Kōkua hemo pilikia.

Welina mai i ka ALMANCAX FORUMS. Hiki iā ʻoe ke loaʻa nā ʻike a pau āu e ʻimi nei no KELEMANIA a me ka ʻōlelo Kelemānia ma kā mākou mau forum.
    Hahi34
    Mea komo

    Aloha e nā hoaaloha, ma kahi o 2 mau makahiki a me 4 mau mahina ua male wau me kaʻu wahine ma lalo o ka hale like a ʻo nā pilikia pau ʻole a kaʻu wahine a me ka male ʻana ma 1 lā ʻaʻole naʻu ia, ua haʻalele ʻo ia i ka hale me ka lapuwale no ka mea he kāne maikaʻi ʻoe. , super essin, a hele aku i kona ʻohana ke kokoke wau e hoʻolōʻihi i kaʻu kau i kēia manawa ma kahi o 25 mau lā i koe a hala ke kau a 2 mau pule i hala aku nei ua hana wau i kahi noi, ua kākau kaʻu wahine ʻo evraga getrennt leben, kau inoa ʻia, hāʻawi ʻia, ʻAʻole hāʻawi ʻo Auslanderbehorde iaʻu i kahi cvp, ua hele wau iaʻu a ua ʻōlelo ka hoa aloha lāhui pilikino i nā mea lapuwale e like me ke kumu o ka noho ʻana ma ʻaneʻi ua ʻōlelo ʻia ʻaʻole mākou e hoʻolōʻihi i ke kau. Ua hoʻopau wau i kaʻu papa kuhikuhi b1. Noho au i ka hale like no 2.5 mau makahiki a ua hāʻawi wau i kaʻu mau makahiki he 10 i kēia wahine. He aha kaʻu e hana ai i kēia manawa nā poʻe stuttgart Aia wau i 25 km mai kahi wahi aku. ʻAʻole hiki iaʻu ke hana i loko o kahi hui hoʻokahi no 1 makahiki me ka ʻole o ka hoʻoki ʻana, akā ʻaʻole i loaʻa iaʻu kahi kōkua kaiāulu i nā ʻoihana ʻē aʻe a hiki i kēia lā a ua uku wau i ka hōʻaiʻē o kona hale ma mua o koʻu male ʻana mai koʻu wā i hele mai ai a i kēia manawa ke hana nei i kahi ʻoihana kaulana no kahi o 17 mau mahina.
    Ke hana nei wau i kahi hui nui ma o zeitfirma. Makemake au i kāu kākoʻo koʻikoʻi. ʻAʻohe aʻu mea. Ua hamo mai kaʻu wahine iaʻu, ʻo kaʻu hewa wale nō mai ka lā aʻu i hele mai ai i Kelemania, hana, hana ana, nakinaki ʻia i koʻu home a me koʻu ʻohana .. Ua lōʻihi iki ia.

    fuk_xnumx
    Mea komo

    Aia nā kāmaʻa lio ma Munich, ʻōlelo wau he loea ma kēia mau pilikia, ʻōlelo kekahi e pono ʻoe e male no 2 mau makahiki, ʻōlelo kekahi e pono ʻoe e noho male no 3 mau makahiki, ʻōlelo kekahi ʻaʻole nui ka poʻe ma ke kānāwai. akā ʻo kaʻu koho e hoʻonui lākou i ke kau 1 ʻoi loa 1 makahiki. 

    Hahi34
    Mea komo

    Aia nā kāmaʻa lio ma Munich, ʻōlelo wau he loea ma kēia mau pilikia, ʻōlelo kekahi e pono ʻoe e male no 2 mau makahiki, ʻōlelo kekahi e pono ʻoe e noho male no 3 mau makahiki, ʻōlelo kekahi ʻaʻole nui ka poʻe ma ke kānāwai. akā ʻo kaʻu koho e hoʻonui lākou i ke kau 1 ʻoi loa 1 makahiki.

    Ua launa aku au iā ia a loaʻa iā ia he 3 tausani kālā lilo, e nānā inā e hoʻopiʻi mākou, e hōʻike wau iā ʻoe i ka mea e hiki mai ana.

    volkanxnumx
    Mea komo

    ʻO ka mea mua, e ola koke. Noho wau i ka reutlingen. Inā makemake ʻoe e haʻalele i kāu helu pilikino, e kōkua au i ka hiki iaʻu.

    Hahi34
    Mea komo

    ʻO ka mea mua, e ola koke. Noho wau i ka reutlingen. Inā makemake ʻoe e haʻalele i kāu helu pilikino, e kōkua au i ka hiki iaʻu.

    Ua kiola wau i kaʻu helu mai ka bro kūikawā

    heartless
    Mea komo

    Aloha nui ma mua o kēia pae. Ua kaʻanalike a ʻōlelo mākou, e hoʻāʻo wau e kōkua hou. No ka loaʻa ʻana o kahi visa kūʻokoʻa wahine, pono ʻoe e noho ma lalo o ka hale hoʻokahi no 2 mau makahiki, inā he kamaʻāina Tureke kāu wahine, 3 makahiki. Ke kiʻi nei ʻo Es i kou mau wāwae inā hana ʻoe e kāhea pinepine lākou i ka pōʻai haole i ka VSA turkiyede manaʻo ʻaʻole lākou i ʻike i ke kānāwai i nā mea āpau, ʻoiai ʻaʻohe kuleana e like me ia. Koi ʻia lākou e hāʻawi i kahi kau. Hoʻoikaika iā Tureke. Eia nō naʻe, ʻaʻohe pilikia, ua hala ka wā hemo no ʻelua mau makahiki, no ka laʻana, e hāʻawi lākou i kahi noho i kēlā manawa, a ʻoiai ʻoe e hoʻomau i ka hana, e hoʻi ʻoe i kahi visa hana visa, a ʻo ka mea nui loa ke kuhikuhi ma aneʻi ka hoʻoulu manaʻo ʻo Tureke. Inā loaʻa iā ʻoe he 1000 euro, e hana, mai loaʻa i nā kōkua mokuʻāina ma ka pepa. Inā noho kaʻawale ʻoe i kēia manawa, hoʻolōʻihi ia i ka wā pau ʻole o ka noho ʻana. Pono ʻoe e hana no 5 mau makahiki a ʻaʻole ia he pilikia. Inā ʻo kaʻu noi pilikino mai nā hoaaloha e nīnau ana i ia mau nīnau ka hoʻohui hou ʻana o ka ʻohana ma luna o ke keiki, e ʻoluʻolu e hoʻoulu i ke kamaʻāina inā aia ka kamaʻāina o ke keiki me ka male a inā he hihia ia o ka male Hoakaka A laila hiki iā mākou ke kōkua iā ʻoe i ke kikoʻī.

    Hahi34
    Mea komo

    Aloha nui ma mua o kēia pae. Ua kaʻanalike a ʻōlelo mākou, e hoʻāʻo wau e kōkua hou. No ka loaʻa ʻana o kahi visa kūʻokoʻa wahine, pono ʻoe e noho ma lalo o ka hale hoʻokahi no 2 mau makahiki, inā he kamaʻāina Tureke kāu wahine, 3 makahiki. Ke kiʻi nei ʻo Es i kou mau wāwae inā hana ʻoe e kāhea pinepine lākou i ka pōʻai haole i ka VSA turkiyede manaʻo ʻaʻole lākou i ʻike i ke kānāwai i nā mea āpau, ʻoiai ʻaʻohe kuleana e like me ia. Koi ʻia lākou e hāʻawi i kahi kau. Hoʻoikaika iā Tureke. Eia nō naʻe, ʻaʻohe pilikia, ua hala ka wā hemo no ʻelua mau makahiki, no ka laʻana, e hāʻawi lākou i kahi noho i kēlā manawa, a ʻoiai ʻoe e hoʻomau i ka hana, e hoʻi ʻoe i kahi visa hana visa, a ʻo ka mea nui loa ke kuhikuhi ma aneʻi ka hoʻoulu manaʻo ʻo Tureke. Inā loaʻa iā ʻoe he 1000 euro, e hana, mai loaʻa i nā kōkua mokuʻāina ma ka pepa. Inā noho kaʻawale ʻoe i kēia manawa, hoʻolōʻihi ia i ka wā pau ʻole o ka noho ʻana. Pono ʻoe e hana no 5 mau makahiki a ʻaʻole ia he pilikia. Inā ʻo kaʻu noi pilikino mai nā hoaaloha e nīnau ana i ia mau nīnau ka hoʻohui hou ʻana o ka ʻohana ma luna o ke keiki, e ʻoluʻolu e hoʻoulu i ke kamaʻāina inā aia ka kamaʻāina o ke keiki me ka male a inā he hihia ia o ka male Hoakaka A laila hiki iā mākou ke kōkua iā ʻoe i ke kikoʻī.

    Eywallah kardeşim benim eşim alman vatandaşı 2 sene 5 ay yakın evli kaldım ve çalışıyorum devletten hiç-bir yardim almadım ama ne yazık ki ırkçı birine denk geldin mi öyle olmuyor tehditle başbaşa kalıyorsun. Neyse temel nala verdim o halledicek ama biraz tuzluya mal oluyor..

    heartless
    Mea komo

    Inā ʻaʻole hiamoe ʻo ia, mai uhaʻi ʻole i kou psychology. ʻOiai ʻo ke keʻena haole ke kumu o kahi pilikia, maikaʻi ia, hiki iā ʻoe ke hoʻolilo i kālā no ka loio, akā loaʻa iā ʻoe kahi visa kūʻokoʻa mai kāu wahine aku. ʻAʻohe mea e hiki ke hoʻouna iā ʻoe a hoʻomau i ka hana ke ʻole ʻoe e hele ʻoe iho.

    muhendus
    Mea komo

    Inā ʻaʻole kūikawā, makemake wau e nīnau i kekahi mea? Ua hānau ʻia kāu ipo a Kelemānia paha i Turkey? ʻAʻole anei ʻoe i ʻike he lāhui pū kekahi me ka male ʻole ʻana?

    ʻAʻole ka wahine hoʻokae wahine kāna wahine, akā ʻo ka luna i ka keʻena haole kaʻu e maopopo ai. ʻAʻole male ka mea hoʻokae i ka malihini.

    Hahi34
    Mea komo

    Inā ʻaʻole kūikawā, makemake wau e nīnau i kekahi mea? Ua hānau ʻia kāu ipo a Kelemānia paha i Turkey? ʻAʻole anei ʻoe i ʻike he lāhui pū kekahi me ka male ʻole ʻana?

    No ke aha he wahine hoʻokae wahine kaʻu wahine? ʻO ka luna hoʻomoe racist .. ʻo kaʻu wahine he kanaka kupa jeremania

Hōʻike ʻia 9 pane - 1 a 9 (9 ka huina)
  • No ka pane ʻana i kēia kumuhana Pono ʻoe e komo.