Hoʻonohonoho ka hoʻomaʻamaʻa Kelemania i kā mākou huahana hou - KA MUA a WALE ma Turkey!

> Nā Kūkākūkā > Nā Nūhou a me nā hoʻolaha e pili ana i nā huahana a me nā lawelawe o Almancax > Hoʻonohonoho ka hoʻomaʻamaʻa Kelemania i kā mākou huahana hou - KA MUA a WALE ma Turkey!

Welina mai i ka ALMANCAX FORUMS. Hiki iā ʻoe ke loaʻa nā ʻike a pau āu e ʻimi nei no KELEMANIA a me ka ʻōlelo Kelemānia ma kā mākou mau forum.
    MuhaяяeM
    Mea komo

    MEA HOU: KĀIA KEIA huahana I KUMUIA NO KE KUAI
    Inā makemake ʻoe mai ka brand PLAY GOOGLE, hiki iā ʻoe ke kūʻai ma ke ʻano he e-puke
    Kaomi ma aneʻi e kūʻai: https://play.google.com/store/books/details?id=o7RUDwAAQBAJ


    Puka KA MEA HOU HOU!
    ʻO KA MUA MA WALE NO TURKEY!

    German-book.png

    HOOMAKA DEUTSCH A1 – PALAPALA KELEMANIA
    ʻO TURKEY KA MUA A ME NĀ MEA WAIWAI TURKISH GERMAN Expositional TEXTBOOK
    MANAWA WAIWAI
    ʻO ka puke mua a wale nō a TURKEY o TURKISH i hōʻike ʻia ʻo A1 EXAM PREPARATION
    LEO KUMU PALAPALA HANA PALAPALA

    Inā makemake ʻoe mai ka brand PLAY GOOGLE, hiki iā ʻoe ke kūʻai ma ke ʻano he e-puke
    Kaomi ma aneʻi e kūʻai: https://play.google.com/store/books/details?id=o7RUDwAAQBAJ

    Hoʻopiha piha me kā mākou GERMAN LESSONBOOK NO 4-WAI noi
    ME KA HELUHELU HELUHELU E IKE ANA ʻoe i ka mea āu e heluhelu ai
    ME NA MEA KAKAU Kākau, E kākau ʻoe i ka mea āu e makemake ai
    ME KA HANA PALAPALA E IKE AI I KA MEA E LOHE AI
    E ʻ COMlelo hōʻoluʻolu ʻoe me nā haʻi ʻōlelo

    Hiki iā ʻoe ke ʻōlelo, kākau a hoʻomaopopo i ka Kelemania i kahi manawa pōkole loa


    He kumuwaiwai maikaʻi loa no nā haumāna, nā haumāna o Kelemania, nā mea e hana ana i ka ʻoihana hoʻokipa, ka poʻe makemake e aʻo a hoʻomaopopo i ka ʻōlelo Kelemania i kahi manawa pōkole, nā mea hoʻomaʻamaʻa a me nā mea e hoʻomākaukau ana no ka ʻohana Kelemania hui hou a1 hōʻike.

    • ʻO kā mākou puke papa Kelemania (Start Deutsch A1) kahi paʻi paʻi mua.
    • Ma kahi o ka nui o ka pepa A4.
    • 100 ʻaoʻao.
    • Ua ʻike paha nā hana i nā mea i manaʻo ʻia e hoʻokō piha i kēia hiʻohiʻona me nā ʻano like ʻole a ʻo ia ka mua a ma Turkey wale nō.
    • ʻO nā ʻōlelo Kelemania āpau i kā mākou puke i leo ʻia e nā kumu loea.
    • ʻO kā mākou puke kahi makana o ka Kelemania DVD aʻo a me nā kāleka ʻōlelo Kelemania.
    • Hoʻomaka nā haʻawina Kelemania mai ka wili.
    • Hāʻawi ʻia nā kumuhana āpau ma ka pae A1 i ke ʻano mōakāka, maopopo, kūpono a me ka laʻana.
    • Kākoʻo ʻia e nā ʻike kiʻi.
    • Ua uhi ākea ʻia nā hoʻomaʻamaʻa heluhelu, nā hana kākau, nā hana hoʻolohe hoʻolohe a me nā hana haʻi ʻōlelo.
    • E holomua ka poʻe limahana o ka puke a me ka DVD i ka hoʻomaopopo ʻana i ka heluhelu a me ka hoʻolohe ʻana.
    • Aia kekahi mau haʻawina pilikino, nā ʻōlelo mākaukau a me nā hoʻoikaika kino no nā ʻāpana āpau o ka hōʻike A1 (e hoʻopihapiha nei i nā palapala, hoʻolauna iā ʻoe iho, e hoʻolohe ana i nā ʻāpana, ke kākau ʻana i nā leka, nā ʻōlelo kiʻekiʻe, ka heluhelu ʻana i ka ʻike, ka nīnau ʻana i nā nīnau, ka pane ʻana a pēlā aku.

    1.jpg

    german-book1.png

    german-book2.png

    german-book3.png

    german-book4.png

    german-book5.png

    german-book6.png

    german-book7.png

    german-book8.png

    german-book9.png

    german-book10.png

    No kēia kumukūʻai, maikaʻi loa kēia hoʻonohonoho hoʻomaʻamaʻa. Mahalo iā ʻoe no kāu mau hana…

    fuk_xnumx
    Mea komo

    E ke kaikaina ʻo Muharrem, ua hana hou ʻoe i ke kauka :)

    netalman ma
    Mea komo

    Ua hōʻike hou ʻo Almanx i kona ʻokoʻa me kahi lawelawe kupaianaha a kū hoʻokahi.

    He waiwai nui kēia puke no ka poʻe makemake e aʻo i ka ʻōlelo Kelemānia inā hele lākou i kahi papa a i ʻole loaʻa ka manawa kūpono, a he mea maikaʻi loa ia no ka poʻe hiki ʻole ke hele i nā papa, hiki iā ʻoe ke hoʻomākaukau no ka hoʻokolohua maʻalahi loa. kēia kumuwaiwai ma ka home. Ma waho aʻe o kāna kumukūʻai, manuahi ʻoiaʻiʻo, pono ʻoe e hōʻoluʻolu iā ia no ka hōʻike.

    ʻāpana waena
    Mea komo

    Makemake wau e kūʻai i kēia huahana. Mahalo wau i ka lōʻihi o ka hōʻea ʻana i Istanbul ..

    MuhaяяeM
    Mea komo

    Hiki mai ia i 2 lā.
    E hoʻouka ʻia nā kiʻi i kahi manawa pōkole no nā hoaaloha e haʻohaʻo ana i loko.

    kūʻokoʻa
    Mea komo

    maikaʻi hilahila :)

    kūʻokoʻa
    Mea komo

    Ua kauoha au a hele aku :zopa:

    Ua kūʻai au i nā DVD a me nā kāleka ma mua
    ke aʻo nei wau i ka german no ka manawa mua
    He mea maʻalahi ʻo DVD
    Lana koʻu manaʻo he pono pū kekahi kēia
    Na ke Akua e hoʻopōmaikaʻi i ka poʻe nāna i hāʻawi

    ʻāpana waena
    Mea komo

    E nānā, ua kauoha wau, me ka ʻae o Allah, e hoʻāʻo e aʻo i ka ʻōlelo Kelemania ʻole, ʻoiai ʻaʻole kēia ke poʻo, akā ʻaʻohe hāʻawi. ;D

    Hilinaʻi wau i ka pūnaewele Almanx a hāʻawi ʻole i kahi huahana a me nā huahana o mua iā haʻi.

    MuhaяяeM
    Mea komo

    Hoʻopili ʻia kekahi mau kiʻi mai nā ʻaoʻao puke.

    kūʻokoʻa
    Mea komo

    kahi i hoʻopili ʻia

    MuhaяяeM
    Mea komo

    I ka memo mua

    kūʻokoʻa
    Mea komo

    Hauʻoli wau i ka leo
    pono kamaʻāina ka pepeiao

    nānā mākou i mua i ka puke
    Ua like a ʻokoʻa paha nā kāleka mai nā mea i hoʻouna ʻia?

    MuhaяяeM
    Mea komo

    Ua like nā kāleka, 23, maikaʻi no A1. ;)

    kūʻokoʻa
    Mea komo

    he mea ole ia, like
    Hana mākou no kekahi ma ka hana a no kekahi ma ka home :haha:

    kūʻokoʻa
    Mea komo

    ʻAʻole i hiki mai kaʻu ukana :zopa:
    Manaʻo wau he 4-5 mau lā

Hōʻike ʻia 15 pane - 1 a 15 (23 ka huina)
  • No ka pane ʻana i kēia kumuhana Pono ʻoe e komo.