Ke kākau'ōlelo maʻamauʻo German% 100, e hoʻomanaʻo i nā haneli he mau hua'ōlelo German

> Nā Kūkākūkā > Ka Manawa Haʻawina a me nā'ōlelo Pelekane Memorization German > Ke kākau'ōlelo maʻamauʻo German% 100, e hoʻomanaʻo i nā haneli he mau hua'ōlelo German

Welina mai i ka ALMANCAX FORUMS. Hiki iā ʻoe ke loaʻa nā ʻike a pau āu e ʻimi nei no KELEMANIA a me ka ʻōlelo Kelemānia ma kā mākou mau forum.
    strongmist mea
    Mea komo

    aloha e nā hoa
    Ua makemake pōkole wau e kaʻana like i ka hana aʻu i manaʻo ai a noi ai iaʻu iho a loaʻa ka 100% kūleʻa.
    ʻLelo lākou poina ka ʻōlelo, akā no kekahi kumu ʻaʻole e nīnau ka poʻe no ke aha e poina ʻole ai ka ʻōlelo makuahine.:)
    ʻAʻole ma aneʻi kahi mea wale nō ma lalo o kēia hana hou ʻana, aia ʻelua mau ʻano hoʻomanaʻo i ke kanaka, hoʻomau akā hoʻomau, wā pōkole a me ka wā lōʻihi, hoʻopau hou ʻia ka hoʻopaʻanaʻau lōʻihi.
    ʻO ka mea mua, ʻo wau kekahi i lawe i ka hōʻike A1 a ke hoʻolālā nei wau e hoʻomaka i kahi ola me ka hui ʻana o ka ʻohana ma Kelemania, he ʻenekini meaʻai wau, ua loaʻa iaʻu nā helu 15 he 89 mau lā i hala aku nei, akā ʻo ka hōʻike ma mua he 54 no ka nele o kaʻu huaʻōlelo.
    Eia nō naʻe, ʻo ke kumu o ka hana e ʻike i nā huaʻōlelo he 14 i kēlā me kēia lā (laʻana mai nā puke A1 A2 B1), a e kākau pinepine iā lākou ma kekahi ʻaoʻao o kā mākou puke puke a kākau iā lākou ma ka hope o ka puke noke, kahi a ka huaʻōlelo ʻaʻohe ona manaʻo, a e hana hou i nā huaʻōlelo like i kēlā me kēia lā me ka nānā ʻole i ke ʻano. E haku ʻia kahi huaʻōlelo o nā huaʻōlelo.
    I kēia manawa ua ʻoi aku ma mua o 1000 huaʻōlelo a ʻaʻole wau e noʻonoʻo e pili ana i ke ʻano o nā huaʻōlelo aʻu e ʻōlelo hou ai a he maʻalahi loa ke hana hou ...
    E manaʻoʻiʻo iaʻu, i loko o 2 mau makahiki, me ka hapalua hola i ka lā, kahi pahu o nā huaʻolelo 10000 e wehe i nā puka he nui iā ʻoe i ka ʻōlelo a me nā wahi ʻē aʻe o kou ola. Mai noʻonoʻo pehea e hana hou ai i nā huaʻōlelo 10000 i kēlā me kēia lā, he wikiwiki kou e kahaha ai ke ʻike ʻoe i nā huaʻōlelo he nui ..
    Ke hoʻomau nei au ... e lana koʻu manaʻo hiki iaʻu ke hāʻawi i kahi manaʻo.
    e maʻalahi

    slvia
    Mea komo

    Ma ke ʻano he haumāna ʻ Germanlelo Kelemania, manaʻo wau e kaʻana like ʻoe, e hana wau i kēia manawa i nā huaʻōlelo he 14 i kēlā me kēia lā, mahalo no ke kaʻanalike ʻana (:

    kūʻokoʻa
    Mea komo

    He mea kūpono ke hoʻāʻo

    Rodolfo
    Mea komo

    Hiki ke paʻa mau ke aʻo ʻana i kahi ʻōlelo me kekahi hana ʻenehana, e like me kāu i ʻōlelo ai. Oh, inā hiki iā mākou ke hoʻopili piha :) Mahalo no ke kaʻana like ʻana.

    alicorak
    Mea komo

    yuppi:) yuppi:) yuppi:) yuppi:) mahalo

    gülseren
    Mea komo

    Mahalo, e hoʻāʻo nō wau :)

    reyyan i
    Mea komo

    Loaʻa iā ʻoe kahi loulou a i ʻole kekahi mea? No ke aha ʻaʻole hiki iaʻu ke ʻike? ???

    shamata
    Mea komo

    Loaʻa iā ʻoe kahi loulou a i ʻole kekahi mea? No ke aha ʻaʻole hiki iaʻu ke ʻike? ???

    ʻO ke kumu o ka hana e ʻike i nā huaʻōlelo he 14 i kēlā me kēia lā (laʻana mai nā puke A1 A2 B1), a e kākau pinepine iā lākou ma kekahi ʻaoʻao o kā mākou puke puke a kākau iā lākou ma ke kua o ka puke noke, kahi a ka huaʻōlelo i ʻole manaʻo ai, a e hana hou i nā huaʻōlelo i kēlā me kēia lā me ka nānā ʻole i ke ʻano.

    alicorak
    Mea komo

    tickoff:) tickoff:) tickoff:) yuppi:) yuppi:) clap:) clap:) clap:) clap:) clap:)

Hōʻike ʻia 8 pane - 1 a 8 (8 ka huina)
  • No ka pane ʻana i kēia kumuhana Pono ʻoe e komo.