Hoʻolauna lumi Kelemania

Welina mai i ka ALMANCAX FORUMS. Hiki iā ʻoe ke loaʻa nā ʻike a pau āu e ʻimi nei no KELEMANIA a me ka ʻōlelo Kelemānia ma kā mākou mau forum.
    burcuxnumx
    Mea komo

    Arkdaşlar yarına ödevim var yardımcı olursanız çok sevinirim.Yatağımın sağında gardırop var ,odamın sol tarafında çalışma masam var sağ arka duvarda kitaplığım var nasıl derim ? :embarassed:

    reyyan i
    Mea komo

    Arkdaşlar yarına ödevim var yardımcı olursanız çok sevinirim.Yatağımın sağında gardırop var ,odamın sol tarafında çalışma masam var sağ arka duvarda kitaplığım var nasıl derim ? :embarassed:

    Es gibt einen Kleiderschrank, ein Schreibtisch, ein Bücherregal und ein Bett in meinem Zimmer.
    ʻO ka hopena, ʻo ka Kleiderschrank auf der rechten Seite meines Betts. Es gibt meinen Schreibtisch auf der linken Seite meines Zimmers und auf der rechten Seite gibt es meinen Bücherschrank.

    Aia kahi ʻaʻahu, kahi papa kākau, kahi waihona puke a me kahi moe i loko o koʻu lumi.
    He lole lole ko'u ma ka aoao akau o ko'u wahi moe. Aia kaʻu pākaukau ma ka ʻaoʻao hema o koʻu lumi a me kaʻu waihona puke ma ka ʻākau.

    ʻAʻole pololei ka hana ʻana i kāu haʻawina home. Ua kākau ʻoe ma kekahi mau wahi, no laila ua hoʻāʻo wau e kōkua, akā pono ʻoe e nānā pono iā ia, ʻae? huikau olelo no ka mea  ;)

    burcuxnumx
    Mea komo

    ʻAʻole pōkole kaʻu haʻawina home, hana wau i nā mea ʻē aʻe, ʻo ia nā ʻōlelo paʻakikī iaʻu i ka unuhi ʻana, mahalo no ka unuhi ʻana. :)

Hōʻike ʻia 2 pane - 1 a 2 (2 ka huina)
  • No ka pane ʻana i kēia kumuhana Pono ʻoe e komo.