Nāʻike o ka'Ikekili Aʻokeʻoʻo A1 Kelemānia

Welina mai i ka ALMANCAX FORUMS. Hiki iā ʻoe ke loaʻa nā ʻike a pau āu e ʻimi nei no KELEMANIA a me ka ʻōlelo Kelemānia ma kā mākou mau forum.
    mavigece
    Mea komo

    Aloha e nā hoa

    Aʻo wau i nā haumāna e pono e lawe i ka hōʻike a1 no ka hoʻohui hou ʻana o ka ʻohana ma ka hopena pule. a haʻohaʻo au ma mua o ka hoʻāʻo a1
    Komo a hoʻomanaʻo kekahi i nā nīnau a i ʻole kumuhana? Makemake au e kōkua hou aku i kaʻu mau haumāna ..
    Mahalo nui iā ʻoe ma mua…
    e nā hoaaloha, e kaʻana like i kā mākou ʻike ma hope o ka hōʻike a me ka hoʻokolokolo.

    ka lani
    Mea komo

    Aloha, po polū ke hoʻomākaukau nei wau i nā haumāna no kēia hōʻike, ke ʻimi nei au i ka nīnau like, a ʻo nā nīnau aʻu i aʻo ai i kēia manawa e nīnau ʻia mai ka puke i hoʻomaka ʻia 1, hören (richtig oder falsch), sprechen a me nā kāleka i hāʻawi ʻia iā nā hui o 3-4 poʻe a noi e kamaʻilio e pili ana iā lākou. Inā he ʻike hou aku kaʻu a i ʻole inā ʻoe, e kaʻana like ia, e maʻalahi

    mavigece
    Mea komo

    Mahalo, he mau lepe kaʻu a me nā nīnau e pili ana i ke kumuhana o ka inaina, inā makemake ʻoe, hiki iaʻu ke hoʻouna iā ʻoe i ka lipine a me ka puke liʻiliʻi. ʻOiaʻiʻo, aia kekahi mea āu e ʻike pono ai, ua hoʻololi ʻia nā manawa hōʻike ma kekahi mau kau. Eia nō naʻe, hiki i kēia puke liʻiliʻi a alakaʻi ke alakaʻi iā ʻoe ma ke kumu. Hiki iā ʻoe ke hoʻomākaukau i nā haumāna ma ka nīnau ʻana i nā nīnau like ʻole i ke ala like.

    mel _-_ mahina
    Mea komo

    Aloha, ua lawe wau i ka hōʻike ma ʻOkakopa 31st a ua hala wau. Nīnau ʻoe i kahi nīnau e pili ana iā ia a e hoʻouna ʻo ia iā ʻoe i kahi nīnau, a laila nīnau ʻia ʻoe e pili ana i kahi kāleka ʻē aʻe, cvp wau e like me ia, a laila loaʻa hou nā loaʻa kālā.

    mavigece
    Mea komo

    Aloha Mel_ay Mahalo a nui loa no kāu kaʻana like ʻana. Lana koʻu manaʻo ua hala ʻoe i ka hoʻokolohua a pololei ʻoe, he hanana paʻakikī maoli nō ia.
    Mahalo hou iā ʻoe no ke kaʻana like…

    Haʻo iā 'oe
    Mea komo

    ʻAʻole hiki iaʻu ke loaʻa i kēia puke a1 hoʻomaka, ma hea wau e kiʻi ai, e mākaukau ana wau no kēia hōʻike a aia wau i kahi pilikia paʻakikī.

    pono_52
    Mea komo

    e nā hoaaloha, ke hoʻomākaukau nei wau iaʻu iho, akā pono wau e hana ikaika e like me ka hiki iā mākou, mai makaʻu nui a pono mākou e hana i nā manawa āpau.

    ((^ SeMa ^))
    Mea komo

    e nā hoaaloha, e lawe ana wau i ka hōʻike ma ka lā ʻapōpō :((((((((((((((((()) He ʻike kūpono kaʻu, hiki i kahi warsa ke lilo i kumu hoʻohālike noʻu.)) :(:(:(

    kahawai
    Mea komo

    e nā hoaaloha, e lawe ana wau i ka hōʻike ma ka lā ʻapōpō :((((((((((((((((()) He ʻike kūpono kaʻu, hiki i kahi warsa ke lilo i kumu hoʻohālike noʻu.)) :(:(:(

    koʻu hoa aloha 1. no ke aha ʻoe i nīnau ʻole ai a hiki i kēia manawa he aha ka mea i koe ʻapōpō ma aneʻi
                  2. he aha kāu e makemake ai e aʻo e pili ana i ka hōʻike
    e kōkua ʻoe iā ʻoe e nīnau he aha ke ʻano āu e makemake ai

    ((^ SeMa ^))
    Mea komo

    ʻOiaʻiʻo, ʻike wau i ka mea e hiki mai ana i mua oʻu i ka hōʻike, akā ua lohe wau e kōkua ana nā kumu aʻu e makemake ai e aʻo i ke kumu a i ʻole ke kumu aʻu i noi ai i kēia no ka mea kōkua wale lākou i nā haumāna goethe.

    kahawai
    Mea komo

    ʻOiaʻiʻo, ʻike wau i ka mea e hiki mai ana i mua oʻu i ka hōʻike, akā ua lohe wau e kōkua ana nā kumu aʻu e makemake ai e aʻo i ke kumu a i ʻole ke kumu aʻu i noi ai i kēia no ka mea kōkua wale lākou i nā haumāna goethe.

    e kuʻu hoaaloha, ʻaʻole wau i ʻike ua kōkua lākou i kekahi, ka ʻāpana mua o ka hōʻike, ʻo ia hoʻi, haen lesen schreiben, ua nui koʻu manawa i koe no 65 mau minuke. ʻAʻole lākou i wehewehe i ke kumuhana o ka leka. i ka Turkish, e haʻi pū wau

    keina03
    Mea komo

    Ua hoʻomaka wau i ka papa, ua hoʻomaka wau i ka papa, nā nīnau i kekahi mau kumuhana, aʻo nā kumu e like me kekahi o lākou. Inā ʻoe e hoʻopaʻa i nā wahi like, ʻaʻohe mea makaʻu.

    barmeno
    Mea komo

    Aloha mai, ʻo wau ʻo Mbarmeno no Hatay. Ua hoʻomākaukau au no 2 mau mahina a ua kokoke e pau ka papa, pilikia au i ka loaʻa ʻana o ka lā hoʻokolokolo. E kelepona iā lākou ma hope o Ianuali 7. Eia kekahi, ua nīnau mai kekahi hoaaloha iaʻu i ka ʻike o ka hōʻike. ʻO ia. ʻO ia ka laʻana hoʻokolohua like me Goethe. ʻO ka helu wahi aʻu e hāʻawi ai ua like like, ʻokoʻa nā nīnau. , hiki i kēia la'ana ho'ā'o ke alaka'i iā 'oe. E kaomi i ka māhele ho'ā'o hui 'ohana ma www.almanyagocyasasi.com a i 'ole (( http://www.goethe.de/lrn/prj/pba/sd1/mat/deindex.htm.  ) E kākau pololei i kēia a loaʻa iā ʻoe kahi laʻana hoʻokolohua. Manaʻo wau e kōkua kēia helu wahi i koʻu mau hoaaloha a pau e pono ai. ʻAe, a ma mua o koʻu poina, hiki iā ʻoe ke kūʻai i ka puke A1 a Goethe mai laila, aia kahi hale kūʻai puke Kelemania he 20 mika wale nō. mai ke kula, e ninau aku i ka luna o ka oihana ike o ke kula, e wehewehe koke oia i ka la apopo, ua kokoke loa.

    barmeno
    Mea komo

    https://www.goethe.de/lrn/prj/pba/sd1/mat/deindex.htm  Ke wehe ʻia kēia ʻaoʻao, kaomi iā Modelsatz, ʻo ka hiʻohiʻona pololei o nā ʻāpana 4 o ka hoʻokolokolo ma laila e…

    kalaiwa06
    Mea komo

    E nā hoaaloha, ua lawe au i ka hoʻokolokolo hoʻomaka 1 i kēia lā. Ua hala au me nā helu 98... ʻAʻole ia he hoʻokolokolo e makaʻu ai. E ʻimi wale i nā palapala a e aʻo no nā mea pono.

    kahawai
    Mea komo

    E nā hoaaloha, ua lawe au i ka hoʻokolokolo hoʻomaka 1 i kēia lā. Ua hala au me nā helu 98... ʻAʻole ia he hoʻokolokolo e makaʻu ai. E ʻimi wale i nā palapala a e aʻo no nā mea pono.

    mahalo e ka hoa, bravoo, he helu ʻai nui kāu no laila ʻaʻole wau i maopopo pehea ʻoe i loaʻa ai i ka hōʻike i kēia lā a ua aʻo ʻoe i ka hopena no ka mea ʻaʻole hāʻawi ʻo goethe i ka lā like

Hōʻike ʻia 15 pane - 1 a 15 (3,074 ka huina)
  • No ka pane ʻana i kēia kumuhana Pono ʻoe e komo.