Nā hua'ōlelo German Word

> Nā Kūkākūkā > Nā'ōlelo hoʻohālike German > Nā hua'ōlelo German Word

Welina mai i ka ALMANCAX FORUMS. Hiki iā ʻoe ke loaʻa nā ʻike a pau āu e ʻimi nei no KELEMANIA a me ka ʻōlelo Kelemānia ma kā mākou mau forum.
    mc45
    Mea komo

    Aloha kākou e nā hoa!

    Ma kēia ʻāpana, lana koʻu manaʻo i kā mākou mau hoaaloha e aʻo nei i ka ʻōlelo Kelemania e kaʻana like i nā huaʻōlelo a lākou i hoʻomākaukau ai a i ʻohiʻohi ai a hoʻopaʻanaʻau ai.

    ʻO ka mea mua, pono wau e ʻōlelo ʻo nā huaʻōlelo a mākou e kaʻana like ai nā huaʻōlelo i hoʻohana pinepine ʻia, akā e ʻike pono he file extension (MS word) file.

    He haumana wau e aʻo nei i ka unuhi. ʻOiai he ʻōlelo Kelemania ka ʻōlelo a koʻu ʻohana, ʻo koʻu makuahine a me koʻu ʻanakē he mau kumu Kelemania lākou. Ua puka au mai ke keʻena ʻōlelo kiʻekiʻe. (English) No laila ʻo kaʻu e ʻōlelo nei; Ma ke ʻano he kanaka kamaʻāina loa i ka ʻōlelo haole, minamina wau i kahi ʻoiaʻiʻo maikaʻi ʻole ma muli o ka hopena o ka ʻike a me nā haʻawina i loaʻa iaʻu i kaʻu hana; Kākaʻikahi nā kumuwaiwai a me nā palapala i ka ʻōlelo Kelemania. Akā ʻaʻole pono mākou e ʻae iā ia e like me kēlā. Me kēia hopena, ua hoʻoholo wau e hoʻomohala i nā waihona a me nā kumuwaiwai Kelemania. Makemake au i ka poʻe e manaʻo e like me aʻu e hui ma kēia ʻāpana. Ma kēia ʻāpana, e hana wau i kahi helu msn no nā hoa aʻu e hana ai noʻu iho. Ke kakali nei wau i ka nānā a me nā manaʻo o kaʻu mau hoaaloha i kēia ʻāpana, aʻu e ukali ai i kēlā me kēia lā.
    ʻAʻole wau i kau i ka manaʻo aʻu i manaʻo ai ma ka pūnaewele Almancam.com, lana koʻu manaʻo e like me kaʻu e makemake ai ma aneʻi. Hana maikaʻi kēlā me kēia kanaka!

    Langenscheidt Huaʻōlelo Kelemania Huaʻōlelo

    Manaʻo wau e pono kēia puke iā ʻoe. Akā hoʻokahi wale nō drawback, nā huaʻōlelo i loko o ka puke ma ka ʻōlelo Pelekania. Laki ka poʻe ʻōlelo Pelekania i kēia mea. Hana maikaʻi!

    https://rapidshare.com/files/165848700/3468494009-Basic_German_Vocabulary.rar

    ʻAʻole loaʻa nā ʻōlelo huna. ʻO ke ʻano o ka faile he pdf, lana koʻu manaʻo e holo pono ia nāu.

    Sahji
    Mea komo

    Acrobat Reader açmıyor bunu. şöyle diyor ” There was an error opening this document. The file is damaged and could not be repaired. ” – “Açılan dökümanda bir hata var. ” Dosya hasarlı ve tamir edilemiyor. Neden böyle diyor?

    mc45
    Mea komo

    Ua hoʻāʻo wau e wehe, a hoʻoiho a wehe hoʻi.

    mc45
    Mea komo

    He pilikia paha kāu mea heluhelu acrobat. Hoʻohou i ka polokalamu a hoʻohemo paha i ka polokalamu a hoʻohemo iā ia, hoʻoiho i ka mana hou 9.1 mai ka pūnaewele a Adobe a hoʻouka iā ia, a laila e holo pono ia, inā ʻaʻole holo pono ia, e hoʻāʻo hou i nā papahana ʻē aʻe, inā ʻaʻole, ʻo ka hopena wale nō ke ʻano. , akā 'aʻole manaʻo wau he maikaʻi ke hana hou a hōʻoiho hou ia.

    mc45
    Mea komo

    Ua ʻōlelo wau ma luna, ʻo kuʻu wahi msn pilikino no nā hoa aʻu e hana ai

    languagecenter@windowslive.com

    Inā msn ʻike ʻia au i waho pūnaewele, hiki iā ʻoe ke hoʻouna leka uila. Ke kali nei wau i kou mau manaʻo, makemake a makemake e hana pū. E loaʻa kahi hana maikaʻi!

    Sahji
    Mea komo

    ʻAʻole wehe kaʻu Acrobat Reader i kekahi o lākou inā he pilikia. ʻAʻole wehe ʻo Birtek i kēia faila.

    mc45
    Mea komo

    Aia nā ʻano faile ma kahi o ka pc ma lalo o kekahi mau inoa, akā ʻokoʻa ko lākou ʻano kūloko. No laila e ʻōlelo iki wau i ka faila PDF ʻaʻole ia he ʻano hoʻokahi. He ʻokoʻa nā codecs o kēlā me kēia pdf, inā ʻelemakule ka mana o kāu acrobat, ʻaʻole paha ia e wehe pēlā e like me kaʻu i ʻōlelo ai, e hoʻouka i ka mana 9.0 mai ka pūnaewele adobenin. Akā nō naʻe, inā ʻaʻole ʻoe e ʻōlelo, ua hana wau ia mea nāu, e mr sahjn. Inā ʻaʻole ia e wehe, e ʻoluʻolu e hoʻouka i kahi mana hou.

    https://rapidshare.com/files/269467418/Almanca_kelimeler_soezlue__287_ue.rar

    Sahji
    Mea komo

    Wehe kēia manawa. Oluʻolu loa. Mahalo no nā mea āpau, akā paʻakikī ia no ka poʻe ʻaʻole ʻōlelo Pelekania.

    merve_mrv
    Mea komo

    Maikaʻi loa ia, ua hoʻoiho wau ia no, no ka poʻe i ʻike ia, ʻoiaʻiʻo nō, mahalo iā MCC45!

    mc45
    Mea komo

    Mahalo no kou hoihoi, e nā hoaaloha, ke hoʻāʻo nui nei au a ke hoʻomākaukau nei nō wau i nā palapala Tureke iaʻu iho. Mai hopohopo, e hana wau i ka mea hiki.

    mehmetertas
    Mea komo

    teşekkürler

    Mahina Crescent
    Mea komo

    hatalı sanırım… açılmıyoo

    arkadaşlar linkler ölmüş yenileyebilirmisinz? :-[

Hōʻike ʻia 12 pane - 1 a 12 (12 ka huina)
  • No ka pane ʻana i kēia kumuhana Pono ʻoe e komo.