Nīnauele ma ka German

> Nā Kūkākūkā > Nā'ōlelo hoʻohālike German > Nīnauele ma ka German

Welina mai i ka ALMANCAX FORUMS. Hiki iā ʻoe ke loaʻa nā ʻike a pau āu e ʻimi nei no KELEMANIA a me ka ʻōlelo Kelemānia ma kā mākou mau forum.
    wiccantrxnumx
    Mea komo

E nā hoaaloha, kaʻu haʻawina home Kelemania. Pono wau e nīnauele i kekahi. Akā paʻakikī wau e nīnau i nā nīnau Kelemania. Hoʻokahi makahiki a me ka hapa kēia mai koʻu hoʻomaka ʻana e aʻo i ka ʻōlelo Kelemānia. ʻAʻohe oʻu hopunaʻōlelo nui ke nānā au i ka puke wehewehe ʻōlelo a ʻaʻole maopopo iaʻu kahi e hoʻohana ai. Hiki iā 'oe ke kōkua iaʻu?

3,14
    Mea komo

–> Röportajın konusu nedir? Kimler arasında geçecek? Haber mi, show mu? Eğer hâlâ lazımsa bunları söyle, sana güzel bir röportaj yazarım evelallah.

ka türkkız
    Mea komo

Aloha kākou. Ua komo wale wau i ka pūnaewele i kēia manawa. :) E kākau ana wau i ka ʻāpana kamaʻilio akā ua nalo ka ʻaoʻao no ka mea ua ʻōlelo wau e kākau wau ma aneʻi ke lana koʻu manaʻo e pane mai kekahi ke ʻike lākou ia :)

3,14
    Mea komo

–> Merhaba siteye hoş geldin. Ke poʻo inoa o kēia kumuhana Kamaʻilio mākou ma ka ʻōlelo Kelemania. Ke poʻo inoa o kēia kumuhana kamaʻilio pū mākou ma Tureke ma lalo. Nīnau wau i kaʻu nīnau mua, e ʻike a pane i ka nīnau ʻaneʻi kaomi. :)

makemakika
    Mea komo

He nīnauele ninaninau kekahi kaʻu. ʻAʻole hiki iaʻu ke hana e ʻoluʻolu hiki iā ʻoe ke kōkua iā mākou? :( Benim röportajım bir öğretmenle olacak öğretmenle ben yani soru soracağım cavaplayacak lğtfen bana yapar mısınız röportaj perşembe günü gidecek yani en geç yarın yapmam gerekiyo lğtfen yardımcı olun  :angel:  okey:)  cofe:)

3,14
    Mea komo

–> Kardesim Türkce hazirla, bir saat icinde Almancaya ceviririm. Bugün vaktim yok ama yarin hallolur. Kisiselden ya da email yoluyla at bana. Ya da burada yaz. Hic fark etmez, yeter ki senin icin görülsün. ;)

ka türkkız
    Mea komo

Hiki iā wau ke kōkua iā ʻoe kekahi ;)  alkis:)  alkis:)  dance:)

3,14
    Mea komo

–> Bu yardimseverligin sonu yok! alkis:) Seni tebrik ederim, Willkommen im Club! alkis:)

ka türkkız
    Mea komo

danke  :haha:  :haha:

3,14
    Mea komo

–> Bir siteye bir 3,14 kolay cikmiyor. alkis:)

ka türkkız
    Mea komo

türk kızıda  :zopa:  :haha:  :haha:  :haha:

3,14
    Mea komo

–> Evet!! Kim türk kizinin adini söyledi heeee? :zopa:

ka türkkız
    Mea komo

taaaaaaaaaaaaa kendisiiiiiiiiii  kur;) birşey mi oldu  :zopa:

3,14
    Mea komo

–> Hee, nasil diye soracaktim kendilerine efendim ::) : haha:

3,14
    Mea komo

–> Korkunun gözünü seveyim. :haha:

ka türkkız
    Mea komo

hahahahah  :haha:  :haha: aynenn bencede korkkk hııııı naaaaaaaa yaparım nanana  offoff:)  :haha:  :haha:

Hōʻike ʻia 15 pane - 1 a 15 (62 ka huina)
  • No ka pane ʻana i kēia kumuhana Pono ʻoe e komo.