08.09.2012 B1 hōʻike manaʻo

Welina mai i ka ALMANCAX FORUMS. Hiki iā ʻoe ke loaʻa nā ʻike a pau āu e ʻimi nei no KELEMANIA a me ka ʻōlelo Kelemānia ma kā mākou mau forum.
    My paradaiso
    Mea komo

esim dün b1 sinavina girdi kolay di diyo insallah kazanir sonuclar ne zaman aciklanir acaba bilen varmi

reyyan i
    Mea komo

Loaʻa ka hopena o ka hōʻike B1 ma kahi o hoʻokahi mahina.

dejavuxnumx
    Mea komo

Merhaba cennetim… Eşiniz Essen'de hangi Dil Kursunda eğitim gördü ve sınava girdi öğrenebilir miyim?

My paradaiso
    Mea komo

Merhaba cennetim… Eşiniz Essen'de hangi Dil Kursunda eğitim gördü ve sınava girdi öğrenebilir miyim?

komo inlingua

lord_xnumx
    Mea komo

Merhaba arkadaslar infitiv haldeki verb e z.B verbleiben kalmak, bir yerde bulunma hali, Ich möchte diese Nacht bei meiner Tante verbleiben türkcesi ,,bu gece teyzemde kalamak istiyorum'' verbeiben fiili gibi fillerin sonuna d harfini ekleyerek verbeibend gibi kalmak fiilinine, kalan anlami veriyorduk z.B ,,Verbeibende Zeit'' kalan zaman , Almancada bu Kuralin adi neydi yardimci olacak arkadaslardan yorum bekliyorum saygilar Mit freundlichen Grüßen – SAYGILARIMLA [plural i Mit freudlichem gruß-saygilarimizla) A1 e hazirlanan kardeslerede göz asinaligi olsun]

Hōʻike ʻia 4 pane - 1 a 4 (4 ka huina)
  • No ka pane ʻana i kēia kumuhana Pono ʻoe e komo.