es dir kommt!DEIN WC 😮

    nalanw
    Mea komo

    ʻO ke aloha ke manaʻo, 
    Pākuʻi i ke aloha, 
    ʻO ke aloha ka mea leʻaleʻa, 
    ʻO ke aloha ka mea nui loa! 
    Hauʻoli Makahiki…

    ʻO Liebe ist, nachzudenken, 
    ʻO Liebe ist, zu teilen, 
    ʻO Liebe ist, zu lächeln, 
    ʻO Liebe keʻano! 
    Schönen Valentinstag…

    nalanw
    Mea komo

    ʻOiai inā mamao loa nā mamao 
    he pūliki o ke aloha, kahi leka mehana 
    hui puuwai... 

    Auch wenn make Entfernungen nui sind, 
    ein Schoß voller Liebe, eine mehana sms 
    pono Herzen…

    nalanw
    Mea komo

    Noho me ka iini ole, ka iini me ke aloha ole, ke aloha me oe! Mai poina ʻo ke aloha ʻaʻole ka noho pū ʻana i nā manawa a pau, akā ʻo ka noho pū ʻana me ʻoe inā ʻaʻole ʻoe ... ʻaʻole paha wau me ʻoe i kēia lā Valentine, akā ʻo koʻu ʻiʻini a me koʻu aloha mau me ʻoe. Aloha wau iā ʻoe! 

    Das leben geht nicht ohne Sehnsucht, die sehnsucht nicht ohne liebe, die Liebe nicht ohne dich! Vergiss aber nicht das “sich lieben” nicht bedeutet das man immer zusammen ist, das auch wenn du fehlst bei dir zu sein…. Vielleicht bin ich diesen Valentinstag nicht bei dir, aber meine Sehnsucht, meine Liebe zu dir ist immer bei dir. Ich liebe dich!

    nalanw
    Mea komo

    Ināʻike wau i ka nui o nā kilomika e loaʻa ana iā mākou, ua noho mauʻoe me aʻu,ʻO koʻu manaʻo a me kuʻu puʻuwai.
    Aloha wau iā ʻoe ma mua o kekahi mea - mau loa!

    Ma mua o kēia manawa,ʻo ka manaʻo nui o nā mea nui loa, no ka mea,ʻo ia nō ka mea e pono ai. I loko o Gedanken me meinem Herzen.
    Ich liebe dich über alles - für immer!

    nalanw
    Mea komo

    I kahi e loaʻa iā Dich geliebt und im Herzen getragen. E hōʻailona ana i ka hakakā a me ka hoʻokipa.
    Aloha au iāʻoe a ke amo nei au i loko o kuʻu puʻuwai akā ke iho mai neiʻoe a ke kū neiʻoe i loko o kuʻu'ōpū.

    Ke hele aku neiʻo Dich allein, kein andrer soll es sein, kein andrer soll es werden, solang ich leb auf Erden.

    Aloha wale wau iā ʻoe, ʻaʻohe mea ʻē aʻe, ʻaʻohe mea ʻē aʻe, ʻoiai wau e ola nei

    363185pb.gif

    nalanw
    Mea komo

    Aʻo ka mea iʻikeʻia e kēia,ʻo ia nōʻo Dieser Jemand bin ich !!
    Pono kekahi i kou aloha A makemake kekahi iāʻoe! Uaʻikeʻoeʻo wau nei kēia

    ʻO Deine Hände auf meiner, aʻo Wie eine Reise ins Nā mea i hoʻonāukiʻia e nā keiki.
    E like me kahi huakaʻi i loko o kēia paradaiso me nā lima e pili ana i kaʻili, i nehinei, hiki wale ke kokoke i nā ao ma laila.

    Hey…..lächle doch mal……….. genau so………..süss…..wenn du dich jetzt sehen könntest….. wüsstest du, warum ich nur dich liebe!!
    Hey………. minoʻaka………..ʻo ia…………..ʻoluʻolu…… inā hiki iā ʻoe ke ʻike iā ʻoe iho i kēia manawa…………. ʻike ʻoe……….no ke aha wau i aloha ai iā ʻoe

    Das Wort liebe bedeutet: Laß mich nie allin, ich will immer bei dir sein. Ewig wollen wir zusammen sein. Bleib mir immer treu. E soll immer Frieden sein
    ʻO ke ʻano o ke aloha: Mai haʻalele iaʻu hoʻokahi, makemake mau wau i kou ʻaoʻao. Ke makemake nei e noho pū mau. E kūpaʻa iaʻu. Pono mau ke kūʻokoʻa.

    Ich…Ich will…Ich will dich…Ich will dich nie…Ich will dich nie im…Ich will dich nie im Leben…Ich will dich nie im Leben verlieren!!!
    36221fg.gif

    nalanw
    Mea komo

    No ka mea,ʻo ia wale nō kā Dich von ganzem Herzen, ohne Dich tut mein Herz viel schmerzen!
    Aloha wau iā ʻoe me kuʻu naʻau a pau, ʻeha koʻu naʻau me ʻoe ...

    No ka mea, no ka mea, no ka mea, no keʻano o ka nickt bei mir sein? hi sehn mich so nach dir, deswegen kommt die Sms von mir! IKE LIEBE DICH !!!

    A au Laki noho ana makou maanei wale, no ke aha la hiki ole oe e ai me au? Au aloha oe no laila, özledim.b o ka hoʻokuʻuʻole mai iaʻu i kēia memo sana.s NEW !!!

    nalanw
    Mea komo

    Pā i ka pahi i loko o koʻu puʻuwai, e noho mau ma kēlā ala, mai hele a hohonu
    No ka mea, ma laila ʻoe e kuʻu ipo!



    2. Manaʻo:
    E kuʻi i kaʻu pahi kaua i kuʻu puʻuwai, e hoʻomālamalama i koʻu puʻuwai.
    Mai hele a hohonu loa, no ka mea aia ʻoe ma laila, e nā mea aloha.

    ʻO Stosse mai Dolch i mein Herz, lass es so stehen, aber steche ihn nicht zu tief rein, denn ʻehā bist DU meine Liebe!



    2. mana:
    ʻO Stosse mai Dolch ma mein Herz, mein Herz soll auseinander reißen.
    Aber steche ihn nicht zu tief rein, denn bist DU mein Schatz.

    nalanw
    Mea komo

    ʻAʻohe wahi i loko o koʻu puʻuwai baska cicege,
    'Onehinei e hōʻea anaʻoe i nā aʻa o ka puʻuwai.

    Hoʻohiwahiʻiaʻo Platz für eine weitere Blume i meinem Herzen,
    ʻO ka hōʻailona o kēia mau hua'ōlelo ma Herz geschlagen.

    E noʻonoʻoʻoe noʻu i kēlā me kēia hāʻule o ka ua,
    ʻO kēlā hulu o ka hulu o ka lā i nehinei he kiss mai iāʻoe.

    E kapa aku i nā mea a pau,
    ʻo Denn Jeder He mea nui loaʻo Kuss für Dich.

    44ak.png

Hōʻike ʻia 15 pane - 1 a 15 (77 ka huina)
  • No ka pane ʻana i kēia kumuhana Pono ʻoe e komo.