A1 hui hou ʻana o ka ʻohana EXAM ?????

Welina mai i ka ALMANCAX FORUMS. Hiki iā ʻoe ke loaʻa nā ʻike a pau āu e ʻimi nei no KELEMANIA a me ka ʻōlelo Kelemānia ma kā mākou mau forum.
    hcrsvml
    Mea komo

    NA HOA E LOA ANA I KA MEA HOU MA KE ALOHA OLE I KE IKE OLE I KA MEA I NA LETA A ME NA KALAKA. TSKRLR.

    fuk_xnumx
    Mea komo

    kāne, e ʻike i nā leka kahiko i nā leka, aia ma ka pūnaewele, hana no lākou, puka like lākou āpau

    My paradaiso
    Mea komo

    kāne, e ʻike i nā leka kahiko i nā leka, aia ma ka pūnaewele, hana no lākou, puka like lākou āpau

    E nānā paha wau i nā mea ma kēia pūnaewele a i ʻole nā ​​mea ma ka pūnaewele goethenin?

    fuk_xnumx
    Mea komo

    ʻAʻole ia he mea nui ua lawa ia e nānā ai i nā laʻana leka a pau i like i loko o ka loko me nā mea ma aneʻi, ma ka liʻiliʻi he 2 a ʻo 3 mau manawa, ʻaʻohe 30 mau leka i ʻohiʻohi ʻia, maʻalahi ka nānā ʻana iā lākou i ka huina. , maʻalahi ka nānā ʻana iā lākou āpau ma hope o ka hana ʻana ma ka home a ʻaʻole ia e pau me hoʻokahi leka wale nō

    My paradaiso
    Mea komo

    ʻAʻole ia he mea nui ua lawa ia e nānā ai i nā laʻana leka a pau i like i loko o ka loko me nā mea ma aneʻi, ma ka liʻiliʻi he 2 a ʻo 3 mau manawa, ʻaʻohe 30 mau leka i ʻohiʻohi ʻia, maʻalahi ka nānā ʻana iā lākou i ka huina. , maʻalahi ka nānā ʻana iā lākou āpau ma hope o ka hana ʻana ma ka home a ʻaʻole ia e pau me hoʻokahi leka wale nō

    Ua hewa ʻoe, he 25 kāu mau helu i kēlā me kēia ʻāpana

    fuk_xnumx
    Mea komo

    ʻAʻole hewa wau i ka leka 10 mau helu ʻaʻole ka ʻāpana o kahi leka, ʻaʻole ia he schreiben, ʻaʻohe leka i loko o ia mea, aia kekahi mau kumuhana ʻē aʻe e pono ai ʻoe e kākau, ʻaʻole wau i ʻōlelo i ka ʻāpana a ua kākau wau 10 kuhi maikaʻi no ka mea

    Ua hewa ʻoe, he 25 kāu mau helu i kēlā me kēia ʻāpana

    netalman ma
    Mea komo

    Hello,

    E kala mai, ua hewa ʻoe. Aia ka ʻāpana Schreiben (Kākau) i nā 25 Points a me ka palapala Letter a me ka hoʻopihapiha palapala.
    Mektup Mektup toplam 17 Puan . Onların verdiği direktiflere göre yazılıyor. Başlık ve vedalaşma 1 er puan, ortadaki direktifler kaç taneyse 15 e bölünüyor. Formda  8 Puan, bir text(metin) veriliyor. O bilgilere göre 5 şey soruluyor. her biri 1,66 Puan.

    fuk_xnumx
    Mea komo

    Makemake wau e ʻōlelo i nā kiko kumu, ʻo kēlā me kēia ʻāpana he 15 mau helu i nā helu kumu, 10 mau helu i ka helu kumu i ka leka I manaʻo he papa ia a laila hoʻonui ʻia e 1,66 a laila ʻōwili lākou a pololei.

    netalman ma
    Mea komo

    E kala mai, pono wau e kākau hou, akā ʻo ka helu kumu i kapa ʻia he mea ʻē aʻe. Eia naʻe, ʻaʻohe 15 mau helu kumu o kēia hōʻike, ma ka ʻaoʻao ʻē aʻe, aia he 15 mau nīnau ma ka ʻāpana heluhelu a me ka hoʻolohe ʻana, a he 1,66 mau helu ke kumu kūʻai. ʻo ia hoʻi, he 25 mau helu.

    I ka ʻāpana kākau, he 17 mau helu o ka Leta, ʻo 5 mau nīnau i ke ʻano no laila he 5 x 1,66: 8 mau helu.

    I ke kamaʻilio ʻana, ʻokoʻa ka waiwai o nā nīnau a me nā pane. ʻO ka ʻoiaʻiʻo, lōʻihi a kikoʻī paha ka haʻi waha i hiki ʻole iaʻu ke wehewehe i kēia manawa. I ka pōkole: ʻO ka nīnau a me nā ʻōlelo noi he ʻelua mau manawa ka nui o nā ʻōlelo pane, a ʻoiai e māka ana nā kumu i nā ʻōnaehana māka 3 e like me ia. He lōʻihi a pōkole paha i ke kekelē maopopo o ka pane a ka haumāna, i ka ʻōlelo, a pēlā aku. nā memo e kekahi pae, e like me. No laila aia kahi memo piha, hapa hapalua a me ka ʻole. Akā ke ʻōlelo ʻoe i ka papa piha, papa hapa, loaʻa iā ia ka piha piha a hapa paha o ka waiwai o ia ʻōlelo. ʻO kahi laʻana, ʻaʻole hiki iā ia ke nīnau pololei i ka nīnau 3 kikoʻī, me he mea lā e lawe ʻo ia i ka hapalua.

    My paradaiso
    Mea komo

    E kala mai, pono wau e kākau hou, akā ʻo ka helu kumu i kapa ʻia he mea ʻē aʻe. Eia naʻe, ʻaʻohe 15 mau helu kumu o kēia hōʻike, ma ka ʻaoʻao ʻē aʻe, aia he 15 mau nīnau ma ka ʻāpana heluhelu a me ka hoʻolohe ʻana, a he 1,66 mau helu ke kumu kūʻai. ʻo ia hoʻi, he 25 mau helu.

    I ka ʻāpana kākau, he 17 mau helu o ka Leta, ʻo 5 mau nīnau i ke ʻano no laila he 5 x 1,66: 8 mau helu.

    I ke kamaʻilio ʻana, ʻokoʻa ka waiwai o nā nīnau a me nā pane. ʻO ka ʻoiaʻiʻo, lōʻihi a kikoʻī paha ka haʻi waha i hiki ʻole iaʻu ke wehewehe i kēia manawa. I ka pōkole: ʻO ka nīnau a me nā ʻōlelo noi he ʻelua mau manawa ka nui o nā ʻōlelo pane, a ʻoiai e māka ana nā kumu i nā ʻōnaehana māka 3 e like me ia. He lōʻihi a pōkole paha i ke kekelē maopopo o ka pane a ka haumāna, i ka ʻōlelo, a pēlā aku. nā memo e kekahi pae, e like me. No laila aia kahi memo piha, hapa hapalua a me ka ʻole. Akā ke ʻōlelo ʻoe i ka papa piha, papa hapa, loaʻa iā ia ka piha piha a hapa paha o ka waiwai o ia ʻōlelo. ʻO kahi laʻana, ʻaʻole hiki iā ia ke nīnau pololei i ka nīnau 3 kikoʻī, me he mea lā e lawe ʻo ia i ka hapalua.

    ʻĀ, inā he kuhi hewa i ka leka i loko o ka leka, ʻo ia hoʻi, he kūlana e like me ka haki ʻana i nā kiko mai iā ia, a i ʻole maopopo ʻole?

    netalman ma
    Mea komo

    hola,

    anladığınızı nasıl anlayacaklar, eğer doğru cevapları yazmazsanız ???:)

    Pono ʻoe e pane e like me nā kuhikuhi i hāʻawi ʻia i ka leka. E ʻōlelo mākou ua hana hewa ʻoe, hāʻule kāu papa e like me ia.

    Bunu neden söylüyorum? Bazen mektupta verilen görevde diyor ki Party veriyorsunuz arkadaşlarınızı çağırın, ama bazı kişiler bunu “arkadaşınız Party  yapıyor” anlıyor ve kusursuz bir mektup yazıyor, ne grammatik hatası var ne kelime ama aldığı not -0-. Çünkü mektupta verilen direktifleri yerine getirmemiş. Ama gerçekte verilen mektubu anlayıpta kelimeyi yanlış yazmış yada benzeri  ufak tefek hatalar var, o zaman o oranda notunu kırarlar, hepsini silmiyorlar.

    My paradaiso
    Mea komo

    hola,

    anladığınızı nasıl anlayacaklar, eğer doğru cevapları yazmazsanız ???:)

    Pono ʻoe e pane e like me nā kuhikuhi i hāʻawi ʻia i ka leka. E ʻōlelo mākou ua hana hewa ʻoe, hāʻule kāu papa e like me ia.

    Bunu neden söylüyorum? Bazen mektupta verilen görevde diyor ki Party veriyorsunuz arkadaşlarınızı çağırın, ama bazı kişiler bunu “arkadaşınız Party  yapıyor” anlıyor ve kusursuz bir mektup yazıyor, ne grammatik hatası var ne kelime ama aldığı not -0-. Çünkü mektupta verilen direktifleri yerine getirmemiş. Ama gerçekte verilen mektubu anlayıpta kelimeyi yanlış yazmış yada benzeri  ufak tefek hatalar var, o zaman o oranda notunu kırarlar, hepsini silmiyorlar.

    ʻAʻole wau i nīnau ma ia ʻano, no ka laʻana, kākau libe ma mua o liebe, kākau halo ma mua o hallo, nīnau wau inā lawe ʻia kahi memo ke poina kekahi mau leka e like me kēia, maopopo nō ke ʻano o kēia mau mea liʻiliʻi. nā leka, akā ua nīnau au inā e ʻimi lākou i kēlā hewa polokalamu, a i ʻole, lawe lākou i nā memo, he mea maʻamau.

    netalman ma
    Mea komo

    ʻAe, akā naʻe, holoi lākou.

    berke0808
    Mea komo

    Aloha e nā hoaaloha, ua lawe au i ka hōʻike ma ka lā 4 ʻApelila ma Ankara a ua hala au i ka helu hōʻike. he 25 helu, he 25 mau ninau ma kau hookolokolo me ka hoolohe, 25 ninau ma ka hoolohe ana, 25 ninau ma ke kakau ana, NA KE AKUA E KOKUA mai ia oe, e hoolohe mai. kāleka i loko o kahi huaʻōlelo, i ʻole, ʻaʻole lākou e ʻae a lele.

Hōʻike ʻia 13 pane - 1 a 13 (13 ka huina)
  • No ka pane ʻana i kēia kumuhana Pono ʻoe e komo.